Cinsiyet tahmini bebek sagdaysa erkek soldaysa kız diyorlar doğrumu yaşayanlar yazabilirim?

Dovjehcs

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
21 Eylül 2023
161
27
27
Arkadaşlar 10 haftalık hamileyim 2tane kızım var buda erkek olsun istiyorum sağ tarafımda hissediyorum segrime gibi kızlarımı hatırlamıyorum sizin de böyle olunca cinsiyeti ne oldu lütfen cevablarinizi alayım 🙏

Benim soldaydi oglum var. Size 3. kiz geliyor galiba. Artik 4.ye.
İnşallah canım hayırlısı olsun yani kimin neyi olmazsa onu istiyor hep okudun araştırdım sağda olursa erkek diyorlar demekki yanılma oluyor hep solunuzda mi hissettiniz bebeği

Onun gerçeklik değeri yok. Çin takvimine bakın 2023-24. Yaşınza 1 ekleyip hangi ayda hamile kaldıysanız tabloda denk gelen cinsiyet neyse %80 odur☺

Onun gerçeklik değeri yok. Çin takvimine bakın 2023-24. Yaşınza 1 ekleyip hangi ayda hamile kaldıysanız tabloda denk gelen cinsiyet neyse %80 odur☺
Yani tam olarak anlamadım siz bakabilirsiniz benim için ne olursunuz 24.09.1990dogum tarihim halime kaldığım ay da temmuz 29 2023

İnşallah canım hayırlısı olsun yani kimin neyi olmazsa onu istiyor hep okudun araştırdım sağda olursa erkek diyorlar demekki yanılma oluyor hep solunuzda mi hissettiniz bebeği
Benimde sağdaydı oğlum sağ tarafımı çökertti hatta tepişmekten içimde 😅 ama göbek deliği şekli bikaç kez başkalarında da teyit ettim içe göçük olursa erkek dışa doğru olursa kıZ

Benimde sağdaydı oğlum sağ tarafımı çökertti hatta tepişmekten içimde 😅 ama göbek deliği şekli bikaç kez başkalarında da teyit ettim içe göçük olursa erkek dışa doğru olursa kıZ
Demekki belli olmuyor sağ veya sol da bebeğim cinsiyeti

X