Çocuğum Erekte Oluyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Sonuç olarak ben ne yapmalıyım suçluluk duygusu hissediyorum böyle bir durumda ne yapacağımı bilmiyorum yada böyle bir şeyi oğluma kondurmak falan kötüyüm ben diyorum yada kondurmamak isterken ya normal değilse deyip içim içimi yiyor,yardımcı olursanız sevinirim
Konunun uzmanı değilim, ki zaten siz en doğrusunu yapıp randevu almışsınız, işin uzmanı size sağlıklı bir bilgilendirme yapacaktır lakin oğlunuzun eşinizle sizi uygunsuz görmesi kısmı hariç, sizin vücudunuzu tanımaya çalışması normal bence.
4-5 yaş grubu çocuklar hem kendi vücutlarını hem karşı cinsin vücudunu tanımaya çalışır, kız çocukları babanın bedenini, erkek çocukları da annenin bedenini keşfetmeye meraklıdır, bunu bazen dokunarak, bazen wcye, odaya aniden girerek, özel bölgelerinize çarparak yapar.

Kızım önce bebek nasıl olur soruları sormaya başlamıştı, ki o zamanlar 3-3,5 yaşlarındaydı sonra babasını merak etmeye başladı, koşup koşup çarpıyordu adama.

Bir arkadaşımın oğlu da oğlunuz yaşındayken hepimizi dudaktan öpmek istiyordu, cinselliğini keşfetme ve merak yaşı, siz gerekli desteği alın en azından bu gibi durumlarda nasıl davranmanız ve çocuğunuzla nasıl konuşmanız gerektiğini öğrenirsiniz, sağlıksız bir durum varsa da uzman yardımıyla çözersiniz.

Hep diyoruz özel bölgeleri için ikiside anasınıfına gidiyorlar ordan gördükleride oluyor işte ne bileyim bazen biri birinin poposuna vuruyor öbürü gelip şikayet ediyor özel bölgeme vurdu bende ayıp yapmayın diyorum,tuvaletten çıkınca baksırlarını giymeyince ayıp hadi giy diyorum
Utanması ondan demekki. Ama siz çocuğa sakın bana dokunmanı istemiyorum demeyin. Kendini çok suçlu hisseder. Doktora gidene kadar yanına yatmayın bence babası uyutsun. Ama gün içinde size sarılmasına dokunmasına engel olmayın.

Nikahlı kocanizla sterseniz her gün sevisirsiniz, kimseyi ilgilendirmez, sevişenler de uçkur delisi olmaz...Ama 2 küçük çocuğun olduğu evde de aklı başında hiçkimse kapı ardına kadar acikken sevismez...Size yorum yapan neredeyse herkese her konunuzda hakaretler edip sonra yine konu açmanız da ilginç. Ayrıca sorması ayıp siz bu adamla nasıl hâlâ aynı yatağa girebiliyorsunuz? Sürekli aldatmiyor muydu sizi?
Evet bir çöplük eşeleyen ,sözde kadın hakları savunucusu ama yine kadınları en çok eleştiren bir kadın daha memnun oldum,kusura bakma ya gerçekten bana imkan verdin kalacak yer verdin aş verdin iş verdin çocuklarımla bir gelecek verdin yada herhangi birini verdin bende ona rağmen gidip o adamla tekrar aynı eve aynı yatağa girdim demi çok pardon senin sözünü hiççç dinlemedim!!!2-3 hatta 4 ayı bulan bir ilişki serüvenimize karışmanda çok doğal sayın sponsorum.Ben buraya bir konu açınca geçmiş konularımı okuyup kimse çemkiremez bana kimsenin hakkı yok hak buluyorsa bende kendimi savunmayı hak görürüm kimsede niye kendini savunuyorsun diyemez.İyi oku hakaret eden önce onlar,uslüpsuza uslüpsuzla karşılık veriyorum o kadar,yoksa burda çok kibar insanlarda var onlarada güzellikle konuşuyorum .Herkese tamm deyip geçemem.Ne istiyorsun sen benden her konumda geçmiş konularımı açıp vurmaya çalışıyorsun ben ufak ufak kendi hayatımı kurmaya çalışıyorum zaten makeup artistliği eğitimi alıyorum bişeyler yapmaya çalışıyorum para yok iş yok aile yok ne yapayım çocukları sokaklaramı dökeyim.Mümkünse bundan sonra zaten senin gibi buranın hanımağası zanneden kişilerde benim konularıma yorum yapmasın,siz diyorsunuz ki biz herşeyi söyleyelim karşıdakide sus pus dursun yok öyle 3 kuruşa 5 köfte ekmek.Yıllardır burda kendi mutsuzluklarınızdan kaçmak için oyalanıyorsunuz anlıyorum ama uzmanı olmadığınız konularada yorum yapmayın artık.Burdaki insanlarda stres topu değil

