Çok Çaresiz Hissediyorum

Siz ailecek elinizi ayaginizi çekin kardeşinden bu gelin bu kadar fenasa zaten kardesinize bi gol atacak sizin değerinizi anlayacak annenize çok geçmiş olsun darp raporu alır inşallah yanlarına kar kalmaz bu dünya da olmasa da öbür dünyada çeksin cezasını o gelinde Allaha havale et
öyle yapacağız çok teşekkür ediyorum 💕

Hiçbirşey şiddeti haklı çıkaramaz.Sizde masu değilsiniz bence.
Pardon ben niye masum değilmişim küçücük evlenmisim kaynanam o zman annemle gorusmuyorum diye sürekli beni eziyordu arkasında kimseyi yok diye eşimin yanında ben mükemmel insandım eşim yokken bana bi hakaretler ediyordu en son kavgamizda eski esime demiştim annen sen yokken çok kötü davranıyor bana diye oda ayilip bayıldı iftira atıyor diye niye yalan konuşuyorsunuz dediğimde annen babanı boşadı sende namuslu ayağına evlenip ayrılcan diye bi başladı bana saydirmaya namussuzmusum daha neler neler aynı evde yaşıyorduk o zmanlar evdeki herkes bana hak verdi ertesi gün ev tutup çıkmıştık ve o evliliği sürdüğüm süre boyunca sürekli ayrılın diye baskı yapiyordu eski kaynanam sonunda ayrıldım onunda niyeti ortaya çıktı kendi memleketinden birini gelin getirdi ayrıca ilk gelinini de ayırmıştı gene kendi memleketinden gelin getirdi uzun uzun yazdım suçum nerede

Rica ederim. Bence siz çok müdahil olmayın, aileniz bu şartlarda bile oğullarına kiyamadıkları için şikayetçi olmamışlar. Hamileymissiniz önce bebeğinizi düşünün evlat herkesten önce geliyor anneden babadan bile. Bebeğiniz zarar görmesin hırsla hareket etmeyin.
Ayrıca sizin çekirdek aileniz önemli, bakın kardeşiniz bile karısına nasıl sahip çıkmış. Siz neden bu sebeplerden kendi evinize huzursuzluk koyacaksınız ki.
Anneniz adına gerçekten üzüldüm ama sizi manipüle etmesine izin vermeyin. Yaşadıkları ağır evet ama bugün yarın doğum yapacak kızına ağlamak onu da üzmek doğru gelmedi bana.
Olaya bakış açınız farklı ve güzel belli ki kendi hayatınızda adil gerçekci ve sorun çözücü dobra bi kişiliğiniz var dobra şekilde fikrinizi belirttiğiniz için ayrıca tşk ediyorum size olumsuz eleştiri almak bile güzel çünkü insan anlıyor şiddet düşününce karşı taraftan farkı kalmadığını yok yediremedik bişey yapamadık dövemedik falan bu kelimelerim karşı taraftan farkım olmadığını gösterir şeyler bunların yanlışlığını açıkca belirttiğiniz için sağolun inşallah normal hayatınızda da faydanız dokunan insan sayısı çok olur sevgilerimle 🌸

Ben sizi de hiç mantıklı bulmadım. Yok gelinin banyosunu yaptırmak, yok düğünlerini yapmak falan. Baştan gelininizin karakterini anlayıp doğum yaptı diye yaptıklarını sineye çekmek.. Keşke hep hakettiği gibi davransaydınız. Zaten kıymet bilen biri değilmiş. En azından böyle olaylar yaşamazdınız ya da üzülmezdiniz

Gelininiz karaktersizin önde gideni. Ne olursa olsun yaşlı insana el kaldıramaz. Umarım ileride her Allah'ın günü gelininden dayak yer.

