Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Çok küçük göğüsler hakkında paylaşım alanı

o zaman bende etki etme ihtimali var ama internette fiyatı çok yüksekti...

benimde küçüklerdi ve biçim bozukluğu vardı.
ameliyat oldum.
çok mutluyum, memnunum üstelik şimdi bedenim 75B oldu yani öle büyümedi de.
ilaçların çok yan tesiri varmıs.
dikkat

minishim canım benim tok açın halinden anlamıyo senağlama

walla kııııız,şu halimize bak...şunları araştırcağıma başka bişeylere bu kadar emek verseydim alim olmuştum,okul birincisi olmuştum walla...herşeyi dene dene bi fayda gördüğümüz de yok...of yaaaaaaa:sm_confused:

walla kııııız,şu halimize bak...şunları araştırcağıma başka bişeylere bu kadar emek verseydim alim olmuştum,okul birincisi olmuştum walla...herşeyi dene dene bi fayda gördüğümüz de yok...of yaaaaaaa:sm_confused:

ya bi de böle çıkıp küçük göğüsü takamyın diyolar ya arttı bu arkadaşlar bu aralar iice canımı sıkıyolar. neden bizim moralimizi bozmak umutlarımızı yıkmak istiyosunuz amaaaa senağlama
ben kilo alana kadar rezene çayı masaj ve küç den başka bişi yapmamaya karar verdim. haplara cesaret edemiyorum kremler çok pahalı... ama araştırmalara devam tabiki

ya bi de böle çıkıp küçük göğüsü takamyın diyolar ya arttı bu arkadaşlar bu aralar iice canımı sıkıyolar. neden bizim moralimizi bozmak umutlarımızı yıkmak istiyosunuz amaaaa senağlama
ben kilo alana kadar rezene çayı masaj ve küç den başka bişi yapmamaya karar verdim. haplara cesaret edemiyorum kremler çok pahalı... ama araştırmalara devam tabiki

ben rezeneye ara vermeyi düşündüm şimdi hap alıyorum yaa fazla ostrojen yüklemesi falan olur bide.ama masaja devaaaammm....yüz defa yapıyorum.ayy bide sayıyorum onları üşenmeden...
yaa walla kız niye böyle diyolar sanıyolar ki banu alkan gibi göğüs istiyoruz biz...halbuki ben sadece dümdüz olmasın diyorum o kadar açıp göstercem resmen yaa görsünler bakalım böylesi varmı...wallahi dümdüz.resmini çekip yayınlıycam utanmasam...offffffff offfff...senağlamasenağlamasenağlama

en minik gögüslü benimdir 70a sütyen takıyorum.çevremde arkadaslarım ve yeni nesil hep iri gögüslü banamı denk geliyor anlamadım kendimi tek hisediyorum.kilomda 48.allbress haplarıda fayda etmedi nepcaz kızlar

mrb kızlar bnde yeni katıldım üzülmeyn yalnız deilsiniz bnmde çok küçük dolgulu 75i bile doldurmuo bn allbres kullanıoruum 2.ktuya geçtm da bişi yok yrn küç başlıcam bide masaj yapıcam gelişmeleri söylerim hoşçakalın

ben rezeneye ara vermeyi düşündüm şimdi hap alıyorum yaa fazla ostrojen yüklemesi falan olur bide.ama masaja devaaaammm....yüz defa yapıyorum.ayy bide sayıyorum onları üşenmeden...
yaa walla kız niye böyle diyolar sanıyolar ki banu alkan gibi göğüs istiyoruz biz...halbuki ben sadece dümdüz olmasın diyorum o kadar açıp göstercem resmen yaa görsünler bakalım böylesi varmı...wallahi dümdüz.resmini çekip yayınlıycam utanmasam...offffffff offfff...senağlamasenağlamasenağlama

100 kere ne yapıyosun canım? nasıl yapıyosun yani? ben beceremiyorum galiba...

mrb kızlar bnde yeni katıldım üzülmeyn yalnız deilsiniz bnmde çok küçük dolgulu 75i bile doldurmuo bn allbres kullanıoruum 2.ktuya geçtm da bişi yok yrn küç başlıcam bide masaj yapıcam gelişmeleri söylerim hoşçakalın

en minik gögüslü benimdir 70a sütyen takıyorum.çevremde arkadaslarım ve yeni nesil hep iri gögüslü banamı denk geliyor anlamadım kendimi tek hisediyorum.kilomda 48.allbress haplarıda fayda etmedi nepcaz kızlar

hayır hayır en küçük benim naniknanik. ya kızlar ne yapıcaz biz böyle. ne kadar da çokmuşuz... tekrarlıyorum topluca silikon yaptıralım indirim yaparlar naniknanik

bende doğurdum,emziriyorum ama eskisine nazaran küçüldü,çok küçük değil ama büyütmek ve sıkılaştırmak için sürekli araştırıyordum,suna dumankayanın s
itesinden alıntıdır;

Suna Sbla merhaba benim göğüslerim çok küçük. Büyütmek için ne yapabilirim? Etkili bi yöntemin var mı? ilgine teşekkür eder, iyi çalışmalar dilerim.

