Çok gazlanmak

Bazen ola bilir ya zaten 6 yaşında çocuk artık bebek değilki kokusuz olsun.Her şey yiyip içtigi için kokması normal.Ayrica gaz bu yanı kokar engelleyemezsinizki.
Göbegi ile oynamasinada görünce uyarın zamanla unutur herhalde.
Göbeği ile oynamiyor :) karnını açıyor normal koşturmaca oynuyor :) evet herseyi de iyiyor çokta iyiyo bazen

Belinden çok ayağından üşümesi gaz yapmaz mı?
Uzun kıyafeti olan markalar seçin
Gece penti de tutumlar var desenleri çok güzel severse giyer onlardan alın
Gündüz çok etkileyeceğini düşünmüyorum birde probiyotik desteği verebilirsiniz tabi doktora danışarak - bagirsak florasina desteği olur

Belinden çok ayağından üşümesi gaz yapmaz mı?
Uzun kıyafeti olan markalar seçin
Gece penti de tutumlar var desenleri çok güzel severse giyer onlardan alın
Gündüz çok etkileyeceğini düşünmüyorum birde probiyotik desteği verebilirsiniz tabi doktora danışarak - bagirsak florasina desteği olur
Teşekkür ederim , ayağın dan soğuk almıyor çoraplarını çıkarmıyor top oynadığı için çorapsız olmuyormuş top yoksa onu da çıkarır eminim, tulum giyeceğini sanmıyorum ondan hiç almadım ama artık almayi düşünüyorum:KK43: direk Beli açıldığı için soğuk alir diye düşündüm, çünkü gece yorganı üstün den açıp karnını gögusune kadar çekip uyuyor artık basın da yatıyorum, ama bazen görmediğim ola biliyor telefonum 20 dk da bir alrm kurulu geceleri :KK43:

Teşekkür ederim , ayağın dan soğuk almıyor çoraplarını çıkarmıyor top oynadığı için çorapsız olmuyormuş top yoksa onu da çıkarır eminim, tulum giyeceğini sanmıyorum ondan hiç almadım ama artık almayi düşünüyorum:KK43: direk Beli açıldığı için soğuk alir diye düşündüm, çünkü gece yorganı üstün den açıp karnını gögusune kadar çekip uyuyor artık basın da yatıyorum, ama bazen görmediğim ola biliyor telefonum 20 dk da bir alrm kurulu geceleri :KK43:

Siz o markayı bir araştırın öyle güzeller ki bence ikna olur.
Birde kış gıdaları etkili bence, onu da takip edin

Herkese iyi akşamlar konu başlığını tam tutaramadim sanirim ama bir şey sormam lazım size kizlar :) benim çocuğum, bazı zamanlar kötü kokulu gaz çıkarıyor çok fazla , karinini falan çok açıyor geceleri gün içinde de ne kadar ben kapatsam da görmeden saatlerce oyle oynadığı uyuduğu oluyor. Geçen yine oldu diğer günü bademcik enf geçirdi , yine onla alakalı mı oluyor acaba yoksa direk bağırsakları ile mi alakalı, google de baktım pek bir şey bulamadım size sormak istediğim dr a götüreceğim, belki bilen başına gelen vardır diye sormak istedim , birde meyve çok yer onla alakası ola bilir mi
Emiyorsa sizin yediğiniz şeyler bile etkiliyordur. Evde baharatlı yemekler pişer mi?

Siz o markayı bir araştırın öyle güzeller ki bence ikna olur.
Birde kış gıdaları etkili bence, onu da takip edin
Sebze olarak bu hafta tek brokoli yedi ya sabahları her gün yumurta veriyorum bu sabah 2 tane yedi hatta oda etkiler mi bilmiyorum ama hep yediği şeyler bu gaz olayı dönem.donem. bazen oluyor

X