Çok aci çekiyorum

Ya bana böyle aynı eve girmeden iş durumu,tayin durumu vs. gibi sebeplerle yapılan nikahlar biraz sakıncalı geliyor ya. Hem evlisin hem de evli değil gibisin. Sıkıntı çıkma ihtimali çok yüksek.

Neyse Allah yine yüzünüze gülmüşte işinizden istifa etmemişsiniz. Başınıza gelenlere çok üzüldüm ama umarım hiç bir erkek için işinizden vazgeçmemeniz gerektiğini anlamışsınızdır.

Böyle bir insanı hala seviyorum :KK43:
Ama kızdırıyorsun insanı. Sakın aramayı falan düşünme , sana neler yaptığını unutma. Aşk acısı geçer gururlu ve dik dur 🌹 diğer arkadaşların yazdığı gibi tazminat talep etmen gerektiğini düşünüyorum.

Beni karısı olarak görmüyormus o moda girememis.
birlikte oldunuz mu anlamadım orasını
adi ş...size bak sen

yanlış anlama ama Allah kurtarmış seni arkadaşım
ya istifa etseydin
gerçekten böyle alkol problemi olab birçok kusuru olan adam için istifa mı edecektin?
gerçekten Allah korumuş seni canım

Ay biraz fazla dramatize ediyosunuz.
Tamam zor bi durum ama bukadarda hayata küsmek ne bileyim.
Boşanın, mesajları felan duruyorsa birde tazminat davası açın.
Bakın işinize gücünüze keyfinize.

Ya bana böyle aynı eve girmeden iş durumu,tayin durumu vs. gibi sebeplerle yapılan nikahlar biraz sakıncalı geliyor ya. Hem evlisin hem de evli değil gibisin. Sıkıntı çıkma ihtimali çok yüksek.

Neyse Allah yine yüzünüze gülmüşte işinizden istifa etmemişsiniz. Başınıza gelenlere çok üzüldüm ama umarım hiç bir erkek için işinizden vazgeçmemeniz gerektiğini anlamışsınızdır.
İnanip güvenmistim
birlikte oldunuz mu anlamadım orasını
adi ş...size bak sen

yanlış anlama ama Allah kurtarmış seni arkadaşım
ya istifa etseydin
gerçekten böyle alkol problemi olab birçok kusuru olan adam için istifa mı edecektin?
gerçekten Allah korumuş seni canım
birlikte olduk evet. :KK43: yakın çevrem de kurtuldun diyor ama kabul edemiyorum .:KK43:

X