Konunun uzmanı değilim, ki zaten siz en doğrusunu yapıp randevu almışsınız, işin uzmanı size sağlıklı bir bilgilendirme yapacaktır lakin oğlunuzun eşinizle sizi uygunsuz görmesi kısmı hariç, sizin vücudunuzu tanımaya çalışması normal bence.
4-5 yaş grubu çocuklar hem kendi vücutlarını hem karşı cinsin vücudunu tanımaya çalışır, kız çocukları babanın bedenini, erkek çocukları da annenin bedenini keşfetmeye meraklıdır, bunu bazen dokunarak, bazen wcye, odaya aniden girerek, özel bölgelerinize çarparak yapar.

Kızım önce bebek nasıl olur soruları sormaya başlamıştı, ki o zamanlar 3-3,5 yaşlarındaydı sonra babasını merak etmeye başladı, koşup koşup çarpıyordu adama.

Bir arkadaşımın oğlu da oğlunuz yaşındayken hepimizi dudaktan öpmek istiyordu, cinselliğini keşfetme ve merak yaşı, siz gerekli desteği alın en azından bu gibi durumlarda nasıl davranmanız ve çocuğunuzla nasıl konuşmanız gerektiğini öğrenirsiniz, sağlıksız bir durum varsa da uzman yardımıyla çözersiniz.
Çok teşekkür ederim bi nebze olsun yüreğime su döktünüz biz yine bir uzmana görünelim ama bu gece biraz rahat uyuyabilirim çok sağolun

Evet bir çöplük eşeleyen ,sözde kadın hakları savunucusu ama yine kadınları en çok eleştiren bir kadın daha memnun oldum,kusura bakma ya gerçekten bana imkan verdin kalacak yer verdin aş verdin iş verdin çocuklarımla bir gelecek verdin yada herhangi birini verdin bende ona rağmen gidip o adamla tekrar aynı eve aynı yatağa girdim demi çok pardon senin sözünü hiççç dinlemedim!!!2-3 hatta 4 ayı bulan bir ilişki serüvenimize karışmanda çok doğal sayın sponsorum.Ben buraya bir konu açınca geçmiş konularımı okuyup kimse çemkiremez bana kimsenin hakkı yok hak buluyorsa bende kendimi savunmayı hak görürüm kimsede niye kendini savunuyorsun diyemez.İyi oku hakaret eden önce onlar,uslüpsuza uslüpsuzla karşılık veriyorum o kadar,yoksa burda çok kibar insanlarda var onlarada güzellikle konuşuyorum .Herkese tamm deyip geçemem.Ne istiyorsun sen benden her konumda geçmiş konularımı açıp vurmaya çalışıyorsun ben ufak ufak kendi hayatımı kurmaya çalışıyorum zaten makeup artistliği eğitimi alıyorum bişeyler yapmaya çalışıyorum para yok iş yok aile yok ne yapayım çocukları sokaklaramı dökeyim.Mümkünse bundan sonra zaten senin gibi buranın hanımağası zanneden kişilerde benim konularıma yorum yapmasın,siz diyorsunuz ki biz herşeyi söyleyelim karşıdakide sus pus dursun yok öyle 3 kuruşa 5 köfte ekmek.Yıllardır burda kendi mutsuzluklarınızdan kaçmak için oyalanıyorsunuz anlıyorum ama uzmanı olmadığınız konularada yorum yapmayın artık.Burdaki insanlarda stres topu değil
:işsiz:soyleyecek çooook şeyim var ama boşa gideceğini biliyorum....size iyi geceler....

