Cipsler Ne Kadar Zararlı?

• Konu Sahibi incikuboncik
önceden çok yerdik eşimle herakşam mutlaka aile boyu kolayla beraber
hamile kaldıktan sora bi defa yedim peynirli doritos gecem bulantıyla banyoda geçti sora farklı bi cips daha yedim oda çok bulandırdı daha yemiyorum dolapta 5adet aile boyu cips duruyo ben yüzüne bile bakmıyorum

çok fazla yemesekte tüketiyoruz tabi napalım akannehir

2010 yılı kararlarımdan biriydi "hayatından cipsi çıkar" şu ana kadar sadece arkadaş ikramlarıyla 5 bilemedin 6 adet yemişimdir ama bunu okuduktan sonra artık onlarıda reddedicem yasakkelime

lays yogurtluya bayılırımm uffff canım cektieyvahedigeldismile

ben de bir ara her gün yerdim 3 yıl önce filan sonra zararlı diye azalttım acayip kilo ve sivilce yapıyor artık hiç yemiyorum zemuszemus

ayda 2-3 defa yerim en fazla...ama bi başlayınca insan durduramıyo kendini çekirdek gibi sürekli yiyesin geliyo :KK43:

Bizde çok severiz eşimle bir oturuşta birer büyük boy bitiririz ama uzun zamandır hmmm kasım ayından beri yemiyoruz
Hatta kasım ayındaki alışverişte aldığımız 3 4 adet büyük boy cips hiç ellenmedi duruyor dolapta
Ne zamandır canım çekiyordu ama elimi sürmüyordum bunları okuduktan sonra çöpe bile atabilirim o paketleri :sinifsinif:

Varya artık canım ne cips ne de kola istiyor.Bırakalı 3 ay oldu galiba her ikisini de.Evdekiler özellikle kardeşimm ve ablam her ikisinin de bayağı bayağı tiryakileriydi.Hala da öyleler gerçi.Ama ben kurtuldum:))

Son düzenleme:
ben de 2 haftadır hayatımdan çıkardım cipsi.......tam bir cips tutkunuydum...ama çok ilginç aklıma bile gelmiyor....

bende çok severım.. evlılıgımızın ilk aylarında deli gibi yerdik eşimle ama sımdı tek kılo almamın nedeni bumukı dıye dusunmuyor değilim.. :KK43:(
yemeyeli 2 ay oldu arada canım çekıyor ama almamaya gayret edıyorum yane.
suan belımde bitane can sımıdı oldu bilee :KK43:( artıık diyet ve egzersizlere basladım bel cevremın daha fazla yaglanmasını onlemek için..cidden zararlı ama insanız işte yasak olan seyler tatlı geliyor işte.

zararlı olduğunu biliyorum ama engel olamıyorum kendime yaa bazen sabredip yemiyorum ama sonra dayanamıyorum yine

ketçaplı çekti canım yaa mafoldumben ama yemiciim mecbur :sm_confused:

benimde aklıma 2 -3 ayda bir düşer. deli gibi canımm cips çeker. ama sürekli yemem. aklıma düşünce alırım birkaç tane yer bırakırım. bağımılısı değilim çok şükür.ama onuda bırakırım artık başka şekilde bastırayım bari bu isteğimi de

ben uzunca bir süre yemedim 3 ay kadar.. Hamilelik düşünüyordum ama olmadı bu aylar içinde bende dün akşam ve özellikle bu akşam baya yedim yani... Ama daha yemicem...

Of... Başlıgı görünce girip girmemek arasında tereddüt yaşadım:1ninca:
Çok seviyorum evet... Ama kendimi kısıtlamam gerektiğini de biliyorm...
Eşimle el ele versek koca paketler bitiririz... :1ninca:
Şu sıralar bende dikkat etmeye başladım,eskisi gibi iki günde,üç günde bir yemiyorum...
iki üç haftada bir anca,oda çok canım çekerse...
Bana kalsa hiç almam,,yemem böylelikle,ama eşim eve gelirken baharatlısından bir paket alıp gelince bende kendimi tutamıyorum:jeyyar:
:....

Son düzenleme:
beni bıraksanız cipsle beslenebilirim sanırım.. ama bırakmayın..

aaaaaay çok severim yaa baharatlı acılı vsss uf uf uf millet çikolata krizine girer ben cipsi :ecrin_bebek:

lanet olsun bende çok seviyorum,ama eşim yasaklıyo bana sağolsun onun sayesinde azalttım...

X