İlköğretim Yorum ve Soruları Çocuğu 4.Sınıfa giden Velilerin ve Öğrencilerin Paylaşım Alanı :)))

Biz geçen sene okulistik sitesine üye olmuştuk.Gayet lüzumsuz bir şey bence..Eğer test çözmeye istekliyse çocuğun bir kitap al daha iyi..yerimseniben

Artık hep el yazısıyla yazacaklar chess,senin dediğin güzel yazı drsleri eskidendi..kaydirigubbakcemile3

Biz de aldık mehtap,ben de beğndim.Okulda işledikleri konulara paralel olarak alıştırmaları yaptırıyoruz evde..yerimseniben

bence de çok gereksiz ve zaman kaybı okulistik..kitaplar çok daha iyi..tavsiye etmiyorum.

bu sene bizleri ve çocuklarımızı çok yoracak.bizim iskeleti öğretmen almış.daha not vermedi.aslında test çözmeyi sevmeyen bir çocuğa test kitabı bile almak gereksiz oluyor.siz birde okulistiğe üye olmuşsunuz.çocuklarada inanaın kızamıyorum.çkonular ağır, dersleri çok.test çözmeye zamanları bile kalmıyor.oğlum artık kafam karışıyor.bi ingilizce çalışıyoruz,bi matemetik fen,din derken zaman kalmıyor teste bazen.ama fen ve matematiktestlerini ihmal etmeden çözdürüyoruz.sizleri bilemiyorum ama biz en çok matemak tstiçok çözdürdük 4 sene boyuınca.

http: //yfrog.com/2p1009433j

oğlum dün geldi yarına fen, sosyal, matematik, türkçeden yazılı olacağız dedi..Birde birsürü ders(örneğin sosyal kitabından 10 sayfa yapılacak)..Dersleri yapamadık artık biraz çalıştık bugun nasıl geçecek sınavları bilemiyorum bu kadarı da olamaz artık..

Eklentiler

• $007.jpg
    $007.jpg
    82,3 KB · Görüntüleme: 61
http: //yfrog.com/2p1009433j

oğlum dün geldi yarına fen, sosyal, matematik, türkçeden yazılı olacağız dedi..Birde birsürü ders(örneğin sosyal kitabından 10 sayfa yapılacak)..Dersleri yapamadık artık biraz çalıştık bugun nasıl geçecek sınavları bilemiyorum bu kadarı da olamaz artık..

Birdyy sizin iskelet pek bir kokoş olmuş sanki..kaydirigubbakcemile3

muallamı yani kaynanamdelikafadulden
ay yarıldım :roflol::roflol:adaşı desene,,
bizim muallanın maşallahı var.

İlahi kaderim,Allah tependen baksın e mi!..kaydirigubbakcemile3
Demek hanım teyzenin adı Mualla..Vallahi doğaçlama oldu,yanlış anlamasın hanım teyze,sözüm meclisten dışarı..:kedi:

mualla kaynananmı kız nette resimleri geziyo senin kaynanan bizim iskeletin adı belkiye birirnin kaynanası çıkmaz umarımkaydirigubbakcemile3

kızlar fen bilgisi çalışma kitabı 16. sayfadaki projeyi yapanınız oldumu?

İlahi kaderim,Allah tependen baksın e mi!..kaydirigubbakcemile3
Demek hanım teyzenin adı Mualla..Vallahi doğaçlama oldu,yanlış anlamasın hanım teyze,sözüm meclisten dışarı..:kedi:

amann boşver canım ister anlasın ister anlamasın keyfi bilirr.:roflol::roflol:

ayy konuyu dağıtmayımm.
16..sayfaya bakmadım birazdan bakarımm,yaptığımız ek bişey yok
iskeletten başka bişey yapmadık.. ne var yine çok merak ettim

sizde telden iskelet yapacaksınız.geç kalmışsınız sanki biz iskeleti yapıp teslim edeli 1-2 hafta oldu.size kolay gelsin.yardım istiyorsanızda önceki sayfalarda modeller var.kolay gelsin.

X