Cinsellik için boşanma

merlin41

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
30 Temmuz 2023
45
16
Selam kızlar. Merak ediyorum da yorumlarda da okudum. Bana da yazan birkaç kişi oldu. Normal evlilik yaşamında çok mutlu ama konu cinselliğe gelince kocası tarafından yarım bırakıldığı için mutsuz olduğu için boşanan kadınlar var mı aramızda? Yeterince tatmin olmadığı için, kocası seks sırasında bencil olduğu için, erken boşaldığı için, kocası öpüşmediği için? Yoksa tüm bunlar boşanma sebebi olamaz diyip yine "bekara karı/koca boşamak kolay" lafı mı devreye girecek? Düşüncelerinizi merak ediyorum. Sevgiler..

Bunun büyük bir eksik olduğunu düşünüyorsan boşanılır. Konuşarak düzeltmeyi denediniz mi?

Boşanan vardır elbet neden olmasın ki?
Bu da önemli bir konu bence. Kimin ne dediğinden ziyade önemli olan sizin ne düşündüğünüz. Yaşayan sizsiniz çünkü. Millet hep konuşur boşverin.

Boşanan vardır elbet neden olmasın ki?
Bu da önemli bir konu bence. Kimin ne dediğinden ziyade önemli olan sizin ne düşündüğünüz. Yaşayan sizsiniz çünkü. Millet hep konuşur boşverin.
Boşananlar lütfen görsün bu konuyu ve yorum yapsınlar merak ediyorum düşüncelerini

Cinsellik evlilikte önemli bi noktadır.
Boşanan mutlaka vardır bana kalırsada boşanılır.
Tabiki önce çözüm için uğraşın cinsellik terapistine gidin beraber bu konuyu halletmeye calışın

Konuşarak düzeltme yolundayız şuan. Açıkçası bana bu sebepten dolayı boşanmak mantıksız geliyor şuanlık. Acaba gerçekten var mıdır bu sebepten boşanan diye merak ediyorum
Burada bununla ilgili çoook eski konular var boşanmayla sonuçlanmış. İnşallah konuşarak çözersiniz

Boşananlar lütfen görsün bu konuyu ve yorum yapsınlar merak ediyorum düşüncelerini
Sizin ne düşündüğünüz daha önemli. Bunun için boşanan varsa size bir faydası olmayacak ki. Ama cinsellik evlilikte çok çok önemli bir konu. Bir üye vardı boşanmıştı sonraki hayatı çok sağlıklı yürümedi. Burada hep partnerleri ile ilgili konu açmıştı. Aradığını pek bulamadığı türden. Öncelikle beraber bu işi çözmek için cabalayin. Evliliğinize eşinize şans verin. Olmuyorsa da yolunuza bakin. Hayat kısa 'kuşlar' uçuyor sonuçta 🤷🏽‍♀️

Önce konuşmayı deneyin ama açık açık utanmadan sıkılmadan sonra denemeye geçin baktınız umut ışığı var üzerine gidin çözüme kavuşturun.Ama düzelmicek gibiyse oturun karar verin.

Selam kızlar. Merak ediyorum da yorumlarda da okudum. Bana da yazan birkaç kişi oldu. Normal evlilik yaşamında çok mutlu ama konu cinselliğe gelince kocası tarafından yarım bırakıldığı için mutsuz olduğu için boşanan kadınlar var mı aramızda? Yeterince tatmin olmadığı için, kocası seks sırasında bencil olduğu için, erken boşaldığı için, kocası öpüşmediği için? Yoksa tüm bunlar boşanma sebebi olamaz diyip yine "bekara karı/koca boşamak kolay" lafı mı devreye girecek? Düşüncelerinizi merak ediyorum. Sevgiler..
Bir kaç tanıdığım var açıkçası cinsellik yüzünden boşanan

Gerçekten sadece cinsellik mi sorun. Baska hiç bi pürüz yok mu? Kaç yıllık evlisin

Bu hukuken de gecerli bir bosanma nedeni, diger insanlari bosverin kanunlar kabul etmis bunu. Ustelik evet, bosanilir. Yani her yol denenip cozum bulunamiyorsa ya da esiniz hic cozmeye yanasmiyorsa bal gibi bosanilir

Gerçekten sadece cinsellik mi sorun. Baska hiç bi pürüz yok mu? Kaç yıllık evlisin
Valla yok her şeyimiz gayet yerinde mutluyuz normal gün içinde sarılır öper huzurluyuz evimizin içinde. Ama konu sekse gelince..... Pardon konu beni tatmin etmeye gelinceeeee işler değişiyor birden bencil akılsız bir insana dönüşüyor

Erken boşalıyor diye boşanılmaz bence ama bencil ve mutlu etmiyorsa boşanılır bazı hastalıklar sonradan oluşur ve tedavisi vardır önemli olan çaba göstermesi. Aşılamayacak durumlar da ten uyumu olmaması vs vs boşanılır bence, kişiden kişiye değişir. Çok önemlidir ilişkiler de cinsellik.

Sanırım geriye kalan her şey iyi olsa boşamazdım. Ama başka sıkıntılar da varsa bu durum gözüme daha çok batardı.

Birinin cinsellik yüzünden boşanmış olmasına neden ihtiyaç duyuyorsunuz ki? Bu hukuken de dinen de mağdur tarafı %100 haklı yapan bir konu.

İhtiyaçlar hiyerarşisinde yemek içmekle aynı sırada. Bu kadar önemli bir konuyu yok saymakla kaybettiklerinizi bilseniz.

İş tatmin etmeye gelince akılsız bir adam olmuyorlar. Öyle davranmak işlerine geliyor. Böyle bir ihtiyacınız yokmuş gibi devam edince sorumluluk da duymuyorlar.

Ona sorun, her ilişkide siz tatmin olsaydınız ve o boşalamasaydı ne hissederdi?

Iki cilveleşsek erekte olsalar boşalmazsam ağrı olur diye ağlayan modeler bunlar. Biz ne yapalım? Bizim canımız taş mı?

Büyük konusmak istemiyorum lakin cinselligi tatmin edici olmayan bir evlilik bence yarım bir birlikteliktir . Bilemiyorum . Bu arada bu haklı bir boşanma sebebi kanunen.

X