Cinsellik için boşanma

Bence bu tarz konularda evli insanlar bir birine karşı çok mesafeliler önce bunları aşmaları gerekiyor. Fantazilerini bir birlerine açmaları lazım. Artı olarak bir sorun varsa ortada paylaşmak gerek. O da olmadı bi psikolog tutmak lazım.

Selam kızlar. Merak ediyorum da yorumlarda da okudum. Bana da yazan birkaç kişi oldu. Normal evlilik yaşamında çok mutlu ama konu cinselliğe gelince kocası tarafından yarım bırakıldığı için mutsuz olduğu için boşanan kadınlar var mı aramızda? Yeterince tatmin olmadığı için, kocası seks sırasında bencil olduğu için, erken boşaldığı için, kocası öpüşmediği için? Yoksa tüm bunlar boşanma sebebi olamaz diyip yine "bekara karı/koca boşamak kolay" lafı mı devreye girecek? Düşüncelerinizi merak ediyorum. Sevgiler..
Cinsel hayatın yetersiz olduğu bir evlilikte diğer her şey nasıl yolunda olabilir ki?

Ben olsam eğer eşimden manevi anlamda memnunsam iletişimimiz iyiyse boşanmazdım. Oral seks gibi farklı yöntemlerle tatmin olmayı denersim bunun için rica ederdim. Sekse oyuncak kadar onunla beni tatmin etsin diye rica ederdim. Ama sonuç olarak tüm bunlar da kendini erkek eksik hissetmemeli ve iletişime ve çözüme açık olmalı. Dolayısıyla tek sorun cinsellikte erken boşalma anladığım kadarıyla böyleyse hayır boşanmazdım. Ama bunun yanında bencil beni düşünmediği gibi kendisi bosalıp uyuyan bir erkekse bu muhtemel tüm hayatına sirayet etmiştir tek yatakta bencil değildir.

Yani sonunun cevabı genel iletişimde yatıyor

Konuşarak düzeltme yolundayız şuan. Açıkçası bana bu sebepten dolayı boşanmak mantıksız geliyor şuanlık. Acaba gerçekten var mıdır bu sebepten boşanan diye merak ediyorum
Evli değilim ama bu sebepten ayrildim. Konusarak duzeltemezseniz kesinlikle boşanmak icin sebep. Cok onemli çünkü cinsellik. Bence cok vardır boşanan. Boşanmayan da aldatsa bile erkek hak etmis oluyor bence.

Selam kızlar. Merak ediyorum da yorumlarda da okudum. Bana da yazan birkaç kişi oldu. Normal evlilik yaşamında çok mutlu ama konu cinselliğe gelince kocası tarafından yarım bırakıldığı için mutsuz olduğu için boşanan kadınlar var mı aramızda? Yeterince tatmin olmadığı için, kocası seks sırasında bencil olduğu için, erken boşaldığı için, kocası öpüşmediği için? Yoksa tüm bunlar boşanma sebebi olamaz diyip yine "bekara karı/koca boşamak kolay" lafı mı devreye girecek? Düşüncelerinizi merak ediyorum. Sevgiler..
Sürekli bu forumda konusu açılan bir durum bu.yani dert etmekte yalnız ve haksız değilsin.

X