Çok çaresizim lütfen beni dinleyin

sarmasky

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
7 Nisan 2024
41
25
28
Merhaba biraz uzun olacak ama lütfen dinleyin ben 17 yaşında evlendim 10 yıldır evliyim akrabayla benim babam iki evlilik yapmış annemden 8 üveyde 7kardeşiz altlı üstlü otururduk tabi her kadın gibi annem dayanamadı annem erken yaşta öldü annem hastaylken ablalarım beni akrabamıza verdiler üvey anne eline kalmayayım diye tabi çocukluk başta kabul etmedim istemediğim biriyle evlenmek ama beni korkuttular üvey anne zulüm yapar babam zaten onu tutardı . Korktum kabul ettim etmez olaydım . Evlendim annem tam 40gün sonra öldü . Çok zordu tabi biraz psikolojik olarak etkilendim çocuktum hem . Neyse ben evlendiğim günden belli aldatılıyorum doğuda yaşıyorum doğuluyuz ben çok çekim kimse sahipte çıkmıyor iki çocuğum var biri 9yaşında biri 2ye girmemiş . Artık bu iki senedir gözümün içine baka baka yapıyor . Dayanamıyorum 2 senedir tam zıvanadan çıktı yapmadığı etmediği hakaret kalmadı inkar ediyor görüyorum ama kabul etmiyor adımı deliye çıkarttı . Takıntılıymışım bn . Ramazandan önce yine yakaladım çok büyük kavga ettik aileer girdi araya babasının bana ettiği hakaretleri düşman düşmana yapmaz ha bide alkoliktir 1 gün içer 1 gün içmez . Babası bana ailemin yanında hakaret etti ailem sesini etmedi haklısınız dedi . Susturdular beni boşansan kim bakacak sana çocuklara otur çek dediler . Yine korktum kabul ettim ama bu ay içinde 2kadın yine mesaj atıyo benim bu gözler görüyor artık dayanamıyorum intihar etmeyi düşünüyorum ben çıkış bulamıyorum çocuklarımla bu adama katlanaöıyotum artık bana yardım edin bi yol gösterin gidecek hiç bir kapım yok . Bu arada maddi durumları iyi ev eşimin üstüne ama hiçbi bişey vermezlermiş boşanırsam ben napacam iki çocuktan nere gidem

Aileme kaç kere dedim beni kurtarın merdiven yine yıkarım dedim kimse oralı olmadı herkes kendini düşünüyor merkezdeyim
Bence kadın ev arkadaşı ilanlarına bakın madem merdiven yıkarıma geldi olay, kendi kendinizi geçindirin başınız ağrımasın. Ama küçük bebeğiniz varmış o nasıl olacak bilemedim

Aileme kaç kere dedim beni kurtarın merdiven yine yıkarım dedim kimse oralı olmadı herkes kendini düşünüyor merkezdeyim
Offf çok üzülüyorum şöyle şeylere. Ne desek boş normalde boşan derim ama boşansan arka çıkanın yok koca tarafın belalı tipler gibi duruyo, oturup katlanmaktan başka çaren yok gibi ne diyelim 😪 bi iş bulup kocayı def et dicem bunlar yapar yapar sonra karısının boşanmasına da göz yummaz

Mecburen çocuğunuzla gidebileceğiniz bir iş olmalı. Dediğim gibi bence ev arkadaşı bulun ama önce işi bulun. Bulaşık temizlik vs olabilir. İş intiharı düşünmeye kadar geldiyse bence oradan kurtulun derim. Peki siz çıkıp gitseniz size şiddet vs uygular mı canınız tehlikeye girer mi

Ben liseyi bıraktım evlendim ama 2 yıldır açıktan okudum 17 puanım kalmışki mezun olayım ama dayanamıyorum işte yemeden içmeden kesildim evde ruh gibi dolaşıyorum hiç bişeyde hevesim kalmadı kendimi çok pis çirkin hissediyorum