Pardon ben niye masum değilmişim küçücük evlenmisim kaynanam o zman annemle gorusmuyorum diye sürekli beni eziyordu arkasında kimseyi yok diye eşimin yanında ben mükemmel insandım eşim yokken bana bi hakaretler ediyordu en son kavgamizda eski esime demiştim annen sen yokken çok kötü davranıyor bana diye oda ayilip bayıldı iftira atıyor diye niye yalan konuşuyorsunuz dediğimde annen babanı boşadı sende namuslu ayağına evlenip ayrılcan diye bi başladı bana saydirmaya namussuzmusum daha neler neler aynı evde yaşıyorduk o zmanlar evdeki herkes bana hak verdi ertesi gün ev tutup çıkmıştık ve o evliliği sürdüğüm süre boyunca sürekli ayrılın diye baskı yapiyordu eski kaynanam sonunda ayrıldım onunda niyeti ortaya çıktı kendi memleketinden birini gelin getirdi ayrıca ilk gelinini de ayırmıştı gene kendi memleketinden gelin getirdi uzun uzun yazdım suçum nerede
Siz yerden göğe kadar haklısınız içiniz rahat olsun bakmayın kimseye zaten beni eleştirir şekilde yorumlamanızda bile anladım hemen ciddi haksızlığa uğradığınızı aslında gelin kaynana vs bunlar sadede kalıp asıl bakılması gereken haklı haksız bizimkinde karşı taraf haksız sizinkinde siz sonuna kadar haklısınız emin olun yuva başka bişey yuvanıza göz dikennbi insanmış Rabbim sizi korusun sakınsın saklasın kurtulduğunuza da ayrıda sevindim inanın böyle güzelliklerle dolu bi ömrünüz olsun diliyorum

Ben sizi de hiç mantıklı bulmadım. Yok gelinin banyosunu yaptırmak, yok düğünlerini yapmak falan. Baştan gelininizin karakterini anlayıp doğum yaptı diye yaptıklarını sineye çekmek.. Keşke hep hakettiği gibi davransaydınız. Zaten kıymet bilen biri değilmiş. En azından böyle olaylar yaşamazdınız ya da üzülmezdiniz
evet çok haklısınız diğer karşıt yorumlar gibi de sizin de haklılık payınız var balık baştan kokar derler ya işte hayat böyle bazen başına gelince terbiye ediniyorsn farkına vardım zaten birçok şeyin anlık öfkemi kinimi bastırmak için açmıştım konuyu ama biçok yorumdan dolayı aslında haksız yerlerimin olduğunu nasıl davranmam gerektiğini kendi ailemde olduğunu vs bunları anladım o yorumlardan biri de sizinki tşk ediyorum

Siz yerden göğe kadar haklısınız içiniz rahat olsun bakmayın kimseye zaten beni eleştirir şekilde yorumlamanızda bile anladım hemen ciddi haksızlığa uğradığınızı aslında gelin kaynana vs bunlar sadede kalıp asıl bakılması gereken haklı haksız bizimkinde karşı taraf haksız sizinkinde siz sonuna kadar haklısınız emin olun yuva başka bişey yuvanıza göz dikennbi insanmış Rabbim sizi korusun sakınsın saklasın kurtulduğunuza da ayrıda sevindim inanın böyle güzelliklerle dolu bi ömrünüz olsun diliyorum
Çok teşekkür ederim ben sizi kirdiysam özür dilerim Allah kalbinize göre versin 😊 bundan sonra anneniz de inşallah üzülmez

Öncelikle siz hiçbir olaya karışmayın çünkü 2 gün sonra anneniz oğlum der affeder sizin yaptığınızı ise kimse unutmaz çünkü anneniz oğulcu. Sıkıntı da burdan patlamış bence baştan. Kadın lohusayken kocası kahveye gitmiş, aramış eve gel p.zevenk demiş az bile demiş. Anneniz de orda oğlunu savunmuş. Tabi normal bir insan kimsenin saçına yapışmaz o konuda normal biri değil ama ben de olsam en azından cami çerçeveyi indirirdim yani. Ama dediğim gibi hiç karışmayın hem çocuğunuza zarar hem de zaten onlar bir noktada barışacak.

Öncelikle siz hiçbir olaya karışmayın çünkü 2 gün sonra anneniz oğlum der affeder sizin yaptığınızı ise kimse unutmaz çünkü anneniz oğulcu. Sıkıntı da burdan patlamış bence baştan. Kadın lohusayken kocası kahveye gitmiş, aramış eve gel p.zevenk demiş az bile demiş. Anneniz de orda oğlunu savunmuş. Tabi normal bir insan kimsenin saçına yapışmaz o konuda normal biri değil ama ben de olsam en azından cami çerçeveyi indirirdim yani. Ama dediğim gibi hiç karışmayın hem çocuğunuza zarar hem de zaten onlar bir noktada barışacak.
İzin alarak gitmiş ya evin altı gelirken siparişleri falan olmuş gülmüş eğlenmişler her zaman muhabbetleri öyledir yancı ol para harcama gibisinden gülüşürler öyle bırakma etme yok anlık galyena gelmiş öyle olmuş yani ama dedikleriniz doğru ben kendi aileme yuvama bakacam

X