Daha önce de yazılmış sert tepkilerde vermişsiniz ama daha net olması açısından belki çok açık olacak ancak o yaş grubunda hatta çok daha küçükken de erkek çocukları erekte olabiliyor ve meme ilginç geldigi için ilgilerini de çekebiliyor ancak çocuğunuz annesinin - kadının memesinin okşanınca zevk alacağını öğrenmiş. Bu demek oluyor ki tek başına bunu keşfedemeyeceğine göre abisi , arkadaş veya tv'den de öğrenmediğini de varsayacak olursak eşinizi ve sizi sevişirken görmüş. Uzun süre en azından memenizi görecek ve okşanıp , öpüldüğünüzde zevk alacağınızı öğrenecek kadar maalesef izlemiş ve zihnine kaydetmiş. Şimdilik bu bilgisi sadece sizi kapsıyor ancak bir süre sonra merak da artınca genelleme yaparsa çok büyük sorunlar yaşayacağınız aşikar. Dokunmaya çalıştığında bunun olmaması gerektiğini düzgün bir şekilde ifade edebilir dikkatini dağılabilirsiniz en azından randevuya gidene kadar.

Hanımefendi böyle bir hatanın ilk kez olması çocuğun aldığı hasarı azaltmaz ki? Benim anladığım çocuk başından sonuna kadar izlemiş bile olabilir, çünkü kapı açıkmiş sadece siz geç farketmis olabilirsiniz. Hatta belki daha önce de oldu hiç farketmediniz... Nasıl bu kadar rahatsiniz bilemedim ama anlattiklariniz hiç normal gelmedi bana...
Bazı çocukların uykusu çok derin ve düzenli olabiliyor, benim oğlum bebekliginden beri gece hiç kalkmamıştır nadiren uyandığında da yatağından kalkmaz, karanlık olduğu için mutlaka yatağından seslenir. Çocukların alışkanlıkları aldatıcı olabilir tabi, oğlum 11 yaşında, hiç gece kalkıp odamıza geldiğini bilmem, bu önlem alınmaması anlamına gelmez ama insan çocuğun alışkanlığı doğrultusunda istemeden gevseyebilir, dikkatli olmak lazım

Olumsuz, kırıcı yorumlara kulak asıp moralinizi bozmayın lütfen, maalesef olmuş bir hata, bazı insanlar da fazla acımasız olabiliyor. İyi bir çocuk uzmanı bulup, bir an önce görüşün. Çocuğu utandıracak, kendini kötü hissettirecek bir tepki sakın vermeyin, tedirgin olduğunuzdan tepkinizi denetleyin lütfen. Düzelecektir ama destek alın mutlaka. Sevgiler
Ama bi zahmet biraz kırılması lazım ki daha dikkatli olsun
Eleştiren arkadaşlar haklı iki çocukla dikkat edilmesi gerekiyor
konu sahibi de zaten bu olayı farkedene kadar dikkat etmediğini yazmış

Yeni üyesiniz BDV de biraz daha pişmeniz gerekiyor :işsiz:

Nikahlı kocanizla veya sevgilinizle isterseniz her gün , günde iki kere sevisirsiniz, kimseyi ilgilendirmez, sevişenler de uçkur delisi olmaz...Ama 2 küçük çocuğun olduğu evde de aklı başında hiçkimse kapı ardına kadar acikken sevismez...Size yorum yapan neredeyse herkese her konunuzda hakaretler edip sonra yine buraya konu açmanız da ilginç. Ayrıca sorması ayıp siz bu adamla nasıl hâlâ aynı yatağa girebiliyorsunuz? Sürekli aldatmiyor muydu sizi?

