Çin Takvimi

tutsa dahi tesadüf oldugunu düşünüyorum hesaplayinca ilk çocugum tutuyor ablamin takvime göre kız olmasi gerek 2.oglu oldu görümcemin takvime göre kız kızı olacak benim henüz belli degil ama takvime göre erkek olmasi gerek ama biz kız istiyoruz hadi hayirlisi

Takvime göre kızım olacak; bende öyle hissediyorum ama hayırlısı bakalım. Cinsiyeti belli olduğunda tekrar yazarım.. :)

Ben yine söylüyorum kızlar yaş hesaplamayı hemen hemen tüm kadınlar yanlış yapıyor,misal ben Ocak 1980 doğumluyum,Kasım'da ikişkiden gebe kaldım,çin takviminde yaşıma 2 eklemem gerek yani 35 yaşa bakacağım , kerdeşim 82 Mayıs doğumlu ve temmuzdaki ikişkiden gebe kaldı : yaşına bir ekleyeceğiZ 32 Temmuz'a bakacak ,kadınların yüzde doksanı bunu yapamıyor ben böyle baktım tutmayan yok ,onlarda bence yaşı yada gebe kaldıkları ayı bilmiyor,sat tarihini falan baz alıyor yanlış yani tutmadı diyenlere bende bakmak istiyorum

Ocak'ta yada nette var şubattaki belirlenen tarihten önce doğanlar yaşına 2 diğer tüm aylarda doğanlar 1 ekleyecek tutmayan yok , bu kadar eminim

Bende tutmadı kızlar =)
Takvime göre erkek olması lazım ama benim kızım olacak =)
Cinsiyeti öğrenmeden önce erkek düşüncesine alıştırmıştım kendimi, aman sizde benim gibi yapmayın...

hayırlı olsun canım bebeğin,doğum tarihini doğru yazıldıysan gün, ay yıl olarak yazarsan birde sat ı değil gebe kaldığın ayı bende bakmak isterim.iyi günler

Ben yine söylüyorum kızlar yaş hesaplamayı hemen hemen tüm kadınlar yanlış yapıyor,misal ben Ocak 1980 doğumluyum,Kasım'da ikişkiden gebe kaldım,çin takviminde yaşıma 2 eklemem gerek yani 35 yaşa bakacağım , kerdeşim 82 Mayıs doğumlu ve temmuzdaki ikişkiden gebe kaldı : yaşına bir ekleyeceğiZ 32 Temmuz'a bakacak ,kadınların yüzde doksanı bunu yapamıyor ben böyle baktım tutmayan yok ,onlarda bence yaşı yada gebe kaldıkları ayı bilmiyor,sat tarihini falan baz alıyor yanlış yani tutmadı diyenlere bende bakmak istiyorum

canım bende 9 eylül doğumluyum ve kasımda hamile kaldım acaba benimkinin cinsiyeti nedir

tuttu yada tutmadı diyen herkes doğsu ise doğum gününü ve gebe kaldığı ayı yanlız son adet tarihini değil yazarsa söyleyebiirim benim baktığım herkes tuttu...

tuttu yada tutmadı diyen herkes doğsu ise doğum gününü ve gebe kaldığı ayı yanlız son adet tarihini değil yazarsa söyleyebiirim benim baktığım herkes tuttu...

merhaba bana da bakar mısınız bi acaba aynı mı bakıyoruz ? 26.10.1988 kasım ayında gebe kaldım :KK49:

Eger yas hesaplamadan bakiliyorsa dogru cikiyor benimki ama +1 eklenince yanlis:KK51:

Merhaba arkadaşlar ben de cinsiyet merak edenlerdenm.Bu ikinci hamileliğim Bir kızım var onda tuttu çin takvimi bunda da tutacak mı bilmiyorum artık.ağustos doğumlu olduğum için +1 ekliyorum bir de sat a değil hamile kaldığım aya baktım doğru çıktı ama bu bebişte de tutcak mı ))

2 hamileliğimde de kızım olacak görünmüştü çin takviminde..ama bende tutmadı ..iki tane oğlum var..

Ocak'ta yada nette var şubattaki belirlenen tarihten önce doğanlar yaşına 2 diğer tüm aylarda doğanlar 1 ekleyecek tutmayan yok , bu kadar eminim

sevgili alminalmin bir kızım var bi de oğlan istiyoruz eşimle haziramn 1980 doğumluyum bu durumda yaşıma 1 ekleyip çin takvimine göre 34 yaşında oluyorum fakat benim anlamadığım takvime nasıl bakıcam acba 34ün aralık ayına mı yoksa önümüzdeki ayların hamile kalma ayı için 35 yaşın erkek aylarına mı ay kafam karıştı lütfen aydınlatır mısın beni ben 2014 te hangi ayda kalırsam oğlum olur lütfennn cevapla:)))

Bende tutuyor ama tamamen tesadüf olduğuna inanıyorum inanan arkadaşlarada çok şaşırıyorum açıkcası Allah varken niye çinlilere inanalım.

X