Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Çok küçük göğüsler hakkında paylaşım alanı

................................

Son düzenleyen: Moderatör:
ya pamukçum iyi de sen 40 kiloyum 1,60'ım diyosun tabii az olur.ya bi kilo al 50 ol bak o zaman nası oluyo.sonradan da bölgesel egzersizle verirsin, gögüsler yerinde kalıryerimseniben

Ağlayıp durma pamukcum ya üzülme erkek arkadaşın yanındaymış baksana hem Allah sağlık versin hep fazlasını istiyoz biz dimi canım benim büyür onlar hem bak kilo alınca büyüyolarmış 2 kilo da fark etmez şöyle 5- 6 kilo al tabi al diyorum da kilo almak da zor ya ben de alamıyorum da

...........................................

2-3 kilo al dene canım muhtemelen büyüyüp büyümeyeceklerini farkedersin o zaman.kilo almak için ebru gündeş 1de 2de yemek yiyin diyodu:).hee yazcaktım unutmuşum o komun sitesinde beden çıkmamasını nedeni hesap yaparken üst kısmın ölçüsünde altı çıkarıyola aradaki farktan a veya b olduğunu anlıyolar.1-2 cmle değişen bi hesap.

......................................................

pamukçum ilk başlarda 333'ün dediği aktarlarda satılan yağın adı sanırım 2.5 ya da üstünde 2,5 yazıyor başka bir forumda okumuştum.Bisküvilerin adı da F-cup cookie.Benim ablamın da çok küçük göğüsleri ben de onun için araştırıyorum sürekli. Bu arada bence sen önce bir jinekoloğa gidiver madem adet düzensizliğn var ve belki sana doğum kontrol hapı verir mesela yasmin gibi bir dkh verirse bu hap çoğu insanda kilo ve göğüs yapmış duyduğuma göre o zaman tam sana göre olur.Kiloyla da kesin alakalı olduğunu düşünüyorum kilo almanın da doğal yollarını araştır bir yandan canım.Benim ablamın üst bedeni çok zayıf beli, kolları ipincecik ve göğüsleri de yok tabi, o kilo alınca yağlar hemen basenlere gidiyo göğüslere uğramadan, böyle bir vücut tipin yoksa da şanslı olduğunu söyleyebiliriz.İnşallah en kısa zamanda çözüm buluruz şu sorunaa

canım uğraşıyorum zaten kilo almaya, forumda kilo almak ve göğüs büyütmekle alakalı her konuda bissürü yazımı görebilirsin :Roflol: kurabiyeyi araştırdık kızlarla ama işte yağın net bi adına ihtiyacım var. gidip aktara göğüs büyüten bi yağ varmış diyemem :eek:

biliyorum canım bende göğüs büyütmekle ilgili forumları okuduğum için takip ediyorum yazılarınıa.s galiba yağın adı 2,5 yani ikibucuk...ne bilem biriyle git aktara biriniz aktar amcayı oyalarken biriniz üstünde 2,5 yazan yağ varmı diye bakıversin raflara:Roflol:benim de yolum bir aktara düşerse bakıcam canım bişey öğrenirsem yazarım hemen.sen başka bir yağ alacaktın galiba 2 haftada etki eden onu aldınmı?

...............................................

.....................................

kızlar işte 2.5 adlı büyütücü aradım nette bunu buldum...

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

LONGDA GÖĞÜS BÜYÜTÜCÜ KREMİN İÇERİĞİ

Panax Ginseng Extract
Angelica Sinensisi Diels Extact
Humulus Lupulus Extract
Essence
Kimaysal maddeler var, her kreminde gibi.

ve satıcının önerileri
Kilo nedeniyle 2 adet krem alınması tavsiye ediyorum, ayrıca karbohidrat dolgun yemekleri tavsiye ediyorum, ( Buğday, arpa, mısır, yulaf, çavdar, pirinç gibi ürünleri).
Ve karotin ( havuç ). Bu şekilde kreminin etkisi daha erken gösterir.
Kullanımında ara vermeyin, ve uçlardan uzak tutunuz,
Teşekkürler.

hımmm canım haklısın ya kimyasal falan varsa zaten almamak lazım...biz yine doğal yöntemlere bakak

alıntıdır yazı tamamiyle...

