Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Çok küçük göğüsler hakkında paylaşım alanı

canım valla bizim evin ordakinde var ama utanırım soramam adama ne fiyatını ne de kullanıp memnun olan varmı orasını hihii :KK70:

he valla tamam bulduk çözümü anacım:Roflol: gülçehrecim canım sen de kılık değiştir öle git aktara soruver aklına yatarsa bize de 5'er şişe alıver:Roflol:

eee ben de soramam ama senağlama
gerçi bakalım bugün bi gidiyim belki gaza gelir sorarım :Roflol:

:Roflol: hade bakalım hayırlısıı.. daha öncede niyetlendim ama aktar tam evin karşıınd senelerdir tanıyo bizi... ondan soramadım valla :KK70:

gwen stefani'de de sıfır göğüs ama yine de erkekler tarafından en seksi kadınlar arasında gösteriliyor,bazı kadınlar da ne güzel kompleks yapmıyor, ama biz kafayı yiyoruz burada, üstelik hala etkili bi çözüm bulamadık :KK43:

yha simdi ben gülüyimmi ağlıyımmı bilemedimm
ne dertli dünya yahuu

siz küçüklüğünden yakınıyonus ben büyüklüğünden
süngerli sütyenlerde 105 i buluoo bedenim oda yanlardan taşıooo
toplayan sütyenlerde 90 gibi bişey

hiç istediğim gibi o harika sütyenlerden takamadım hep doğru tutan sütyenler bulmaya çalıştımm
beyaz pamuklu toplasın yeterdi derdim

sizinde sonunuzda ameliyat bizimde :KK43:

yha simdi ben gülüyimmi ağlıyımmı bilemedimm
ne dertli dünya yahuu

siz küçüklüğünden yakınıyonus ben büyüklüğünden
süngerli sütyenlerde 105 i buluoo bedenim oda yanlardan taşıooo
toplayan sütyenlerde 90 gibi bişey

hiç istediğim gibi o harika sütyenlerden takamadım hep doğru tutan sütyenler bulmaya çalıştımm
beyaz pamuklu toplasın yeterdi derdim

sizinde sonunuz ameliyat bizimde :KK43:

canım bizim istediğimiz öyle büyük göğüsler değil ki ama... yazdıklarımı okursan anlarsın. bi bedenim bile yok. dolgulu yani içinde yarıya kadar dolgu olan sütyenleri bile dolduramıyorum. süngerli diyo arkadaşlar ama onlar galiba benim bildiğim kuplular yani içinde extradan dolgu olmayan... napalım ya biz de böyle büyütüceğimizi umuyoruz belki biraz büyür senağlama

canım bizim istediğimiz öyle büyük göğüsler değil ki ama... yazdıklarımı okursan anlarsın. bi bedenim bile yok. dolgulu yani içinde yarıya kadar dolgu olan sütyenleri bile dolduramıyorum. süngerli diyo arkadaşlar ama onlar galiba benim bildiğim kuplular yani içinde extradan dolgu olmayan... napalım ya biz de böyle büyütüceğimizi umuyoruz belki biraz büyür senağlama

yazdıklarınızı okudum o ölçüler benim ölçülerim
sizdede olsun diye bişey demedim zatenyerimseniben

kolay gelsin istediğinize kavuşursunuz inşallaah

denedin mi canım?? masajın etkisi olduğunu biliyoruz biz ama? yağ da sadece takviye. senin dediğin aşırı büyümeyse o işe yaramıycağını da biliyoruz merak etme canım :1hug:

Canım ben secret gardenın yağını kulllanmıştım arkadaşım da bu dediğiniz yağı kullandı ikimizde sonuç alamadık canım. Fakat benimde bir arkadaşım var hiç göğüsleri yok ama erkekler çok beğeniyor onuda.Yani bencede gayet çekici bir kız. Herşey göğüs değil.Bu kadar üzülme bence.

Canım ben secret gardenın yağını kulllanmıştım arkadaşım da bu dediğiniz yağı kullandı ikimizde sonuç alamadık canım. Fakat benimde bir arkadaşım var hiç göğüsleri yok ama erkekler çok beğeniyor onuda.Yani bencede gayet çekici bir kız. Herşey göğüs değil.Bu kadar üzülme bence.

ne kadar süreyle kullandın arkadaşım? uzun vadede etki ediyor bir çok çözüm. ayrıca bi kaç yerde daha söyledim amacım küçük göğüs güzeldir nasiatleri dinlemek değil bi çözüm bulmak. ben de beğenilen bi insanım ama önemli olan benim kendimi beğenmem...

kesinlikleee önce insanın aynaaya bakınca kendini iyi hissetmesi gerek...yoksa millete gösteriş yapcak değilim...sadece küçük de olsa varlıklarını görmek yeticek...

ne kadar süreyle kullandın arkadaşım? uzun vadede etki ediyor bir çok çözüm. ayrıca bi kaç yerde daha söyledim amacım küçük göğüs güzeldir nasiatleri dinlemek değil bi çözüm bulmak. ben de beğenilen bi insanım ama önemli olan benim kendimi beğenmem...

Anlıyorum seni. Ben 2 ay kadar kullandım.Arkadaşımda öyle 2-3 ay kullandı.Ben işe yarasaydı 2 ayda azda olsa etkisini gösterirdi diye düşünüyorum fakat hiç bir etki yapmadı.

Anlıyorum seni. Ben 2 ay kadar kullandım.Arkadaşımda öyle 2-3 ay kullandı.Ben işe yarasaydı 2 ayda azda olsa etkisini gösterirdi diye düşünüyorum fakat hiç bir etki yapmadı.

etkiyen zaman ne yazıkki bünyeden bünyeye değişiyor canım. neyse ben genede doğal yollardan umudumu kesmeye henüz hazır değilim...

kesinlikleee önce insanın aynaaya bakınca kendini iyi hissetmesi gerek...yoksa millete gösteriş yapcak değilim...sadece küçük de olsa varlıklarını görmek yeticek...

minishim canım benim tok açın halinden anlamıyo senağlama

Kızlar eğer kilo alıp vermeden dolayı göğüslerinizde etkileniyorsa yani kilo verdiğinizde küçülüyor, aldığınızda ise büyüyorsa o zaman bu yağlar daha etkili oluyormuş.Bana öyle demişti satıcı kadın.

X