İlköğretim Yorum ve Soruları Çocuğu 4.Sınıfa giden Velilerin ve Öğrencilerin Paylaşım Alanı :)))

sizde telden iskelet yapacaksınız.geç kalmışsınız sanki biz iskeleti yapıp teslim edeli 1-2 hafta oldu.size kolay gelsin.yardım istiyorsanızda önceki sayfalarda modeller var.kolay gelsin.

canım bizimde 2 haftayı geçti iskelet yapımı
genelde aynı gidiyoruz...
geride kalan varsa şanslı buradan yararlanıyor.

hayır cnm keşke fotokopi olsa evde yazıcı var
etkinlik kitabındaki saçma sapan sorulara sinir oluyorum :umursamaz:

aynen arada bu ne ya diyor oluyorum kafamçokkarıştı
bu sen çocukların işi zor..Allah hepimizin yardımcısı olsun...

hayır o ne bakmadım gene ne yapacazzzzzz delikafaduldendelikafadulden
iskelet-kas sistemi heralde :nazar:
Divinity bahsettiğin şey iskelet-kas ilişkisi ile ilgili olan projeyse eğer biz yapıp teslim ettik dün..yerimseniben
siz maşallah baya önden gidiyorsunuz
sizde telden iskelet yapacaksınız.geç kalmışsınız sanki biz iskeleti yapıp teslim edeli 1-2 hafta oldu.size kolay gelsin.yardım istiyorsanızda önceki sayfalarda modeller var.kolay gelsin.

valla ödev bugün gidecekti ..telden cin ali yaptık biz iskelet değil
malzemeleri tedarik edemedik artık pazartesi veririz
balonları nasıl bağladınız 2 tane çıtayı birbirine nasıl tutturdunuz onu merak etmiştim bilmiyorumkismile

aynen arada bu ne ya diyor oluyorum kafamçokkarıştı
bu sen çocukların işi zor..Allah hepimizin yardımcısı olsun...

okulda para toplandı extra yaprak testler kitap falan alındı
onlar güzel soruları çözmekte zevkli ama okul kitaplarına helede etkinlik kitaplarına sinir oluyorum Çok üzgünüm çoook
ne demeye 2 kitap veriyorlarki zaten :1closedeyes:

divinity arkadaşım senin dediğin sayfada iskelet yapımı var.bizde telden cin ali yaptık ve dışınıda oyun hamuruyla kapladık.ne balon nede çıtayla uğraştık.sizin ödev farklı sanırım.sayfa numarasınımı yanlış yazdın.çünkü biz telden iskelet yaptık sadece.
kaderim evet canım çocuklarımız aynı konuları işliyor.
biz toplantıda yardımcı kitap olarak mutlu yayıncılığın fen, matemetik, türkçe ve sosyal kitabını alacağız.40 tl tutuyor.biz kendimizde yaprak test falan aldık.onları öğretmen istemedi.herkes test kitaplarınıda kendi alacak.öğretmen kırtasiye anlaşmış ve fiyatıda düşürdüm dedi.

divinity arkadaşım senin dediğin sayfada iskelet yapımı var.bizde telden cin ali yaptık ve dışınıda oyun hamuruyla kapladık.ne balon nede çıtayla uğraştık.sizin ödev farklı sanırım.sayfa numarasınımı yanlış yazdın.çünkü biz telden iskelet yaptık sadece.
kaderim evet canım çocuklarımız aynı konuları işliyor.
biz toplantıda yardımcı kitap olarak mutlu yayıncılığın fen, matemetik, türkçe ve sosyal kitabını alacağız.40 tl tutuyor.biz kendimizde yaprak test falan aldık.onları öğretmen istemedi.herkes test kitaplarınıda kendi alacak.öğretmen kırtasiye anlaşmış ve fiyatıda düşürdüm dedi.

Mehtap ,balon ve çıtayla yapılan proje,iskelet-kas ilişkişiyle ilgili proje..
Biz de mutlu yayıncılıktan kaynak kitap seti temin ettik ve büyük miktarda alınması sebebiyle 35 tlya anlaştık.Çözmeye de başladık bile..yerimseniben

iskelet-kas sistemi heralde :nazar:

siz maşallah baya önden gidiyorsunuz

valla ödev bugün gidecekti ..telden cin ali yaptık biz iskelet değil
malzemeleri tedarik edemedik artık pazartesi veririz
balonları nasıl bağladınız 2 tane çıtayı birbirine nasıl tutturdunuz onu merak etmiştim bilmiyorumkismile

Divinity bir ara projenin resmini çeker koyarım bugün,fikir olur sana da..yerimseniben

kızlar bu serbest etkinlik dersinde ders yapmak yasakmış ben öyle duymuştum doğrumu

Bizde öyle bir ders yok..:sm_confused:

serbest etkinlik dersinde bizimkilerde kitap okuyor, cd seyrediyor veya oyun hamurlarıyla oynuyorlardı ama bu hafta derslerden geri kaldıkları icin matematik tekrar yapmıslar..

SMEAGOL çalışmanız cok güzel olmus bizde haftasonu yapcaz..Yayınladığın icin tesekkürler fikir vermis oldun..

serbest etkinlik dersinde bizimkilerde kitap okuyor, cd seyrediyor veya oyun hamurlarıyla oynuyorlardı ama bu hafta derslerden geri kaldıkları icin matematik tekrar yapmıslar..

SMEAGOL çalışmanız cok güzel olmus bizde haftasonu yapcaz..Yayınladığın icin tesekkürler fikir vermis oldun..

Birdyy oğlumun geçen sene öyle bir dersi vardı,kitap okurlar ya da film izlerlerdi.Ama bu sene yok.Yalnız normal derslere ek olarak satranç dersleri var.Gerçi geçen sene de vardı satranç dersleri..CADIARZU.

Yaptığımız projeyle de umarım yararlı olurum hepinize..yerimseniben

Son düzenleme:
Birdyy oğlumun geçen sene öyle bir dersi vardı,kitap okurlar ya da film izlerlerdi.Ama bu sene yok.Yalnız normal derslere ek olarak satranç dersleri var.Gerçi geçen sene de vardı satranç dersleri..CADIARZU.

Yaptığımız projeyle de umarım yararlı olurum hepinize..yerimseniben

olur tabikii paylaştığın için tesekkurler...

smeagol çok güzel olmuş benim kızım bu hafta hastalandığından perşembe cuma gidemedi o yüzden bizde proje yapcazmı bilmiyorum neyse pazartesi öğrenirim serbest etkinlik bizde bu sene var ama çocuklara test çözdürüyormuş öğretmenleri ben yasak diye biliyorum

geçen sene mecbur ben götürüp getiriyordum bu sene evi değiştirdik okula servisle gidiyor ben yırttım çanta taşımaktan :)

kızım okuldan gelsin bakıp yazarım
okulda yapmışlardır aslında bu ödev geçti ama bundan sonraki yapamadıklarımızda yardımlaşalım cnm olumunekankayizsmile

bizim okul aidatımız ilk dönem için 10 tl ikinci dönem içinde 10 tl :lepi: sudan ucuz kaydirigubbakcemile3
temizlik içinde 3-5 tl para toplanıyor ara sıra
bu durumda 200-300 tl para toplayanlara göre en şanslı biziz delikafadulden

bizim de 50 tl....

bizim perşembe ve dün okula gitmedi
bursada yağmurdan dolayı okullar tatil oldu
biraz geride kaldık ama ii oldu.
sizden kopya çekmemiz gereknelr olabilir..

X