Çocuğum beni eşimle yatakta gordu ne yapmalıyım acil yardim 😭 o

Şu hayatta en korktuğum şey bu olabilir. Bu yüzden o kadar dikkat ederim ki, daldığı halde kapımı çok nazik kapatır ve çok sessiz davranırım. Kapı açık mümkünatı yok. Yani unutur mu bilmem benim kızım 4 yaşında ve çoğu şeyi unutmuyor. Bunu zamanla görürsünüz , inşallah unutmuştur yavrum ya

İşin çözümü anca şu olabilir,

Çocuğunuzun sizi yine göreceği bir zaman ayarlayıp yatağa benzer şekilde yatın (tabii ki çıplak olmayacak şekilde) eşiniz masaj yapsın çocuk görünca aaay uyy çok ağrıyor baban masaj yapıyor falan deyin hatta çocuktan da masaj yapmasını falan isteyin biraz ovsun, en azından zihnindeki sıradışı manzara makul bir açıklamaya kavuşmuş olur ve artık hatırlamasına sorgulamasına gerek kalmaz.

Boşboğazlık edecekse bile 'annesinin ağrısını ve masajla iyileşmesini' anlatmış olur

ya bu iğrenç bişi
ne demek anne baba çocukla aynı odada yatarken sevişiyor falan
bişilerin bilincinde olmayan çocuk yapmasın ya
ben çok küçükken ilkokula giderken mahallemizde bizden yaşça epey ufak bi kız vardı
kardeşimiz gibi severdik o da bizimle oynardı
bunun anası babası ve kendisi aynı odada uyuyormuş ev sobalıydı
ana babası çocuğun yanında çocuğu uyuyor varsayıp herşeyi yapıyorlarmış
kız bize anlatıyordu babam annemin memesini ısırıyor falan diye ay şaka gibiydi

Oglum 3 buçuk yasinda babası ile beni çok uygunsuz bir şekilde gördü kaç saniye izledi bilmiyorum ama en az 20 saniye izlemiş bizi uykudan uyanmisti zaten hemen geri uyudu unutur mu gördüklerini çok utanıyorum suçluluk duygusu hissediyorum ne olur bilen biri cevap yazsın 😵‍💫😭😭😭😭😥
bende anne babamı ergenlik çağının başında uygunsuz görmüştüm odalarına girdim yanlışlıkla çocuğum tabi o an aklıma gelmedi öyle bişey sonra bakakaldım çıktım dısarı annem de gidip gülerek yengemlere anlatmıstı bizi gordu diye benım yanımda farklı bı dilde konusarak ama ben anladım ne demek ıstedıgını ben onun yerıne utanmıstım.Şimdı genç bir kızım ve öyle görmek hoş olmadı unutmadım ama aklıma da gelmiyo yani beyin silmek istiyo sanırım yasanmamıs sayıyorum travma falan da olmadı.

Kapıyı kitleyeceksiniz işinizi hallederken. zaten cocuk gelmeye calısırsa kapı koluna asılır durur acarsınız. kilitsiz assssla olmaz bu işler asla

Lütfen odada sizle olmadığını, kendi odasından gelip gördüğünü söyleyin. Yoksa aynı odada mümkün değil. Çok uygunsuz ve cirkin. Ben orada kedi varken yapamıyorum utaniyorum.

Oglum 3 buçuk yasinda babası ile beni çok uygunsuz bir şekilde gördü kaç saniye izledi bilmiyorum ama en az 20 saniye izlemiş bizi uykudan uyanmisti zaten hemen geri uyudu unutur mu gördüklerini çok utanıyorum suçluluk duygusu hissediyorum ne olur bilen biri cevap yazsın 😵‍💫😭😭😭😭😥
bi ton laf sayılmış kadına ama yapmayın annelerimiz ya neyse canım soruna gelince 3,5 yaş cinsel kimliğini sorguladığı dönemdedir farkındalığı artmıştır ancak gördüğü şeyi anlamlandıramaz yorumlayamaz bu sebeple bunu sorar sorgular önemli olan cevapsız bırakmamak çünkü cvp alamadıkça sorgulamaya devam eder tabiki konuyu öyle açıklamak olmaz kast ettiğim çocuk konuyu açmadı ise üstelemeyin açarsa mutlaka uzmandan yardım alın sizin cevap vereceğiniz birşey değil bu çünkü yanlış bir cümle örnek daha fazla merak uyandırabilir ayrıca suçluluk duymayın bilinçli yapmadınız sonuçta daha dikkatli olun odaları ayırın artık zamanı gelmiş haklı olanlar var ama söylemek var söylemek var bunu kast ettim yazının başında bir daha umarım böyle kazalar yaşamazsınız unutmayın ileri dönemlerde bu gibi örnekler ile karşılaşırsa daha da zor bi durum içinde olabilirsiniz

Belli bir süre şuan unutmaz. Ama uzun vadede büyüyünce unutur. O yaşlar akılda kalmıyor. Sizi uyanıp kapıya gelip mi gördü. Yoksa inşallah korktuğum değildir aynı odada mı sevisiyorsunuz. Eğer öyleyse çok yanlış yapıyorsunuz. Eviniz de başka oda yok mu da çocuğa durduk yere travma yaşattınız. Hadi onu geçtim siz anne baba olarak çocuklu ortamda nasıl zevk alıyorsunuz inanılır gibi değil. Sapkınlık gibi geliyor bana. Evcil hayvanı olanlar bile hayvanın yanında yapmaz kusura bakmayın

aynı sey bir arkadasin yeğeninde oldu. cocuk su an 8 yasinda ve kesinlikle annesinin babasıyla yatmasına izin vermiyor. baba sürekli yataktan kovuluyor ve anneyle uyuyor. aynı hareketleri (anladınız) evdeki yastık, ayıcık gibi seylere yapıyor. hatta bir kere benim koluma bile yaptı. biz tabii ki bir kez mi gördü? kaç kez gördü? bilemeyiz. ama o da anne-babayla aynı odada uyuyordu. su anda da okulda ciddi sorunlar yasiyor. doktor cocuk uyuyor olsa bile yanlarında ilişkiyi doğru bulmuyor.
biz bir kez yatak odasının kapısını kapatmayı unuttuk ve kedim bizi izlemis. o günden beri esim yataktayken gelmez, esim yokken gelip yanıma yatar. cocugunuzun tam cinsel kimliğini farketmeye basladığı yaslar ve siz balyoz gibi bir yıkım yapmissiniz.

X