Çok gazlanmak

Süt hiç vermiyorum canim hiç bir faydası yok ki :)
Bilmem 40 yıldır süt için kalsiyum diyorlardı şuan faydasız diyorlar :) benim oğlan seviyor babaannesi yolluyor, ineğin yediğinden ictigine herşey doğal , sütü bol yagli 😂😂😂 ev yoğurdu ayran vs faydalı diyorlar :) onu da içiyor bakalım Bilim her gün değişiyor 😁

Bilmem 40 yıldır süt için kalsiyum diyorlardı şuan faydasız diyorlar :) benim oğlan seviyor babaannesi yolluyor, ineğin yediğinden ictigine herşey doğal , sütü bol yagli 😂😂😂 ev yoğurdu ayran vs faydalı diyorlar :) onu da içiyor bakalım Bilim her gün değişiyor 😁
Bende şuan o mod a girdim işte ayran yoğurt peynirr :) doğal süt de olmadığı için hiç market sut u vermiyorum :) sütü de sütçü den aliyorum yoğurt için doğal olsun diye ne kadar doğal olduğu tartışılır:)

Bende şuan o mod a girdim işte ayran yoğurt peynirr :) doğal süt de olmadığı için hiç market sut u vermiyorum :) sütü de sütçü den aliyorum yoğurt için doğal olsun diye ne kadar doğal olduğu tartışılır:)
Ben kaynanadan geciniyorum sağolsun. Benim oğlan market sütü ve yoğurdu yemiyor hafif tatlı oluyor ya o yüzden. Valla bu çocukları düşüne düşüne delirecez az kaldı. Hangimizin anası gaz kokumuzdan şüphe etmiştir 😂😂😂

6 yasin da ogretmeni neden toplasın canim , cocuk bilmediğin den değil istemediğin den açıyor kıçını başını
Siz yazmışsınız ya atletini çıkarıyor diye sokakta da çıkarıyormuş e okulda da çıkacak.
Benim çok öğrencim vardı öyle bağırsak gibi çıkmış atleti vs. Ben kıyamadığımdan toparlıyodum.

Çok takıyorum ya bazen böyle gazı kokuyor bi kere işte yine boyle oldu bademcikleri enfs oldu ya yine olucak diye şuan onu takıyorum, hiç rahat bi anne olamadım ya :KK43:
Ya hastalık bu gelir geçer. Ne hastalıklar geçiriyorlar Allah beterinden korusun. Bademcik enfeksiyonu tesadüf olmuş . Yoksa böyle bir bağlantısı olduğunu sanmıyorum. Dönemsel olabilir benim oğlumun da öyle çünkü son zamanlarda. O da 6 olacak yakında nasipse.
Yine de götürün isterseniz ama bence abur cuburu kesin biraz sebze ağırlıklı beslenin düzelmezse gidersiniz.
Ha bir de kabızlık varsa ya da günde sadece 1 kere dışkılıyorsa o da yapar kötü koku.

bademcik enfeksiyonun üşütmek ile alakası yok, enfeksiyon dediğimiz şey mikrop bakteri virüs vs. ama gazlanmasi üşüttüğü için evet.
benim kızımda her defasında üstü başı açık yatar terler, geceleri bazen iki üç kez üzerini değiştiririm ama yinede oluyor yani oda gazlanır üst baş açılınca.

Teşekkür ederim , ayağın dan soğuk almıyor çoraplarını çıkarmıyor top oynadığı için çorapsız olmuyormuş top yoksa onu da çıkarır eminim, tulum giyeceğini sanmıyorum ondan hiç almadım ama artık almayi düşünüyorum:KK43: direk Beli açıldığı için soğuk alir diye düşündüm, çünkü gece yorganı üstün den açıp karnını gögusune kadar çekip uyuyor artık basın da yatıyorum, ama bazen görmediğim ola biliyor telefonum 20 dk da bir alrm kurulu geceleri :KK43:
Neden bu kadar müdahale ediyorsunuz? Sıcağı sevmiyorsa bedeni buna uyum sağlar zaten ama sizin zorla sıcak tutmaya çalışmanız vücut dengesini bozup hasta ediyordur.

Bende serinlik severim annem bana geldiğinde evimi çok ısıtıyor ve bir kaç günde boğaz ve sinüs sorunu yaşamaya başlıyorum oysa serin ortamda aşırı dinç ve sağlıklıyım. Probiyotik gıdalara yönelin bağırsak sorunu varsa da düzelir.

Benımde erkek cocuklarım var. Ne zmn usutseler yada mercımek tarzı seylerı fazla kacırsalar koku oluyo. Yerde otırurkem oynarken belden ayaktan usutebılır. Karın agrısı yoksa normal bır durum

X