(2007-08-14)

C:
1 tutam şerbetçi otu, 1 tutam melek otu, 1 tatlı kaşığı çemen tohumunu çay gibi demleyip yemeklerden sonra 1 bardak için. Ayrıca her gün 2 adet hurma yiyin. Ayrıca göğüslerinize elma suyu ile masaj yapın.

ben aldım hepsini denicem bakalım,inşallah işe yarar kızlar....:sm_cool:

kızlar bende masaja başladım
günde iki kere yapmaya çalışıyorum.benim sütyen bedenim sütyene göre değişiyor ama kızlarçbi tuhafım işte.
ama hiç 70 kullanmadım açıkcası 70 numara sütyen görmedim hiç.

pamukcum ben masajı 100 kere sayarak yapıyorum.avuç içlerimle 100 defa çeviriyorum...önce 2 elle birlikte...sonra tek tek...
ayrıca bana yukardaki yazılara karşılık söylüyoruum...
benim bi bedenim bile yooooooooookkkkkkkkk :KK43:(((

pamukcum ben masajı 100 kere sayarak yapıyorum.avuç içlerimle 100 defa çeviriyorum...önce 2 elle birlikte...sonra tek tek...
ayrıca bana yukardaki yazılara karşılık söylüyoruum...
benim bi bedenim bile yooooooooookkkkkkkkk :KK43:(((

minishim benimde yokk. bence kom u dava edelim manevi yara açtılar içimizde diye tazminat olarakda silikon yaptırsınlar bize :Roflol:

bende doğurdum,emziriyorum ama eskisine nazaran küçüldü,çok küçük değil ama büyütmek ve sıkılaştırmak için sürekli araştırıyordum,suna dumankayanın s
itesinden alıntıdır;

Suna Sbla merhaba benim göğüslerim çok küçük. Büyütmek için ne yapabilirim? Etkili bi yöntemin var mı? ilgine teşekkür eder, iyi çalışmalar dilerim.

(2007-08-14)

C:
1 tutam şerbetçi otu, 1 tutam melek otu, 1 tatlı kaşığı çemen tohumunu çay gibi demleyip yemeklerden sonra 1 bardak için. Ayrıca her gün 2 adet hurma yiyin. Ayrıca göğüslerinize elma suyu ile masaj yapın.

ben aldım hepsini denicem bakalım,inşallah işe yarar kızlar....:sm_cool:
burçincim düzenli kullan canım bizi de bilgilendirirsin.a.s

benimde nerdeyse hic gögüsüm yok. artik pes ettim. yakinda 18 ime giricem. benim yasitlarimin hepsinin güzel dolgun gögüsleri var bi benimkiler öyle degil. biliyorum aslinda kendimi etraftakilerle kiyaslamamam gerek. kendimle barisik olmam gerek ama iste yapamiyorum. önce zayif oldugumdan diye düsündüm. 5 kilo aldim ama gögüsüm haric hertarafim büyüdü diyebilirim. o kilolarida zaten türkiyenin sicakliginda giri verdim. bi ay boyunca saw palmetto kullandim bi dolgunluk vardi ama büyümediler. türkiyeye gidince devamda kullanamadim o dolgunlukda gitti. ben acikcasi evlenince büyüceklerinede inanmiyorum. hamile olunca büyür sonrada giri fisalir. yani bana göre böyle. bence bu gercektende genetik. anneminde zamaninda hic yokmus. dogum kontrol hapi belki fayda eder ama bunuda annem istemiyor. offff caresizim. insallah basinizi agritmamisimdir...

slm arkadaşlar yazdıklarınızın hepsini okudum yağlar bisküviler haplar bunun gibi şeyler sizin istediiğiniz sonuca ulaşmanıza yardımcı olmaz ki... sizin moralinizi bozmak istemiorum sizi de çok ii anlıyorum çünkü bende sizin gibiydim bende de hiç yoktu küçük çocuklar gibiydim ama tek çare ameliyat olduğu için ameliyat oldum. ilaçlar falan bitkisel değil kimyasal maddeler var içlerinde salığınızla oynamayın bence hele ki şu son günlerde haberlerde " lida" gibi bi üründen ölen insanların haberleri var... bu ilaçların bence hiçbiri bitkisel değil... aileniz yada eşiniz sizin halinizden anlıyorsa size destek veriyosa ameliyat olmanıza bi engel kalmaz... hem kendinize güveniniz gelir hemde piskolojiniz düzelir... ben kendimden yola çıkarak yazdım. beni yanlış anlamazsınız umarım

bende ameliyat oldum şimdi çok mutluyum
böyle ilaçlarla sonucu olacak birşey değil bu zaten
:icecream:

arkadaşlar
ben küç yiyemiyorum son bi kaç gündür(aldığım iki pakette bozuk çıktı)
masajı 2 gündür yapmıyorum
sadece rezene çayı içiyorum
kilo da almadım ama nasıl oldu bilmiyorum 2 cm lik bi değişme var... hissetmiştim ama yanlış hissediyorum diye ölçmemiştim, sabah bi ölçtüm gözlerime inanamadım. inşallah geçici bir şey değildir. ve devam eder büyümesi, gerçi neyin sebep olduğunu da bilmiyorum ama...

pamukçum neden amleiyat olmaya bu kadarkarşısın hemde çok ihtiyacın varken ?

param olmadığı için olabilirmi?

hem param olsaydı bile babama nasıl derdim baba benim göğüslerim küçük silikon taktıralım diye? geçen yıl sırtımdan ameliyat olmak zorunda kaldığımda çektiğim acıları biliyor ve tekrarını istemez hem ne olursa olsun o bi erkek sevgilime açıkladığım kadar kolay açıklayamam da hem ve anlamaz ve de kabul etmez hele o kadar para hayatta veremez

Arkadaşlar Ameliyat çok Büyük Bi Masraf
Hepimizin Bütçesi Buna Müsahit Değil Ki............

X