Çok param yok bakımlı ve şık olmak istiyorum

Kutusut

Üye
Kayıtlı Üye
23 Ağustos 2022
167
110
28
Merhaba kızlar yeni bir şehire taşındım. Küçük bir ilde yaşıyordum. Büyükşehir daha farklı tabi herkes şıkır şıkır. İşyerinde de böyle olacak. Maaşım çok iyi değil borçlarım da olduğu için kendime ayıracağım çok yüksek miktarlar yok maalesef önceliğim çocuğum çünkü. Tesettürl0yğm. Bakımlı ve şık olmak için uygun fiyatlı önerilerinize açığım. Parfüm almak istiyorum bargello kullanan var mı o bile 250 TL olmuş orjinal de değil. Birkaç altın takı almak istiyorum bileklik vs ama çok zsvkli biri değilim
Ö birinin bana yardım etmesi lazım. Zarif minimal takı önerilerinize açığım. Bakım için de doğal bir sabun nemlendirici krem ve serum kullanıyorum. Ekstra neler kullanılabilir şık ve her daim bakımlı görünmek için? Yaşım 30

Tesettürlüsünüz ama tarzınız nasıl?
Ne iş yapıyorsunuz?
Bir mühendisin çalışma koşulları ile bir öğretmen koşulları bir değil dolayısıyla kıyafettekş rahatlık durumuna da yansıyor.
Bunların hepsi yönlendirmede önemli olur.
Altın takı yerine çelik takılar kullanabilirsiniz. Kıyafet tercihi olarak ise birbiriyle kombinlenecek şekilde alabilirsiniz. Modadan ziyade kendinizin değişmez zevklerine göre hareket edebilirsiniz.

Yaşınızı yazmasaydınız gözümde 50li yaşlarındaki kadınlar canlanmıştı. Gözümde canlandırınca itici geldi bana. Güzellik salonunda mı çalışacaksınız?

Takı bana gereksiz geldi. Yazmadan edemeyeceğim. Parfümün kokusunu bilmem ama ağır değildir inşallah. Büyükşehirlerde ciğerler daha hassas. Rahatsız olan olabilir.

Tesettür giyim fikrim yok ama
Birkaç altın takı almak istiyorum bileklik vs ama çok zsvkli biri değilim
Ö birinin bana yardım etmesi lazım. Zarif minimal takı önerilerinize açığım.

Ben zincir takmayı çok severim mesela İtalyan zincir, düz zincir, ince burgu zincir günlük olarak çok kullanırım bence her şeye gidiyor hem sade hem şık.

Tesettürlüsünüz ama tarzınız nasıl?
Ne iş yapıyorsunuz?
Bir mühendisin çalışma koşulları ile bir öğretmen koşulları bir değil dolayısıyla kıyafettekş rahatlık durumuna da yansıyor.
Bunların hepsi yönlendirmede önemli olur.
Altın takı yerine çelik takılar kullanabilirsiniz. Kıyafet tercihi olarak ise birbiriyle kombinlenecek şekilde alabilirsiniz. Modadan ziyade kendinizin değişmez zevklerine göre hareket edebilirsiniz.
Spora yakın çok klasik olmayacak şekilde sade giyinmeyi seven biriyim. Sınıf öğretmeniyim

Yaşınızı yazmasaydınız gözümde 50li yaşlarındaki kadınlar canlanmıştı. Gözümde canlandırınca itici geldi bana. Güzellik salonunda mı çalışacaksınız?

Takı bana gereksiz geldi. Yazmadan edemeyeceğim. Parfümün kokusunu bilmem ama ağır değildir inşallah. Büyükşehirlerde ciğerler daha hassas. Rahatsız olan olabilir.
Şu yorumunuz o kadar boş, o kadar saçma ki!!!

Ogretmenseniz çok rahat edeceginiz bir çok kombin var. Özellikle ucuz ama kaliteli giyim satan semtler var. İstanbul için konuşuyorum tabi. İzmir için de kemeralti vardı sanırım.orda aksesuar da bulabilirsiniz. Çok uygun fiyata kıyafetler almıştım

0DF5385A-284E-421F-946B-8416AB23E5CE.jpeg
0BCABE24-3453-48F3-AA78-9C8EB1E22AB6.jpeg

Boyunuz kaç ?
Ben uzun boylu kadınlara kimonoları cok yakıştırıyorum mesela . Cok güzel rengarenk desen desen modeller var , kombini kolay olur.

Cilt bakımına gelince de cildiniz nasıl , sorunlu mu ?
Boyum 168 kilom balık etkiden biraz fazla.
Cildim de dönem dönem sivilceler çok oluyor günlük keçi sütlü sabun haftada bir iki kere peelingle önünü kesmeye çalışıyorum.

taşındığınız yerde meşhur pazarlar varsa eğer her hafta göz atın, dikkat edince çok güzel ürünler bulunabiliyor. Ben en uygun fiyatlı, çelik, en sağlam ve asla kararmayan takılarımı pazardan aldım mesela. Ayakkabı dışında her kategoride alışveriş yaptım hatta biraz didikleyip güzel ürünler bulunuyor. Bir siyah külotlu ince çorap aldım mesela kaç kez giydim asla delinmedi bile

Ogretmenseniz çok rahat edeceginiz bir çok kombin var. Özellikle ucuz ama kaliteli giyim satan semtler var. İstanbul için konuşuyorum tabi. İzmir için de kemeralti vardı sanırım.orda aksesuar da bulabilirsiniz. Çok uygun fiyata kıyafetler almıştım
İstanbul'da nereleri önerirsiniz? El kadar çanta neredeyse cüzdan kadar 300 tlydi. Geçen gittiğim yerde

X