Çok aci çekiyorum

Bunu çok az insan hakeder zaten. Ağlayacaksınız, ağlamadan geçmez. Kendinize süre tanıyın. Sevdiğiniz şeyleri yapın, iyi ki istifa etmediniz, işiniz sizin eğlenceniz olsun. Ağlamaktan üzülmekten çekinmeyin. Süre dolunca anlaşmalı olarak boşanın. Daha fazla zamanınızı çalmasın bu adam. Tazminat, altınlar falan sizin kararınıza kalmış. Gençsiniz daha, çok daha insan olan biri çıkar karşınıza. Geçmiş olsun pis kandırılmışsınız ama bilemezdiniz, bir daha böyle acele etmeyin.
Teşekkür ederim , işim pek eğlenceli değil. acaba müdürle konuşup ben kafamı işe veremiyorum desem nasıl karşılar beni bilmiyorum. :KK43: içimdeki bu acı geçsin şu an başka bir şey istemiyorum..

öyle daha kötü olurdu biliyorum ama hala duygularım var bu insana o yüzden çok acı çekiyorum :KK43:
Çok normal kendinize zaman verin sosyalleşin terapi alın spora başlayin imkanınız doğrultusunda bol bol gezin şehir ülke... Ve sizi anlayan destek olan birileri varsa onlarla konuşun arada

Terapiye gidin bence daha kolay atlatirsiniz. Zaman gectikce daha iyi olacaksiniz, bir gun gelecek ben bu pisligi nasil sevdim diyeceksiniz.

Merhaba, 8 ay öncesinde görücü usulü evlendigim insanla tanıştım, çok aşık oldum ve iki ay icinde nişan yaptik onun bulundugu yere tayinimin cikmasi icin de nikah yaptik. Tayinim onun sehrine cikmayinca, ilişki zaten pek iyi gitmiyordu iyice cikmaza girdi, istifa et dedi. Edecektim de ama bana boşanalim dedi. Şimdi bana biz tanimadan asik olmadan evlendik dedi ..ne ariyor ne mesaj atiyor. Kendinden soğutmak icin çok kötü sözler söyledi. Kaldiramiyorum bu yasadiklarimi hiç haketmemistim. Ne olur icimi rahatlatacak bir şey söyleyin aglama krizine giriyorum, cok zorlaniyorum. Beni bıraktı bi koseye atti resmen.. onun gelip gecici duygularının kurbani oldum.
seni sevip deger vermeyi sevme sende sil at gitsin gönlünden bir dahada seni sevdiginden emin olmadigin hicbir adama kapilma sonuc bellidir gözyasi hayalkirikligi vs ....

seni sevip deger vermeyi sevme sende sil at gitsin gönlünden bir dahada seni sevdiginden emin olmadigin hicbir adama kapilma sonuc bellidir gözyasi hayalkirikligi vs ....
evet öyle oldu. birlikte yola çıktık sonra o yolda beni terketti . Yarı yolda tek bıraktı beni.

evet öyle oldu. birlikte yola çıktık sonra o yolda beni terketti . Yarı yolda tek bıraktı beni.
nerden bilecektinki senin sevdigin kadar sevildigini zannetmissin insan sevince göremiyor dogruyu yanlisi hep bi yanlis anlamak istemiyor konduramiyor sevdicegine aslinda o öyle degil vs diye mantik hep önde olmali bu yüzden kirilmamak icin neden diye sorusturunca mantigin dogru cevabi verir sana aslinda hosuna gitmesede bazen gercekler acitir dahada cok acitmasina izin vermemek icin hep mantikli ol ve öyle sana deger verecek sevdigine degecek adami sev

nerden bilecektinki senin sevdigin kadar sevildigini zannetmissin insan sevince göremiyor dogruyu yanlisi hep bi yanlis anlamak istemiyor konduramiyor sevdicegine aslinda o öyle degil vs diye mantik hep önde olmali bu yüzden kirilmamak icin neden diye sorusturunca mantigin dogru cevabi verir sana aslinda hosuna gitmesede bazen gercekler acitir dahada cok acitmasina izin vermemek icin hep mantikli ol ve öyle sana deger verecek sevdigine degecek adami sev
evet bilemedim maalesef. acı bi tecrübeyle anladım kimseye güvenmemem gerektiğini.

Teşekkür ederim , işim pek eğlenceli değil. acaba müdürle konuşup ben kafamı işe veremiyorum desem nasıl karşılar beni bilmiyorum. :KK43: içimdeki bu acı geçsin şu an başka bir şey istemiyorum..
İzin alabilirsiniz ama uzun süreli değil. Hayattan soyutlamayın kendinizi. Yolunuza devam ederken önce acınız hafifleyecek sonra geçecek. Neler atlatıyor insanlar yıkılmayın lütfen. Karşı tarafa da belli etmeyin sakın. Boşayın gitsin

Bana baska biri var gibi geldi. Muhtemelen ailesinin onaylamadigi..sizde "temiz aile kizi" diye kurban secildiniz. Biraz arastirilsa cikar meydana

