Cinsiyet belirleme ve cinsiyet tahmin yöntemlerinin hepsi denendi!!!

Şekli önemli değil plesenta ilk hangi tarafta ise o önemli karından ultrason da sagda ise erkek solda ise kız vajinal ultrason da tam tersi
Karından ultrason da sağdaydı canım yani bunlar saçmalık Allah İn kararı hepsi sağ sol öyle böyle hiç bir önemi yok eğer nasipte kız varsa kızın olur

Evet yumurta catladiginda oldu tek iliski
Benimde kimyasal gebelik sonrası kontrole gittiğimde dr yumurtan çatlamış bugün ilişki olsun dedi eşim yanaşmadı kanaman olursa diye 1 martran 6 marta kadardı pil 6 marttı ama biz 5 martta yaptık ve öbür hafta 7+3 günlüğüz şuan da cinsiyeti merak ediyorum 🙈

Merhaba bende sizin gibi düşünüyorum ve yaptırmak çok istiyorum yalnız Türkiye'de bunu yapan bir yer yok diye biliyorum en yakın Kıbrıs'ta ama orda da bayaa bı para talep ediliyor ve insan o kadar parayı gözden çıkartıp vermek istiyor muradına ermek için ama bu seferde %100 garanti verilmiyor vloyuzden daha makul fiyatlara Türkiyede yapan bir yer arayışındayım acaba sizin varmı bildiğiniz bir yer benimle de paylasirsaniz çok sevinirim

Kızlar benim cinsiyet ne acaba 7 haftalık keseye göre neye benziyor

Eklentiler

• IMG_20220210_182133.jpg
    IMG_20220210_182133.jpg
    114,9 KB · Görüntüleme: 108
10 hafta 3 günlük bebişim. Karından ultrason rica etsem tahmin eder misini kız mı oğluş mu? Çatlıcam meraktan:)

Eklentiler

• 73ED80D2-FA32-4F4A-B83A-A6289AFC2564.jpeg
    73ED80D2-FA32-4F4A-B83A-A6289AFC2564.jpeg
    67,4 KB · Görüntüleme: 91
Merhaba kızlar. 3 yil sonra açtığım konuya 4. Bebeğimle geri döndüm kimler görecek bilmiyorum ama hadi 1 heyecan daha yaşayalım birlikte 😂 şaka bir yana bu gebeliğim bol aksiyonlu bol zahmetli ve çokça pahalı bir gebelik oldu. Acaba burada benim gibi gönlü kız yada erkek bebek isteyenler hayallerine kavuştumu tabiki önceliğimiz sağlık ve hayırlı olmaları ama insanız işte gönül farklı olanıda yaşamak istiyor

Merhaba kızlar. 3 yil sonra açtığım konuya 4. Bebeğimle geri döndüm kimler görecek bilmiyorum ama hadi 1 heyecan daha yaşayalım birlikte 😂 şaka bir yana bu gebeliğim bol aksiyonlu bol zahmetli ve çokça pahalı bir gebelik oldu. Acaba burada benim gibi gönlü kız yada erkek bebek isteyenler hayallerine kavuştumu tabiki önceliğimiz sağlık ve hayırlı olmaları ama insanız işte gönül farklı olanıda yaşamak istiyor
Bebeginiz erkek mi

X