Mecburen çocuğunuzla gidebileceğiniz bir iş olmalı. Dediğim gibi bence ev arkadaşı bulun ama önce işi bulun. Bulaşık temizlik vs olabilir. İş intiharı düşünmeye kadar geldiyse bence oradan kurtulun derim. Peki siz çıkıp gitseniz size şiddet vs uygular mı canınız tehlikeye girer mi
Çok çıktım çok hep bidaha beni buna verdiler en son ki davada beni üvey kardeşimin önünde saçlarımı tutup sürükledi kimsede bişey yapmadı hele babası benim kimseden duymadığım hakaretler etti çok zoruma gitti çok ağladım ağlıyorum ben artık yoruldum kimse anlamıyor görmüyor

Ben şimdi boşanmaya kalksam ev bunun üstüne ama vermem diyor mahkemede yarı yarıyaymış ama ablalarım yalancı şahit tutarlar vermez diyorlar olurmu ki şu yalancı şahit işi

Ben şimdi boşanmaya kalksam ev bunun üstüne ama vermem diyor mahkemede yarı yarıyaymış ama ablalarım yalancı şahit tutarlar vermez diyorlar olurmu ki şu yalancı şahit işi
Oluyor. Aklına gelmeyecek yalanlar, dalavereler dönüyor. He sonucu görmedim hiç onun hakkında bir şey diyemeyeceğim.
Tek diyeceğim kocanı yok say, çocuklarını biraz büyüt. Allah yardımcın olsun inşallah, senin içinde çocuklar içinde çok zor bir durum :KK43:

Ben liseyi bıraktım evlendim ama 2 yıldır açıktan okudum 17 puanım kalmışki mezun olayım ama dayanamıyorum işte yemeden içmeden kesildim evde ruh gibi dolaşıyorum hiç bişeyde hevesim kalmadı kendimi çok pis çirkin hissediyorum
17 puanını tamamla. Kpss çalış ama gerçekten çalış. Ortaöğetimden atan Yapacağın en mantıklı şey bu olur

Bu tip size ne mal verir, ne de verdigi malı yedirir.
Boşansaniz rahat verecek biri de değil.

Ha bosandiniz diyelim, rahat birakti falan
Ne cocuklardan ötürü çalışabilirsiniz, ne de kimse cocuklariniza bakar, önünde sonunda yük olursunuz.

Turkiye sartlari malûm, vasfiniz da yok, nerede calisip ne kazanacaksiniz ki?

Hicbir olumlu taraf goremedigim bir konu oldu.

Saçlarımdan sürükledi dedin ya darp raporu vs aldın mı hiç bir de kadın sığınma evleri varya onları bir araştırsan ?

Benim şimdi analdığım ben çıkmazdayım çıkış yok napsam olmuyor olmayacak hiç bişey elimden gelmiyor yavaş yavaş eriyip gidecem

Almadım kardeşimin önünd yaptı erkek olsa tutardı çıkarırdı zaten herşey para olmuş yük olurum ya ben darp raporu alsam nolcaktı

Benim şimdi analdığım ben çıkmazdayım çıkış yok napsam olmuyor olmayacak hiç bişey elimden gelmiyor yavaş yavaş eriyip gidecem
Hayir sakin olun oncelikle bu adamdan vazgecin. Onu adam koca yerine koymayin biraz gercekci olalim suan bisanmaniz mumkun gozukmuyor en az zararla hayatinizi cizmeniz lazim. Ne yapiyor ne diyor umrunuzda olmasin politik olun. Aldatiyorsa gormeyin duymayin. Bu sirada cocuklariniza odaklanin ve kpss calisin gizli gizli para biriktirmeye baslayin el isciliginiz varsa orgu dikis vs az az yapip satmaya calisin kendiniz once buna ikna edin adamdan vazgecin hayatta kalma ve yeni yokuniz icin cabalayin

Darp raporu alsanız bir de aldatıldığınızı ıspatlarsanız öylr kardeşlerin yalancı şahitliği falan işe yaramaz. İsterseniz polise de gidin orda birilerine danışın. Sizi kadın sığınma evine de alırlardı şiddet gördüğünüz ıspatlanınca. Pes etmeyin. Gerekirse bir süre çocukları bırakıp kaçın iş bulun sonra çocukları yanınıza alın. Pes ederseniz o çocukların kaderi de sizle bir olacak

X