Çok bel altı bir yorum, yakışmadı!

Daha önce de yazılmış sert tepkilerde vermişsiniz ama daha net olması açısından belki çok açık olacak ancak o yaş grubunda hatta çok daha küçükken de erkek çocukları erekte olabiliyor ve meme ilginç geldigi için ilgilerini de çekebiliyor ancak çocuğunuz annesinin - kadının memesinin okşanınca zevk alacağını öğrenmiş. Bu demek oluyor ki tek başına bunu keşfedemeyeceğine göre abisi , arkadaş veya tv'den de öğrenmediğini de varsayacak olursak eşinizi ve sizi sevişirken görmüş. Uzun süre en azından memenizi görecek ve okşanıp , öpüldüğünüzde zevk alacağınızı öğrenecek kadar maalesef izlemiş ve zihnine kaydetmiş. Şimdilik bu bilgisi sadece sizi kapsıyor ancak bir süre sonra merak da artınca genelleme yaparsa çok büyük sorunlar yaşayacağınız aşikar. Dokunmaya çalıştığında bunun olmaması gerektiğini düzgün bir şekilde ifade edebilir dikkatini dağılabilirsiniz en azından randevuya gidene kadar.
Siz uslubunca yazmışsınız asla sert bir tepki veremem bu üsluba ve anladığım kadarıyla bilginizde var bu konuda gerçekten çok üzgünüm şuan hayatını olumsuz etkilerse vicdan azabından kahrolurum yazdıklarınızı uygulayacm inşallah herşey yoluna girer

Bazı çocukların uykusu çok derin ve düzenli olabiliyor, benim oğlum bebekliginden beri gece hiç kalkmamıştır nadiren uyandığında da yatağından kalkmaz, karanlık olduğu için mutlaka yatağından seslenir. Çocukların alışkanlıkları aldatıcı olabilir tabi, oğlum 11 yaşında, hiç gece kalkıp odamıza geldiğini bilmem, bu önlem alınmaması anlamına gelmez ama insan çocuğun alışkanlığı doğrultusunda istemeden gevseyebilir, dikkatli olmak lazım
Konu sahibini uzun süredir tanıyoruz burda, çocukları kendi deyimiyle "çok zor ve aşırı hareketli" çocuklar... Zaman zaman iki çocuğun da ihmal ve istismar edildiklerini düşünmemize sebep olan konular açar.... Uyarınca da bize hakaret edip gider....Üstelik çocukların tam bir uyku düzenlerinin olmadığını, uykuya zor daldiklarini da bu konuda gayet net anlatmış.... Ve evet kaldı ki, böyle bir ihmal bir kere bile olsa hiç de riske atılacak sonuçlar dogurmayacagi için çocuğun alışkanlıklarına da güvenmemek lazım.

Son düzenleme:
Kesinlikle valla öyle bir gaflet anı nelere sebep oldu

Ama bi zahmet biraz kırılması lazım ki daha dikkatli olsun
Eleştiren arkadaşlar haklı iki çocukla dikkat edilmesi gerekiyor
konu sahibi de zaten bu olayı farkedene kadar dikkat etmediğini yazmış

Yeni üyesiniz BDV de biraz daha pişmeniz gerekiyor :kahve:
Hayat tecrübelerim kâfi gelir, kk sadece bir platform, buraya yazmakla pişilse eski üyelerin hepsi mantıklı yorum yapardı

Çok teşekkür ederim bi nebze olsun yüreğime su döktünüz biz yine bir uzmana görünelim ama bu gece biraz rahat uyuyabilirim çok sağolun
Rica ederim, evet siz uzman yardımı alın hem çocuğunuzun normal gelişimi hem de cinselliği merakı keşfetme içgüdüsü karşısında nasıl davranacağınızı öğrenirsiniz.

