çok ilginç bi olay yaşadım

son adet tarihim 25 kasım yani bu durumda tam 47 gün olmuş normalde 35 günde olurdum en geç ama yumurtlamamı takip etmedigim için tam adet günümü bilemiyorum.inş hamileyimdir.kasıklarımda çok tatlı hafif agrılarım oluyo arada akıntımda yumurtlama döneminde ki akıntı gibi bazen şeffaf bazen beyaz oluyo ve çok fazla yaklaşık 3 yaydır falan tedavi oluyodum ama bu ay ara verdik tedavi oldugum aylarda yumurtlama günüm hariç hiç akıntım olmamıştı.bu ay çok fazla oluyo.çok çabuk yoruluyorum zaten başta yazdıgım gibi bunun için kanımı bile ölçtürdüm hamilelik aklımda olmadıgı için nasip kısmet artık.

adet günün geçmiş ben olsam bekleyemezdim evde test yapardım en azından için rahatlar belirtilere gelince bişey diyemiycem canım ben hiç belirti yaşamadım.

kendime önce idrardan baktım negatif çıktı sonra kanımı santrifüj edip baktım silik çizgi çıktı hemen sevindim tabi, birkaç arkadaşa sordum kandan bakılmaz dediler.kanı 5 dk bekletme işlemide santrifüjde daha iyi ve çabuk ayrışması için yapılıyor.

ozaman hiç ümitlenmiyeyim benimde silik çizgi çıktı çünkü.ama druma sorucam hamile olanlarınkilerden bitanesini görmüştüm ve koyu rekli çizgiydi ve iki gün sonra hastanede yaptırmış ve gerçekten hamileymiş.allah allah ilginç yaw allahım böyle şeylerde hep benimi bulur yaw :KK70:

insallah hayirlisiyla hamilesindir canim :emir_bebek:
teste yapsana evde bak gununde gecmis, nasil duruyosun yaaaa:KK1:

ozaman hiç ümitlenmiyeyim benimde silik çizgi çıktı çünkü.ama druma sorucam hamile olanlarınkilerden bitanesini görmüştüm ve koyu rekli çizgiydi ve iki gün sonra hastanede yaptırmış ve gerçekten hamileymiş.allah allah ilginç yaw allahım böyle şeylerde hep benimi bulur yaw :KK70:

canım seni üzmek istemedim bende bu işlerin içinde olduğum için bildiklerimi söyledim inşallah test doğrudur inşallah hamilesindir:KK70:

insallah hayirlisiyla hamilesindir canim :emir_bebek:
teste yapsana evde bak gununde gecmis, nasil duruyosun yaaaa:KK1:
6 yıldır defalarca hüsranla karşılaşınca artık herşeye alışıyor ve beklemeyi çok iyi biliyosun canım.rabbim aratmasın inş.
canım seni üzmek istemedim bende bu işlerin içinde olduğum için bildiklerimi söyledim inşallah test doğrudur inşallah hamilesindir:KK70:

inş canım üzülmedim alıştım ben hüsrana zaten bu ay olursa bana çok büyük bi süpriz olur hiç beklemiyodum çünkü :KK70::KK70::KK70::nazar:

X