Çocuk kıyafeti yardımı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Fedakaranne

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
18 Ocak 2023
15
22
26
Merhaba hanımlar ülkemizin ekonomik açıdan son durumunu hepimiz biliyoruz Allah hepimize yardım etsin öncelikle hepimiz zor geçiniyor tabiki de bende 2 cocuk annesiyim 9 yaşında bir oğlum 8 yaşında bir kızım var **********************(bu kısmı Kazen Kazen sildi) hal böyle olunca çocukların okul masrafı giyimleri kirtasiyeleri temel gıdalar derken yetiştirmek çok zor geliyor tabiki sizden tek ricam çocuklarınızın giymediği kullanılmış çocuklarımın yaşına uygun 2 el kiyafet yardımı yapmanız ya da cuzi bir miktarda satarsınız alabilirim de beni yanlış anlamayın lütfen.

Son düzenleyen: Moderatör:
Konu bilgim dahilindedir.
Ailenin 2 çocuğu olup hiç bir gelir kaynağı yoktur. 2 çocukta okuyor. Malum kış ayına girdik, sizlerden ricam küçülen kıyafetlerinizi değerlendirmeniz. Hikaye bambaşka bir hikaye ve bende saklı kalacak. İnsanların iyi niyeti ve ön yargısı kırılması sebebi ile konuyu biraz farklı anlatılmış. Ben üyeyi dinledim, kullanılmış kıyafetleri yollamanızda hiç bir sakınca yok. Mune Mune bilgine ....

Not : 2019 yılından beri eski üyeliğinle de aynı konuyu açınca konuyu sorguladım ve sorguladığıma hem pişman oldum hem sevindim.
Lütfen hem kızına hem oğluna kışlık küçülen kıyafetlerinizi bekliyorum. Aile zaten sosyal yardım alıyor tavsiye yerine kıyafet için yardımcı olursanız sevinirim.

2. not : anne para ile alırım demiş ama satıcılar sakın mesaj yazmasın, yardım yapan kargoyu da ödesin bir zahmet lütfen.

Son düzenleme:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X