Çok aci çekiyorum

Adamin tam bir mahlukat ciktiginami yanasin, yikilar hayalleremi, ona duydugun askami. Ya cidden bazi insanlar hic bir seyi hak etmiyorlar ya ben bunu anladim. Sakin sakin bir sey almadan bosanma. Her sey olacagina varir üzülme.. ama kesinlikle birak ve bosan bu adamdan.

Kadın buna üzülmeyecek de neye üzülecek? Ben de bu üstenci tavrı anlamıyorum
Garip bir akım var burda. Ayrılan boşananlara buna mı üzülüyorsun diyip ezikleniyor konu açanlar. Ne bileyim bazı insanlar hayatlarını profesyonel yaşayıcı olarak yaşıyor galiba. Sıfır falso sıfır üzüntü falan

Evet ben bunu hazmedemiyorum. 32 yasindayim dogru insanla evlenicem diye bekledim. Sonra o karşıma cikti aşık oldum.. ama o bana böyle yapti. O nasil ölecek bilmiyorum..cok agirima gidiyor
Onun nasıl gebereceğini bırakın da kendinize bakın yahu. Hala nasıl ölecek diyorsunuz. Bir bardak suya muhtaç olsun. Siz kendinizi toparlayın artık sürünmeyin yeter.

Yazmayayım yazmayayım diyorum da bazı yorumlar ne kadar acımasız ya. Yok adama yetersiz gelmişsinizdir yok eski karısını unutamamıştır yok sizde akıl yok mu? Ne alakası var ya kadın zaten zor durumda belli ki duygusal da biri bu mudur yani olaya bakış açınız? Çözüm yolu üretmek, destek olmak gerekirken yapılan yorumlar ne kadar incitici. Hadi tamam yardımcı olmak istemiyorsunuz onu anlarım da canı yanmış bir insanın canını daha da yakmak nedir? Çok üzücü...

T
Yazmayayım yazmayayım diyorum da bazı yorumlar ne kadar acımasız ya. Yok adama yetersiz gelmişsinizdir yok eski karısını unutamamıştır yok sizde akıl yok mu? Ne alakası var ya kadın zaten zor durumda belli ki duygusal da biri bu mudur yani olaya bakış açınız? Çözüm yolu üretmek, destek olmak gerekirken yapılan yorumlar ne kadar incitici. Hadi tamam yardımcı olmak istemiyorsunuz onu anlarım da canı yanmış bir insanın canını daha da yakmak nedir? Çok üzücü...te

Yazmayayım yazmayayım diyorum da bazı yorumlar ne kadar acımasız ya. Yok adama yetersiz gelmişsinizdir yok eski karısını unutamamıştır yok sizde akıl yok mu? Ne alakası var ya kadın zaten zor durumda belli ki duygusal da biri bu mudur yani olaya bakış açınız? Çözüm yolu üretmek, destek olmak gerekirken yapılan yorumlar ne kadar incitici. Hadi tamam yardımcı olmak istemiyorsunuz onu anlarım da canı yanmış bir insanın canını daha da yakmak nedir? Çok üzücü...
Teşekkür ederim yorumunuz için. Ne diyim ki Allah a sığınıyorum sadece

Onun nasıl gebereceğini bırakın da kendinize bakın yahu. Hala nasıl ölecek diyorsunuz. Bir bardak suya muhtaç olsun. Siz kendinizi toparlayın artık sürünmeyin yeter.
Nasil yapacagim. İcimdeki ağlama istegini nasil durduracagim. Calismayan biri olsaydim evde yaşardım. Ama calisiyorum, girmem gereken toplantilar bi sorumlulugum var. Ama kafami veremiyorum bazen hicbir şeyi anlamiyorum. Etrafimda yeni evli insanlar var, mutlu neşeli şen şakrak herkes. Kendime bakıyorum bunu hakettim mi diye, cevremdekiler de diyor sen hiç haketmedin diyorlar. Bunları yaşamak çok zor

Adamin tam bir mahlukat ciktiginami yanasin, yikilar hayalleremi, ona duydugun askami. Ya cidden bazi insanlar hic bir seyi hak etmiyorlar ya ben bunu anladim. Sakin sakin bir sey almadan bosanma. Her sey olacagina varir üzülme.. ama kesinlikle birak ve bosan bu adamdan.
Gerçekten öyle hangisine yanacagimi şaşırdım.Allah kimseyi merhametsiz böyle bi insanla karşılaştırmasın