Dediğim gibi yatak odasında yaşananlar dışında bana normal geldi, yakınındaki karşı cinsten tek yetişkin sizsiniz şu an, o yüzden cinsel merakını sizin üzerinizde keşfetmeye çalışıyor, sizin ondan farklı olduğunuzun bilincine vardı, bu merakı size sandığınız gibi başka duygular beslemesinden değil, kendi cinsel kimliğini keşfetmesiyle alakalı.

Kız çocuğunuz olsaydı o da babasını merak edip dokunmak isteyecekti, kızımı yazdım size, cinselliği keşfetme merakı bebeklerin nasıl olup da anne karnında büyüdüğünü sormakla başladı, anneyle baba birbirine sevgiyle sarılır, babanın içindeki yumurta anneye geçer diye anlatmıştım, o günden sonra bize sürekli sarılın hadi bebek olsun diyordu ve bunu sadece evde değil yengemlere misafirliğe gittiğimizde de yapıyordu :)

Çocuğunuz merak ediyor, cinselliği az çok anlamaya başladı, utanma duygusu da bu merakla birlikte gelişiyor, utanması da bu sebeple.

Rica ederim, evet siz uzman yardımı alın hem çocuğunuzun normal gelişimi hem de cinselliği merakı keşfetme içgüdüsü karşısında nasıl davranacağınızı öğrenirsiniz.

Dediğim gibi yatak odasında yaşananlar dışında bana normal geldi, yakınındaki karşı cinsten tek yetişkin sizsiniz şu an, o yüzden cinsel merakını sizin üzerinizde keşfetmeye çalışıyor, sizin ondan farklı olduğunuzun bilincine vardı, bu merakı size sandığınız gibi başka duygular beslemesinden değil, kendi cinsel kimliğini keşfetmesiyle alakalı.

Kız çocuğunuz olsaydı o da babasını merak edip dokunmak isteyecekti, kızımı yazdım size, cinselliği keşfetme merakı bebeklerin nasıl olup da anne karnında büyüdüğünü sormakla başladı, anneyle baba birbirine sevgiyle sarılır, babanın içindeki yumurta anneye geçer diye anlatmıştım, o günden sonra bize sürekli sarılın hadi bebek olsun diyordu ve bunu sadece evde değil yengemlere misafirliğe gittiğimizde de yapıyordu :)

Çocuğunuz merak ediyor, cinselliği az çok anlamaya başladı, utanma duygusu da bu merakla birlikte gelişiyor, utanması da bu sebeple.
Allah razı olsun bunu kastediyorum işte bilgisi olmayan sırf eleştirmek için eski konuları açmak bel altı vurmak için yazıyor gece gece uyku tutmadı herkese cvp vermeye bişeyler öğrenmeye çalışıyorum yazdığınız şey benim için çok değerli içimdeki daralma gitti çok sağolun

Şimdi ben mevzuyu anlamadım. Çocuğunuz daha önce hiç erekte olmazken bu olaydan sonra mı olmaya başladı? Ne kadar izlediği hakkında bir fikriniz var mı? Ek olarak çocukların bu dönemde cinselliğe maruz kalması bildiğim kadarıyla gizil dönem denen dönemde daha çok cinsel düşünceler ve hisler yaşamasına sebep oluyor o yüzden çok çok tehlikeli kesinlikle doktor görsün.

Kadın 30 yaşında, 50 küsur yaşında aldatan bir adamla evliymiş bir de offf. İçim karardı. Yazık çocuklara ya.
Şu kk da bir düşman daha edinmişim kendime için karardıysa içinde kalsaydı buraya yazmasaydın,kalbin zaten katran tutmuş senin benim konumla için kararmaz senin.Senin çocuklarınada Allah yardım etsin :/

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X