CK Euphoria mı yoksa Chanel Chance mi?

dolumunu hiç bilmiyorum ama vardır heralde cünkü bilindik bir parfüm.
kararımı veremedim ya tam birini seçsem digerince aklım kalıyor :nazar:
çıkıcam birazdan orda son kararımı verircem nefsime hakim olamazsam ikisinide alabilirim mafoldumben

ya dolum alıcaksan eğer küçük boydan ikisinide al değişik değişik kullanırsın hem güzel kokular..ama orj. alcaksan seçim yap tabikide çok fazla olur..aldığını yazarsın :)

ben ck euphoria aldım geçenlerde bir siteden. Orjinal kokusunda emitasyon ama hiçbir farkı yok orjinalini de kullanmıştım çünkü. Hem parfüm şişesi ve kutusu da orjinali gibi. tek farkı 6-12 saat arası bir etki bırakıyor üstünüzde. zaten orjinal bile olsa günde 2 kez sıktığımdan sorun yok o konuda da :kedi:
makyaj-malzemesi.com/Parfumler adresinden almıştım. en son aldığımda 29.90 dı fiyatı. dediğim gibi denemenizi isterim. kapıda ödeme sistemiyle gönderiyorlar üstelik.

kesinlikle chance chanel 2-3 yıldır kullanıyorum yolda çevirip soranların sayısını unuttum artık ki chancel dünyada en iyi parfümler arasındadırr

ben ck euphoria aldım geçenlerde bir siteden. Orjinal kokusunda emitasyon ama hiçbir farkı yok orjinalini de kullanmıştım çünkü. Hem parfüm şişesi ve kutusu da orjinali gibi. tek farkı 6-12 saat arası bir etki bırakıyor üstünüzde. zaten orjinal bile olsa günde 2 kez sıktığımdan sorun yok o konuda da :kedi:
makyaj-malzemesi.com/Parfumler adresinden almıştım. en son aldığımda 29.90 dı fiyatı. dediğim gibi denemenizi isterim. kapıda ödeme sistemiyle gönderiyorlar üstelik.

meltemciğim ben bu siteye baktım parfümlerin fiyatı çok uygun baya bi altında piyasanın, orjinal değildir demi canım çoğu ?

meltemciğim ben bu siteye baktım parfümlerin fiyatı çok uygun baya bi altında piyasanın, orjinal değildir demi canım çoğu ?

evet tam orjinal değiller ama kesinlikle dolum parfüm gibi kötü de değiller. ben aldıım. arkadaşlarıım da çok beğendi onlara da burberry classic ve lacoste aldık siteden. hem orjinal şişe ve kutusunda gelmesi de ayrı bi tat veriyor. orjinal alamayanların içinde kalmıyor en azından benimki gibi :2:

sakın şu meltem82 denen kadının tavsiyelerine takılıp ordan alışveriş yapmayın hepsi sahte ve pazarlarda bile var onlar ve daha ucuz heryerde giirip o sitenin adresini veriyor..

CK Euphoria 6 senedir kullandığım, sıkılmadığım ve iltifatlar aldığım tek parfümüm, tabii ki ten uyumu çok önemli ama chance'e göre daha seksi olduğunu düşünüyorum.

kızlar parfüm alacagım euphoria ve chance arasında kaldım karar veremiyorum bir türlü :uhm: .sizce hangisi daha güzel kokuyor ve kalıcı olur hangisini alayım.kokusu cok dagılsında istiyorum . kumralım . yorumlarınızı bekliyorum.şimdiden tesekürler.... a.s.

euphoria :):KK16::KK16:

bence de euphoria. hatta az önce hürriyetin websitesinde gezinirken kelebekte reklam gördüm 119TL.
chanel istiyosanız ille de ben coco mademoiselleciyim :)

X