Çin Takvimi

Evet
Üzgünüm tutmadı takvim göre çokuklarımın kız olması lazım ama ikiside erkek: emir_bebek:
Evet o takvimler yanlış tabiki allah neyi nasip etmiş o oluyor heee hamile kaldıktan sonra bakmak çok eğlenceli meselà ben baktım kız diyor ancak allah nasip ederse bir oğlum olacak
Üzgünüm tutmadı takvim göre çokuklarımın kız olması lazım ama ikiside erkek: emir_bebek:

Bende dört ay boyunca oğlum olacak diye hissettimve karnımı öyle sevdim bir gün rüyamda doktorum içindeki kız , üzülüyor. birdaha oğlum dıye sevme diyince cok etkilendim ve o hafta cinsiyetimiz belli olacaktı %90 kızbebek diyince ne takvim ne önsezi hiçbiri önemli deilmiş sağlıklı sıhhatli kucagımıza alalım inş:anneadayı:

Vallahi orda yazılan çıkacak diye şartlanmak elbetteki çok yanlış. Fakat benim iki çocuğumda tutuyor. Hatta ikincisi kız olsun istiyordum. Bir çok tedbir aldım, dualar ettim, ayetler okudum ve çin takvimine de dikkat ettim. Şükür Rabbime kızım oldu. :)

Yalnız hesaplarken dikkat edilmesi gereken önemli bir şey çin takvimine göre yaş hesaplaması. +1 veya +2 yaş fazla ekleyebiliyorsunuz.

Kızlar biri Benim için de bakabilir mi sat 31 temmuz. 11- 12 ağustos gibi yumurtlama oldu doğum tarihim 18 05 1987 cinsiyet ne görünüyor acaba?

Kızlar biri Benim için de bakabilir mi sat 31 temmuz. 11- 12 ağustos gibi yumurtlama oldu doğum tarihim 18 05 1987 cinsiyet ne görünüyor acaba?
Canim sen Şubat sonrasi doğduğun için yasina +1 ekleniyo cin yaşın 29 oluyo ve ağustos aylarında hamile kaldığın için baktım bebeğin erkek görünüyo tabi yine Allahın takdiri ama kime baksam tuttu Allahin izniyle

Canim sen Şubat sonrasi doğduğun için yasina +1 ekleniyo cin yaşın 29 oluyo ve ağustos aylarında hamile kaldığın için baktım bebeğin erkek görünüyo tabi yine Allahın takdiri ama kime baksam tuttu Allahin izniyle
Çok teşekkür ederim canım ben +1 eklenecegini bilmiyordum hakkimizda hayırlısı olsun

[QUOTeminhan, post: 42807536, member: 706657"]esma nr banada bakarmısın rica etsem doğum tarıhım 26hazıran 1982 son adet 20haziran 2015[/QUOTE]
Erkek cin

Çin takvimine baktık kız alyans testi yaptık kız çıktı hatta birsürü koca karı testi yaptık yine kız yine kız :) doktor 16. Haftamizda yüzde 100 erkek dedi tüm testlerin istisnası oldum ben :KK70:

Ya bu cinsiyet en erken kacınvı haftada belli olur tahmin falan yani bazıları 10 haftada belli oluyormuş doğru mu

X