Görücü usulünü olarak size bu adamı kim aracı ettiyse o insanlarla da bağınızı koparın. Aileniz nasıl kabul etti onu da anlamadım. Hiç evlenmemişsiniz, henüz 32 yaşındaymışsınız. Ne gerek vardı evlenip boşanmış bir adamla evlenmeye? Davul bile dengi dengine. Bir kadın kolay kolay evliliğini bitirmez, bitiriyorsa da ciddi bir sebep vardır adamda ki adam dengesizin, alkol sorunu olan birinin çıkmış. Tabi her boşanan adam sorunlu değil ama bu tür adamları da iyi tartmak, ölçmek öyle evlenmek gerekir. Bile bile lades demişsiniz.
Siz yatın kalkın şükredin ki işinizden istifa ettikten sonra boşanmak istiyorum dememiş. Ya bir de işinizden olsaydınız?
Kim aracı olduysa onun canını baya sıkmak lazım😡🤬

Bana sadece anlasamadik demisti ve konusmak istememisti, kendisinin ayrildigini söylemişti. Ailesi cok uzaktan akraba, ailesi iyi insanlar. Ortada bir sey yok ne ayrilmasi diyorlar. Bende dedim ama o beni istemiyor
Adam evlilik adamı değil, hevesini almış bitmiş onun için. Keşke aileler işe yaramaz oğullarını başı bağlansın düzelsin diye evlendirmeseler. Düzelmiyorlar çünkü. Olan kadınlara oluyor.
Boşuna üzülmeyin, dünyanın sonu değil. Ne ilişkiler ne evlilikler bitiyor. Unutur hayatınıza devam edersiniz.

Alkol problemi vardi, icince bana onemsiz bir seyden benim üzerime gelir benden ayrılır kotu davranirdi. Sabahta bir sey olmamis gibi davranirdi bende affederdim. Nisanliyken cogu kez böyle oldu. Hep affettim hataliyim biliyorum. :KK43: ama ona önceden kötü seyler yasamis diye merhamet ediyordum. Sevmistim de. Bundan sonrasi nasil olcak bilmiyorum..evinden çeyizimi alacagim daha..daha mahkeme olacak..

O kimseyi dinlemez sadece kendi bildiğini yapar. O yüzden baski ile evlendiğini düşünmüyorum. Cok uzaktan akraba, aynı köylü. Ben her seyi sineye cekiyordum zamanla düzelir diye ama vazgeçen o oldu. Sevilmemek çok zormuş, ben aileme.bile karsi gelip yaninda kaldim. Simdiydi seni karım olarak.gormuyorum dedi. Davranislariyla belli ediyordu ama bunu duymak canimi cok yakti

Cevrem hep oyle diyor kurtuldun diyor ama ben hala bu adamin nesini seviyorum bilmiyorum..beni kiran cok şey söyledi, çok kötü davrandi, böyle bir adam nasıl yastiga basini rahat koyuyor, nasıl ölecek. Ben ona hakkimi.hic helal etmeyecegim

Nasil yapacagim. İcimdeki ağlama istegini nasil durduracagim. Calismayan biri olsaydim evde yaşardım. Ama calisiyorum, girmem gereken toplantilar bi sorumlulugum var. Ama kafami veremiyorum bazen hicbir şeyi anlamiyorum. Etrafimda yeni evli insanlar var, mutlu neşeli şen şakrak herkes. Kendime bakıyorum bunu hakettim mi diye, cevremdekiler de diyor sen hiç haketmedin diyorlar. Bunları yaşamak çok zor

Gerçekten öyle hangisine yanacagimi şaşırdım.Allah kimseyi merhametsiz böyle bi insanla karşılaştırmasın
böyle merhametsiz birisi de benim hayatımı mahvettiği için acını çok iyi anlıyorum ben terapide alıyorum ilaç da kullandım çok zor bende hala acısını çekiyorum böyleleri mutlu olamasa keşke ama benimki şimdi evlilik hazırlığı yapıyor başkasıyla ben hiç var olmamışım gibi onun hayatında

İzin alabilirsiniz ama uzun süreli değil. Hayattan soyutlamayın kendinizi. Yolunuza devam ederken önce acınız hafifleyecek sonra geçecek. Neler atlatıyor insanlar yıkılmayın lütfen. Karşı tarafa da belli etmeyin sakın. Boşayın gitsin
Haklısınız
böyle merhametsiz birisi de benim hayatımı mahvettiği için acını çok iyi anlıyorum ben terapide alıyorum ilaç da kullandım çok zor bende hala acısını çekiyorum böyleleri mutlu olamasa keşke ama benimki şimdi evlilik hazırlığı yapıyor başkasıyla ben hiç var olmamışım gibi onun hayatında
siz de evlenmişmiydiniz yoksa nişanlınız veya sevgiliniz miydi. bu detayı nedense merak ettim. :) geçmiş olsun umarım sizde bir an önce atlatırsınız..

Ya bana böyle aynı eve girmeden iş durumu,tayin durumu vs. gibi sebeplerle yapılan nikahlar biraz sakıncalı geliyor ya. Hem evlisin hem de evli değil gibisin. Sıkıntı çıkma ihtimali çok yüksek.

Neyse Allah yine yüzünüze gülmüşte işinizden istifa etmemişsiniz. Başınıza gelenlere çok üzüldüm ama umarım hiç bir erkek için işinizden vazgeçmemeniz gerektiğini anlamışsınızdır.

X