TWO POINT FİVE İNGİLTEREDEN İTHAL GÖĞÜS BÜYÜTÜCÜ-adı buymuşş

KARGO ÜCRETİ : 2,80 YTL

GÖĞÜS BÜYÜTÜCÜ BİTKİSEL AROMATİK YAĞ, GÖĞÜSLERİ BÜYÜTMEK VE SARKIKLARI GİDERMEK AMACI İLE TASARLANMIŞTIR. TAMAMEN DOĞAL BİTKİ YAĞLARINDAN İMAL EDİLMİŞ OLUP, HİÇBİR YAN ETKİSİ BULUNMAMAKTADIR.

AROMATİK YAĞ YALNIZ GÖĞÜS BÜYÜTMEK VE SARKMALARI GİDERMEKLE KALMAYIP CİLDİ NEMLENDİRİCİ, SIKILAŞTIRICI VE İPEKSİ BİR DOKU KAZANDIRICI ETKİSİ KANITLANMIŞTIR. HARİCEN KULLANIM İÇİN TASARLANMIŞ OLAN BU ÜRÜN CİLDE PÜSKÜRTÜLDÜKTEN SONRA CİLDE İYİCE YEDİRİLEREK KULLANILIR. İLK 30 GÜNLÜK UYGULAMA, HER GÜN OLMAK KAYDI İLE GÜNDE 1 KEZ OLMALIDIR. ÜRÜN HER BÜNYEDE AYNI ETKİYE SAHİP OLMAMAKLA BERABER 30 GÜNLÜK KULLANIM SONUCUNDA TAKRİBEN MAXİMUM HER GÖĞÜSTE 2.5 CM'YE KADAR BÜYÜME SAĞLAMAKTA OLUP 30 GÜNLÜK KULLANIM SONRASINDA ULAŞILAN BÜYÜMEYİ VE DİKLEŞMEYİ KORUMAK İÇİN ÜRÜN HAFTADA 2 KEZDEN AZ OLMAMAK KAYDI İLE KULLANILMALIDIR.

ÜRÜN AROMATİK YAĞLADAN OLUŞTUĞUNDAN KULLANIM SONRASI CİLT TARAFINDAN İYİCE EMİLDİKTEN SONRA SÜTYEN(LEKE OLMAMASI İÇİN) KULLANILMALIDIR. ÜRÜN AROMATİK YAĞLARIN RAHATSIZ EDİCİ KOKUSUNU BASTIRMAK AMACI İLE LİMON VEYA ÇİLEK KOKULARI İLE KOKULANDIRILMIŞ OLUP, HOŞ BİR KOKUYA SAHİPTİR.

ÜRÜN SADECE KOZMETİK AMACI İLE TASARLANMIŞ OLUP, DAHİLEN KULLANILAN DİĞER GÖĞÜS BÜYÜTÜCÜ ÜRÜNLER GİBİ HORMONEL YAPIYA MÜDAHALE ETMEMEKLE BERABER DİĞER ÜRÜNLERDE GÖRÜLEBİLME İHTİMALİ OLAN YAN ETKİ İHTİMALİ MİNİMUM DÜZEYDEDİR. BAZI HASSAS CİLTLERDE HAFİF YANMA HİSSİNE NEDEN OLABİLİR. BU ETKİ ÜRÜNÜN ALLERJİK OLDUĞUNDAN DEĞİL ÜRÜN İÇERİĞİNDEKİ ETERİK YAĞLARIN KAN DOLAŞIMINI ARTIRICI ETKİSİNDEN DOLAYI MEYDANA GELMEKTEDİR.

GÖĞÜS BÜYÜTÜCÜ VE DİKLEŞTİRİCİ CİLT BAKIM YAĞI SADECE HARİCEN KULLANIM İÇİN ÜRETİLMİŞ OLUP DAHİLEN KULLANILMAZ. GÖĞÜSLERİ BÜYÜTMEK İÇİN BAŞVURULAN CERRAHİ YÖNTEMLERE NAZARAN MALİYETİ ÇOK DAHA DÜŞÜK OLAN BU ÜRÜNÜN EN ÖNEMLİ ÖZELLİĞİ SİLİKONLU GÖĞÜSLERE ORANLA DAHA DOĞAL BİR GÖRÜNÜM SAĞLAMAKTADIR.

MUTLAKA MEMNUN KALACAKSINIZ !!!
resmide var verdiğim üstteki linkte 60 ytl imiş

....................................

demekki gittigidiyordan değil de aktardan almak lazım kazıklanmamak için anacıma.s canım 4 şişe bitirilirse 10 cm oluyo öle olmaz mı?:Roflol:

X