Cinsiyet tahmini bebek sagdaysa erkek soldaysa kız diyorlar doğrumu yaşayanlar yazabilirim?

Arkadaşlar 10 haftalık hamileyim 2tane kızım var buda erkek olsun istiyorum sağ tarafımda hissediyorum segrime gibi kızlarımı hatırlamıyorum sizin de böyle olunca cinsiyeti ne oldu lütfen cevablarinizi alayım 🙏
2 oğlum bi kızım var 3üde sağdaydı

Arkadaşlar 10 haftalık hamileyim 2tane kızım var buda erkek olsun istiyorum sağ tarafımda hissediyorum segrime gibi kızlarımı hatırlamıyorum sizin de böyle olunca cinsiyeti ne oldu lütfen cevablarinizi alayım 🙏
Benim oğlum sağ tarafımda tutunmuştu muhtemelen sağ yumurtam döllenmişti. Bütün tekmelerimi de hep sağda hissetmiştim. Bir de yumurtlamaya yakın kız ve yumurtlama günü erkek mi öyle bir şey de var deniyor ama ben pek inanmıyorum hakkınızda hayırlısı olsun.

Bebeğinizin cinsiyeti belli oldumu bende sizinle aynı durumdayım iki kızım var bunuda sağda hissettim hep

Oğlumda öyleydi bence erkek canım

Çok erken haftalarda hatırlamıyorum ama son 2 3 ay net bi şekilde sağ tarafımda hissediyorum hatta sola hiç geçmedi sanırım. Cinsiyet erkek

Benim kızım sağdaydı hala kız 😂😂😂 hiç alakası yok böyle şeylerin

Benim oğlum sağ tarafımda tutunmuştu muhtemelen sağ yumurtam döllenmişti. Bütün tekmelerimi de hep sağda hissetmiştim. Bir de yumurtlamaya yakın kız ve yumurtlama günü erkek mi öyle bir şey de var deniyor ama ben pek inanmıyorum hakkınızda hayırlısı olsun.
Benim sağ yumurtam tuttu kese sağdaydı ama büyüdü bebek sola geçti erkek istiyorum erkek midir ya 💙💘

X