Cinsiyet belirleme ve cinsiyet tahmin yöntemlerinin hepsi denendi!!!

Aramizda iki hafta falan var ben bakabilirmiyim kesenize...kac gundur bunu arastiriyorum kese goruntusu karindan mi onuda belirtmeniz lazim bu arada

Merhabalar benim 9 haftalık sizce kız mı erkek mi
image.jpg

Merhaba kızlar. 3 yil sonra açtığım konuya 4. Bebeğimle geri döndüm kimler görecek bilmiyorum ama hadi 1 heyecan daha yaşayalım birlikte 😂 şaka bir yana bu gebeliğim bol aksiyonlu bol zahmetli ve çokça pahalı bir gebelik oldu. Acaba burada benim gibi gönlü kız yada erkek bebek isteyenler hayallerine kavuştumu tabiki önceliğimiz sağlık ve hayırlı olmaları ama insanız işte gönül farklı olanıda yaşamak istiyor
Tebrik ederim hayırlı olsun ❤️ benim ilk gebeliğim 9 haftalık hamileyim ama kız olsun istiyorum sizin ultrasonda kese sağda mı görünüyordu solda mı merak ettim

Tebrik ederim hayırlı olsun ❤️ benim ilk gebeliğim 9 haftalık hamileyim ama kız olsun istiyorum sizin ultrasonda kese sağda mı görünüyordu solda mı merak ettim
Ben ultrason resmi ile cinsiyet tahmini ile ilgili hiçbir bilgiye sahip değilim canım maalesef. Ben tıbbi olarak cinsiyet belirleme işlemine başvurdum 3 dünya güzeli kızım var 1 tanede oğlum olsun istedim çok şükür mevlam nasip etti imkanlarda el verdi ama ne olursa olsun Allah nasip etmezse hicbirsey mümkün değil nasipte varsa oluyor

Ben ultrason resmi ile cinsiyet tahmini ile ilgili hiçbir bilgiye sahip değilim canım maalesef. Ben tıbbi olarak cinsiyet belirleme işlemine başvurdum 3 dünya güzeli kızım var 1 tanede oğlum olsun istedim çok şükür mevlam nasip etti imkanlarda el verdi ama ne olursa olsun Allah nasip etmezse hicbirsey mümkün değil nasipte varsa oluyor
Maşallah ❤️ merak ettim tüp bebek mi ?

IMG_20230121_123911_452.jpg

13 haftalik kendi doktorum erkeğe benziyor dedi kalp atışları 155 atiyor 15 +5 günlükum bu gün gitim kıza benziyor dedi bende sasirdim ama benim icimde erkek hisi var yardimci olursaniz sevinir

Evet ama yaramadığını belirtmiştim yani bu yöntemlerin hepsi safsata hiçbir gerçeklik payı yok. O nedenle tüp bebek yöntemini tercih ettim yukarıda belirttiğim gibi

Merhsns nerede yaptırdınız bilgi verebilir misiniz?

Evet ama yaramadığını belirtmiştim yani bu yöntemlerin hepsi safsata hiçbir gerçeklik payı yok. O nedenle tüp bebek yöntemini tercih ettim yukarıda belirttiğim gibi
Merhabalar tesadüfen konunuz karşıma çıktı bilgi verebilir misiniz acaba. Nerede yaptırdınız ücreti ne kadar oldu.

Merhabalar tesadüfen konunuz karşıma çıktı bilgi verebilir misiniz acaba. Nerede yaptırdınız ücreti ne kadar . Ücreti 140 bin civari şuan kullanılan ilaçlarla birlikte.

Merhabalar tesadüfen konunuz karşıma çıktı bilgi verebilir misiniz acaba. Nerede yaptırdınız ücreti ne kadar oldu.
Turkiyede bir kaç doktor var yapan araştırmanız lazım

Bayanlar ben 10 haftalık gebeyim doktorlara göre 13 haftalık 2 kızım var bu 3. Gebeligim tabiki gönül bu kez erkek istiyor ama sağlıklı olsun hayırlı bir evlat olsun ama ben bu hamileligimi öyle bir planladım ki erkek bebek için tüm yöntemleri yaptım yumurtlama günü ilişki ayın tek sayılı günü çin takvimi Rus takvimi hangi ayda erkek diyorsa erkek bebek için beslenme diyeti uyguladık eşimle hamile kalmadan önce onun dışında ilişkiden sonra sağa yatma erkek bebek duası ilişkiden önce alkali duş ve alkali su ictik bir ay yani bu konuda ne kadar yöntem nekadar teori varsa bizde vucut buldu hamile kaldıktan sonrada tüm cinsiyet tahmin yöntemleri bize erkek diyor cumartesi günü doktor randevum var yüksek ihtimalle cinsiyeti belli olacak eğer bizde tutarsa bunlardan faydalanabilecek anne adayları olabilir bende bu heycanimi burada paylaşmak istedim tabiki herşey nasip rabbim ne derse o olur ama ne demişler izin Allah sebep kul...
Canım ne oldu bende benzeri şeyler yaptım da

X