İlköğretim Yorum ve Soruları Çocuğu 4.Sınıfa giden Velilerin ve Öğrencilerin Paylaşım Alanı :)))

Tüm çocuklarımıza maaşallah..:nazar:
Benim ufaklık ta fenden 89 almış,öğretmen sınıftan pek memnun,''Çocuklar süper '' dedi dün bize..:KK34:

tüm çocuklarımıza maşallah.hepside 90 lı notlar almışlar.benim oğlumda genelde 90 aldı yazılılardan.inşallah 2. yazılılarda böyle iyi geçer.biz daha hiç performans ödevi almadık.sizin ne kadar çok öyle.hepside 1 hafta içinde.kolay gelsin bayağı işiniz zor.
din dersine gelince oğlumda pek sevmiyor.canım sıkılıyor falan diyor.inanın bende dinden korktum.din dersini sevmedi pek.diğer dersleri seviyor ve zorlanmıyor.

SELAM
uzun zamandır gelmiyordum
dün öğretmen toplantı yaptı ve sınıftan hiç memnun değil
alt yapı yok dedi
ilk 3 sınıfı okutan öğretmen birkaç veliyle sorun yaşadığı için şevki kırılmış çocuklara istediği eğitimi verememiş ...bunuda dün toplantıda sınıf annemizden duydum
gitmesi hayırlı olmuş bizim çocukların açısından
bizde evi taşıdığımız halde öğretmeni için okulunu değiştirmemiştik
herkes çocuğunun notlarını yazmış bende yazıyım bari

matematik : 90 :KK9:
fen ve teknoloji :100 :nazar: :KK9:
türkçe : 70 :KK25: :18:
sosyal bilgiler :84 :KK19:
1 puan daha verse öğretmen sosyalide 5 düşerdi :63:

ooooo performans ödevleri alınmış sınavlar bitmiş biz sosyalden olmadık daha türkçeden bugün olduk fen açıklanmadı daha performans ödevlerimizde verilmedi daha hayırlısı

matematik 90 bi soruyu boş bırakmış

ingilizce 70 ona biraz çalışıcaz bir kaç gün hastalandı derslere katılamadı ama kızım başarır inşallah biz şimdi termale geldik 3 gün dinlenicez sonra bayram baya uzun bir tatil olacak sizede iyi tatiller iyi bayramlar

bu arada maşallah çocuklarımıza hepsine ömür boyu başarılarrrrr :nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

kızlar fen bilgisi günlük ödev veya performans ödevleri için araştırma yapmanız gerekirse, Fen Okulu diye bir site var.çok güzel.ben performans ödevleri ile boğuşurken buldum burayı.bilginiz olsun.

Geçmiş Bayramınız Mübarek Olsun.:KK16:9 gün tatildi ama hiç bir şey anlamadan bugün iş başı yaptım.:84:tatilin çoğu zamanı performans ödevleri kapsadı.üzerine bir de grip oldum :2:ancak fen bilgisi,sosyal bilgiler ve türkçe derslerinin performans ödevlerini bitirebildik.daha matematik ve trafik dersinin performans ödevleri var.

dün fen yazılımızın sonucu geldi 54 çok üzülmüş kızlar fen test alıyım diyorum siz neyi önerirsiniz feni biraz toparlamak lazımmm

merhaba kızlar bizimde performans ödev konularımız belli degil ama ögretmenle konuştum her dersten vermek zorundaymış yandık yanii :KK25:

dün fen yazılımızın sonucu geldi 54 çok üzülmüş kızlar fen test alıyım diyorum siz neyi önerirsiniz feni biraz toparlamak lazımmm

slm cnm ben netten bazı siteleri sık kullanılır çubuguna aldım yazılıya çalıştımı burdan testler çözüyo çok faydası oluyo bi araştır netten örnegin egitimhane.blokçu var - sosyaldersleri.com var
hee bide zambak yayınlarının temel dersler 4 ünü aldım açıklayıcı anlatıyor konuyu sorundada epey testler var
düzeltir üzülmesin bizim tüm dersler 5 ama ingilizce 62

geçende bir sürü şey yazmıştım silinmiş nedense:KK43: neyse..bütün sınavlarımız ve performans ödevlerimiz bitti bugün şükür...biz bu sene şehir değiştirdik..en büyük korkum derslerden geri kalmasıydı oğlumun yeni sınıfında..bu sene yeni bir öğretmen geldi başladığımız sınıfa..meğer giden öğretmenleri hiçbir şey öğretmemiş..sınıfın düzeyi 2.sınıf düzeyinde kalmış..çocuklar çarpım toblosunu bile bilmiyorlar düşünün..dolayısıyla oğlum 4.sınıf konularını şu an tam layığıyla görmeye başlamadı..ben evden takviyelemeye uğraşıyorum..2 şubeydiler..diğer şubenin öğretmeni gitmiş..o da yeni gelmişti halbuki..polislik sınavlarını kazanmış ve gitmiş..o çocuklarda bizim sınıfa geldiler..herşey çorba oldu şimdi daha da..canım sıkkın bu yüzden:KK43:dilerim en kısa zamanda düzelir herşey..

slm cnm ben netten bazı siteleri sık kullanılır çubuguna aldım yazılıya çalıştımı burdan testler çözüyo çok faydası oluyo bi araştır netten örnegin egitimhane.blokçu var - sosyaldersleri.com var
hee bide zambak yayınlarının temel dersler 4 ünü aldım açıklayıcı anlatıyor konuyu sorundada epey testler var
düzeltir üzülmesin bizim tüm dersler 5 ama ingilizce 62

sağol canım bakalım inşallah toparlıycaz

X