Çocuk kıyafeti yardımı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ya sevgili hanımlar şimdi diceksinizki mesaj gordu yazdi bende yeni hamileyim kızı var 7yasinda okula gidiyor esimde çalışmıyor inanın çok zor durumdayim utanarak yaziyorum inanin özür 🙏 banada yardımcı olurmusunuz izmirde yasiyorum

Ya sevgili hanımlar şimdi diceksinizki mesaj gordu yazdi bende yeni hamileyim kızı var 7yasinda okula gidiyor esimde çalışmıyor inanın çok zor durumdayim utanarak yaziyorum inanin özür 🙏 banada yardımcı olurmusunuz izmirde yasiyorum

Bunu sorgulamak bana düşmez ama hem bir çocuğunuz varken hem de zor durumdayken ve eşiniz de işsizken keşke 2. Çocuk için biraz düşünseydiniz.

Yeni konu açın istiyorsanız, konu sahibinin içinde başka konu açılmış oluyor.

Kazen cok iyi dusundunuz yardima onay vererek. Yanliz eksik listesi duzgun yapilirsa daha iyi olmazmi. Montlar esortman takimlari botlar bir cok kisi tarafindan aliniyor. Ama mesela corap ic camasiri kazak veya kirtasiye malzemeleri bunlar bolunerek yazilsa daha iyi olmazmi? Herkes ayni seyleri almasin he fazladan iki mont iki ayakabi vs tabiki olur ama atiyorum bilmeden uc ayri uye uc farkli mont alacagina biri montu digeri cantayi birimiz camasiei digerimiz toplu corap gibisine daha iyi olmazmiydi. Tabi burada liste duzenlenebilirmi onuda bilemedim

Cok zor durumdasiniz ama çocuk yapmaktan geri durmuyorsunuz maşallah. Başka konu açın bence konu sahibinin konusunu işgal etmeyin.

Sizin bölgeye yakin o yaş grubunda çocukları olan bir yakınım var bende ona yazayım inşallah katkısı olacağını umuyorum konu sahibi 🙏 Allah yardımcınız olsun inşallah.

Yaprak Hanım bence hangi eksikler tamamlandıysa onları belirtin ki sürekli aynı şeyler alınmasın. Hatta eksik listesi yapıp paylaşır ve kişiler ben bunu alırım diye size özelden mesaj attıkça listeyi güncellersiniz en azından tam ihtiyaçlar alınır.

Mesela şapka, bere, eldiven, çorap ya da kalem silgi boya kalemleri gibi bir liste yaparsanız ve kim neyi alacaksa size özelden mesaj atsa daha düzgün ilerler.

Cok zor durumdasiniz ama çocuk yapmaktan geri durmuyorsunuz maşallah. Başka konu açın bence konu sahibinin konusunu işgal etmeyin.
Ya herkesin özeli kendini ilgilendirir hiç kimse yorum yapamaz kimsede karisamaz anladinizmi hanfendi istemiyorum hiç kimseden birsey ...

Neler alındığına ve nelerin eksik kaldığına dair bir liste yapılmali bence de. Listede gönüllü olanlar belirtilip gönüllülere sen şunu al sen de şunu gibi bir yönlendirme yapılabilinir. Alanlar ve alacak olan kişiler konu sahibiyle iletişim halinde olacakları için boyle bir listeyi konu sahibinin yapması daha saglıklı olabilir.
Kalan eksikler listesine ben de dahil olmak isterim.

Ben de katılıyorım. Hem durumu kötü olup hem iki çocuk yapanlara hiç akıl erdiremiyorım. Bir çocuğu anlarım, gerçekten anne ve baba olmak isterler. Tabiki onların da hakkı anne baba olmaz. Ama ona rağmen iki çocuğa ne gerek var.
Ben neden tek çocuk istedim. Herşeyimle ona yetebilmek için.
Kimisi de 3-4 çocuk yapıyor.Dünyaya bir insan getirmeden önce 50 kere düşünmek lazım.

Evet üyemizin tüm eksikleri sizler sayesinde sağlanmış olup özel mesaj ile iletişim halinde olan ve devam eden süreçlere özel mesajdan devam edebilirsiniz.

Bildiğiniz gibi bu tür paylaşımlar yasak ama bu sefer içimden geldi.....

anne sebep, ben aracı, sizlerde gönlü güzel insanlarsınız.

yardım eden etmeyen hepinizin gönlüne sağlık

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X