Çitlenbiğim Kollarımda Darısı Başınıza

canım, çoook sevindim. Cerenimiz sağ salim geldi. Allah kuzucuğunu sana bağışlasın. Ailece bir ömür boyu sağlık ve mutluluk dilerim.

allah annali babali büyütsün gercekden cok güzel ifade etmissin cok duygulandim ve aglatdin beni sende iyiki varsin canimmmmmmm

gözün aydın canım huzurla sağlıkla büyütün inşallah benim yerime meleğinin yanına küçük bi öpücük kondur öpüyorum canım:ecrin_bebek: :emir_bebek: :lepi:

a.s.gözünüz aydın...........a.s.
:nazar:analı babalı büyüsün..........:nazar:
turkbayragişansı da güzel olsun..........turkbayragi

canım benim inan çok duygulandım gözlerim yaşlandı neler paylaştık birlikte bu yolculukta darısı bizlerin başına inşallah o günleri bizde görürüz inşallah bizde seni çok seviyoruz meleğine iyi bak benim içinde öp..

kız gülçin gözlerim yaşlarla doldu valla mağazaya gelen müşteriler ayyy canım neden ağlıyosun ağrın sızınmı var diyoo yok diyorum bi olaya duygusallaştımda ondan kız o ne duygusal içten bi yazı canım ya salya sümük oldum iş yerinde canım kelebeğimiz allahın izniyle sağlıklı sıhhatli geldi çekilen herşey mübah oluyo bu uğurda ama inan okadar heyecanla bekliyodukki hepimiz doğunca yüzümüzde güller açtı valla senin tel numaranı topikteki arkadaşlardan özelime atmasını istedim çünkü msn adresin var iş tel var cep teli almayı akıl etmemişim saolsun çiğdem özelime attı sana sorduktan sonra bende şimdi hemen aradım açan olmadı herhalde müsait değilsindir diye düşündüm çok çaldırmadım
allahım cennet kokuluna uzun ömürlü olsun inan resmini görmeyi dört gözle beklicem allaha emanet olun eşine de selamlar gözü aydın

Allah analı babalı büyütsün... Çok tatlı minik Cereniniz. Allah çirkin şansı verir inşallah...
Birden kendi doğumum geldi aklima :)

Allah analıbabalı büyütmeyi nasip etsin
olmayanlarada ihşallahh yaşattsın bu duyguyu:Saruboceq:

gozun aydın allah analı babalı buyutsun bebişini darısı bizim basımıza hikayeni aglayarak okudum bu hamilelik inanı cok duygusal yapıyo yaw:emir_bebek:

canım önce tebrik ediyorum seni bu kadar sancı çektiğin içinde geçmiş olsun diliyorum
Allah sağlıklı sıhhatli uzun ömürler versin meleğine hikayeniyenide okudum çok duygulandım inanki meleğini benim için kokla öp diyemicem daha çok kücük kıyamam fazla öpülmesine darısı bizlerin başına inşallah...

hepinize güzel dilekleriniz ve dualarınız için çooooooooooookkkkkkkkkk teşekkür ederim kızlar
Allah razı olsun hepinizden darısı tüm bebek bekleyenlerin başına sağlıkla inşallah.
Rabbim hepinizin kucağını doldursun hayırlısı ile....

hikayeni okadar zevkle ve ağlaya ağlaya okudum ki anlatamam cok tatlı çitlenbiğin maasallah yüce rabbim uzun yıllar analı babalı büyütür insallah

Canım benim... ufaklıkla ismimiz aynı doğumgünümüz aynı... sanırım bana çekecek zemuszemus çekse de fena olmaz yani zemuszemus

Allah sağlıklı bir şiekilde büyütmek nasip etsin canım opuyorumnanaktan

Canım kızım benimmm doğdu da koca kız oldu teyzeleri tam bir cadı oldu ooooo :KK1:

çitlenbik doğdu ve 2 yaşına girdi bu gün.
Rabbim hiçö bir kadının kucağını boş bırakmasın
Nerde yolunu gözleyen var ise allahım o anne babaya yaşatsın bu mutluluğu hayırlısı ile inşallah....

X