Acele etmişsiniz adam ısınamamış size.arada karşılıklı sevgi yokmuş zaten görücü usulü mesafede girince iyice soğumuştur.bence sizinde hatanız var sadece adama yüklenmeniz saçma.asıl sizi yanıma gel herşey düzelecek diye kandırıp istifa ettirip sonra yok ben yapamıyorum boşanmak istiyorum deseydi o zaman mağduriyeti görürdünüz.neyseki adam yol yakınken dönelim böyle olmayacak demiş sizde kurtulmuşsunuz.hemen 2 günlük adam için neden istifa edip düzeninizi bozmaya falan kalkıyorsunuz zaten.

Merhaba, 8 ay öncesinde görücü usulü evlendigim insanla tanıştım, çok aşık oldum ve iki ay icinde nişan yaptik onun bulundugu yere tayinimin cikmasi icin de nikah yaptik. Tayinim onun sehrine cikmayinca, ilişki zaten pek iyi gitmiyordu iyice cikmaza girdi, istifa et dedi. Edecektim de ama bana boşanalim dedi. Şimdi bana biz tanimadan asik olmadan evlendik dedi ..ne ariyor ne mesaj atiyor. Kendinden soğutmak icin çok kötü sözler söyledi. Kaldiramiyorum bu yasadiklarimi hiç haketmemistim. Ne olur icimi rahatlatacak bir şey söyleyin aglama krizine giriyorum, cok zorlaniyorum. Beni bıraktı bi koseye atti resmen.. onun gelip gecici duygularının kurbani oldum.
İStifa et diyene neden yıllarınızın emeğini hiçe sayıp itaat ediyorsunuz kiii.Neyseki etmemişsiniz.
Beni istemeyeni ben hiç istemiyorum deyin ,açın çekişmeli davanızı sürünsün.

Çocuk yok çok uzun yılların acısı yok ortada yuva yok işinden asla istifa etme evet yaşananlar çok üzücü şok edici ama neden ben deme herkes sınaniyor birşeylerle sadaka ver istifa etseydin duygusal davranıp sonra boşanma olsaydı ya da çocuk vs
öyle daha kötü olurdu biliyorum ama hala duygularım var bu insana o yüzden çok acı çekiyorum :KK43:

Sanırım öyle olmuş :KK43: bende inanamıyorum bu yaşadıklarıma. çok zorlanıyorum. nasıl geçecek...
İyi ki bunlar yolun başında olmuş, buna da şükür deyin sadaka verin. Bundan sonrası için yolunuz açık olsun

Nasil yapacagim. İcimdeki ağlama istegini nasil durduracagim. Calismayan biri olsaydim evde yaşardım. Ama calisiyorum, girmem gereken toplantilar bi sorumlulugum var. Ama kafami veremiyorum bazen hicbir şeyi anlamiyorum. Etrafimda yeni evli insanlar var, mutlu neşeli şen şakrak herkes. Kendime bakıyorum bunu hakettim mi diye, cevremdekiler de diyor sen hiç haketmedin diyorlar. Bunları yaşamak çok zor
Çalışmanız daha iyi. Evde olsanız sürekli düşünüp acı çekeceksiniz. İşyerinde kafanız dağılır. Ağlama isteğinizi durdurmayın bence. Evde yalnızken ağlayın. Ağlamaya engel olunca saçma bi konuda patlıyor insan

Bunu çok az insan hakeder zaten. Ağlayacaksınız, ağlamadan geçmez. Kendinize süre tanıyın. Sevdiğiniz şeyleri yapın, iyi ki istifa etmediniz, işiniz sizin eğlenceniz olsun. Ağlamaktan üzülmekten çekinmeyin. Süre dolunca anlaşmalı olarak boşanın. Daha fazla zamanınızı çalmasın bu adam. Tazminat, altınlar falan sizin kararınıza kalmış. Gençsiniz daha, çok daha insan olan biri çıkar karşınıza. Geçmiş olsun pis kandırılmışsınız ama bilemezdiniz, bir daha böyle acele etmeyin.

X