Kaynak, Postiş, Çıtçıt, Peruk Çıt Çıt kullananların yorumları

selam kizlar citcitlar konusunda kafamda bi kac soru var mesela ben bu sene sacimi sariya boyatcam ama seneye belkide kumral olcak nasil kullancam o zaman yani boyama nasil olcak gercek sac mesela kac kere boyama imkanimiz olcak acaba her zaman ayni renkle dolasmiyoruz lütfen yardim edin benimde aklimda citcit almak var

arkadaşlar kesin karar verdim hatta bir yerle konuştum 6 parçası 180 tl 140 gram galiba tam bilmiyorum ..saçlarım toparlanıp uzayana kadar kullanıcam morel olucak bu saçlar bana..inşallah zorluk yaşamam...özellikle toplarken kullanışlı mı arkadaşlar bilgi...lütfen

arkadaşlar doğal kumral saç çıt çıt almak istiorum. istanbuldayım. sizce nerden alayım? güvenilir bi yer bileniniz var mı? kaynak kullandım memnun kalmadım. saçlarım yolundu hep çıkartılırken filan. o yüzden çıt çıt kullanıp kendi saç rengime dönücem o arada. hem istediğim gibi takıp çıkartırım.

önerilerinizi bekliorum.

selam kizlar citcitlar konusunda kafamda bi kac soru var mesela ben bu sene sacimi sariya boyatcam ama seneye belkide kumral olcak nasil kullancam o zaman yani boyama nasil olcak gercek sac mesela kac kere boyama imkanimiz olcak acaba her zaman ayni renkle dolasmiyoruz lütfen yardim edin benimde aklimda citcit almak var

kkda hic cit cit kullanan yokmu kimsecikler cevap yazmamis

ben de gg den çıt çıt almak istiyorum ama hangi satıcıdan alacağımı bilemiyorum alan arkadaşlar bana özelden yazabilir misiniz hangisinden alabileceğimii ? şimdiden teşekkürler

ben aldım çıt çıtlarımı arkadaşlar ama bir sorun var hatta 2 sorun..
rengime uydurmaya çalıştı kuaför boyadı 65cm boyunda ve benim saçım küt aldığım saç sivri geliyor çok sırıtıyor birde çıt çıt yerleri çok rahatsız ediyor şimdilik böyle sorunla karşılaşan var mı aranızda???

birisi cevaplasin noolur bekliyorum

Merhaba.. Geçen sene RAPUNZEL markalı çıt çıt aldım 600 tl verip.. Şuan da uzun saçtan sıkılmış durumdayım o yüzden satıyorum bunları. 8 parça ve rengi kahvedir fazla kullanmadığım için 350 ye satıcam orjinal rapunzel markasıdır..

ben eni aldım çıt çıtlarımı gerçek saç ve alırken kestaneydi kırdı rengini kuaför eğer %100 gerçek saç alırsan benim gibi 3-4 kere boyatabilirsin...

cok saol canim cevap icin arkadasim netten siparisle almis arastircam ona soriyim eger uygun ve kaliteliyse hemen alicam

ben yazin sacimi sari boyatcam orijinal sacim kahverengi gibi alirken orijinaal sari renkmi alsam

ben yazin sacimi sari boyatcam orijinal sacim kahverengi gibi alirken orijinaal sari renkmi alsam

tatlım orjinal sarı alırsan sırıtmaz yani böyle gölgeli gibi durur görüntü kötü olcağını sanmıyorum...
benim kendi saçım açık kumral ama kuaför kesinlikle bulunmaz dedi gerçektende çok araştırdım bulamadım şansıma kendi saç yapım gibi ince telli buldum ama koyu kestaneydi ve saçımla inanılmaz belliydi bana karamel kumralımsı bişey boyadı kuaför fark var tabi ama sırıtmıyor gerçi hoş daha hiç kullanamadım bile...çünkü kendi saçım omzumda küt kesim ve çıt çıtlar upuzun ve sivri geliyor uçları çok belli oluyor kestirmem şart çıt çıtlarımı en azından düz bir kesim olsa çok iyi olcak alırken bunada dikkat et mnykcım..

cok saol canim ben yurt disindayim aliyim uygun fiyata diyorum izinde kuaför arkadasimla ayarliyim en iyisi öyle galiba

kızlar cıt cıt alıcam perukcuları gezdm ama ıcıme sınmedı ordakıler benle kuaforumle gorustum 5 parca gercek sac 300 ıstedı boyucak fln bıde sacım gur bıras omuzlarımda bes parca yetermı yoksa altımı almalıyımmmmmmmmm

kızlar cıt cıt alıcam perukcuları gezdm ama ıcıme sınmedı ordakıler benle kuaforumle gorustum 5 parca gercek sac 300 ıstedı boyucak fln bıde sacım gur bıras omuzlarımda bes parca yetermı yoksa altımı almalıyımmmmmmmmm

çok abartı bı rakam soylemıs bende cıt cıt kullanıyorum ve ankaradan aldım daha 1 sene olmadı 4 adet 160 milyona geldi.tabi senın sacına gore verırler cıt cıtı yanı sacının kalınlıgı ve ıncelıgıne gore benım saclarım bıraz gur ama 4 tane yetti bana :)

ya kızlar %100 orijinal saçlar çok pahalı.sentetik almayi düşünüyorum acaba ona maşa falan yapılabilio mu? kullanan var mı?

Arkadaşlar kıvırcık postiş var mıdır ?
Saçlarım kıvırcık,siyah ve omzumda :KK43:
Takıldığında komik görünür mü ? Yani yarısı omzumda diğerleri belimde..
Ben baya uzun istiyorum,sürekli takmıycam..Sadece düğünlerde falan ohaoldumsmile

Arkadaşlar kıvırcık postiş var mıdır ?
Saçlarım kıvırcık,siyah ve omzumda :KK43:
Takıldığında komik görünür mü ? Yani yarısı omzumda diğerleri belimde..
Ben baya uzun istiyorum,sürekli takmıycam..Sadece düğünlerde falan ohaoldumsmile

hem düz hemde maşalı poştiş var ben düz arkim maşalı aldı ama senin şaçına uyar mı bılmem canım

hem düz hemde maşalı poştiş var ben düz arkim maşalı aldı ama senin şaçına uyar mı bılmem canım

Maşalı postiş mi ? :sinifsinif:
Nasıl yani maşa yapılmışsa yıkadıktan sonra düz olmaz mı ? Direk kıvırcık falan olmuyo mu..Bide rahat kullanılıyor mu ben hergün değilde ayda 1-2 kere en fazla öyle kullanırım..Kendim takabilirim inşallah

Cevabın için sağol :1hug:

X