Çok param yok bakımlı ve şık olmak istiyorum

İtalyan ezme diyorlar sanırım bu aralar moda

Evet çok hoş duruyorlar bence. Neredeyse çoğunlukla onları kullanıyorum günlük olarak.

Cartier modelinde düz sade altin bilezik ya da orta kalınlıkta yine zincirli ucunda minik süs olan sade bileklikler kullanıyorum.

Boyum 168 kilom balık etkiden biraz fazla.
Cildim de dönem dönem sivilceler çok oluyor günlük keçi sütlü sabun haftada bir iki kere peelingle önünü kesmeye çalışıyorum.
Cildinizi sabunla değilde cildinize uygun yüz temizleme jeliyle temizleyip nemlendirin . Nemli cilt daha sağlıklı görünüyor .
Bir de güneş kremini ihmal etmeyin.

öncelikle düzenli spor hem bedenine hem cildine faydalı, bol su, sağlıklı beslenme ile içten dışa temizlik, cilt güzelliği çok önemli bunun için paraya kıy önemseme ama iyi içerikler al seni uzun süre götürür, klasik renklerde kıyafetler krem siyah bej gibi ağır durur

Aslında her şey pahalı ama önce biz gelmeliyiz. Evlattan sonra tabi ki.
Öncelikle renkli güneş kremi kullan. Hem lekeler kapanır hem güneşten korunup yeni lekeleri önlemiş olursun. Watsons da urban marka var ben beğeniyorum. Bir alırsın 5-6 ay yeter.
Parfüm yves rochere gidip doğum gününü kaydettir. Doğum gününde 1 alana 1 bedava parfüm var. Arkadaşımla öyle alıyoruz. O da gider 5-6 ay.
Altın ben de seviyorum. Tavsiyem Ajda bileziklerinden alman hem şık hem de 22 ayar yatırım oluyor. İşçiliksiz zararsız hatta karlı oluyor satarken.
Giyim için ben tesettürlülerin zayıf olanlarında ama bol yüksek bel pantolonları çok beğeniyorum. Ya da spor alt üst takım da güzel oluyor.

Maaşınızı alınca her ay iki parça bişey alsanız kombinlerinize uygun baya kıyafet olur
Alacağım da pek anlamıyorum
. Sizden yardım isteyeyim doğru parçalar alayım dedim. Pantolonum çok az mesela herşeyle uyacak şekilde iki üç tane almak istiyorum.

Taki ve canta isinde belki ikinci ele bakabilirsiniz. Millet 2 takip sikilip satiyor, zaten kaliteli urunleri eskitmek de kolay degil.

Kiyafette ikinci elde beden zor bulunabilir, ona bir sey diyemem.

Bakim urunu olarak da en onemlisi cildinize uygun urunu bulmak, bulduktan sonra indirimde illa yaklarsiniz hep kullandiginiz urunu. Evet cok pahalilar ama dongusel olarak da sirayla tum urunler indirime giriyorlar. 3 yildir ayni sampuani kullaniyorum, hic normal fiyatindan almadim 😉

Alacağım da pek anlamıyorum
. Sizden yardım isteyeyim doğru parçalar alayım dedim. Pantolonum çok az mesela herşeyle uyacak şekilde iki üç tane almak istiyorum.
Siyah, kot ve krem rengi 3 tane İspanyol paça ya da geniş kesim yüksek bel pantolonlar kullanışlı oluyor. (tesettürlü değilim ama onlarda yakıştırıyorum)

Pinterestten kendinize göre kombin bakabilirsiniz. Bir kere buldunuz mu diğer seçenekler hep size uygun çıkacaktır. Çıkan görsellere göre dolap uygulamasından,sosyete pazarlarından görece daha uyguna bulabilirsiniz kıyafet. Takı olarak da bijuterilerde çelik seçenekler var. Hem kaliteli hem de çok şıklar.

Yaşınızı yazmasaydınız gözümde 50li yaşlarındaki kadınlar canlanmıştı. Gözümde canlandırınca itici geldi bana. Güzellik salonunda mı çalışacaksınız?

Takı bana gereksiz geldi. Yazmadan edemeyeceğim. Parfümün kokusunu bilmem ama ağır değildir inşallah. Büyükşehirlerde ciğerler daha hassas. Rahatsız olan olabilir.
Sizin aksinize bana tam olarak 20li yaşlarının ortasında, henüz aile baskısı ile aşırı derece bakıma önem verememiş öncelik verememiş birisi canlandı. İtici olan ne? Görüyoruz 50li yaşlarda fıstık gibi şıkır şıkır insanlar var?
Ayrıca büyük şehirlerde lütfen parfüm ve deodorant kullanalım. Kimsenin pis ter kokusu ile denk gelmeyelim bu buhran sıcaklarda.

Pinterestten kendinize göre kombin bakabilirsiniz. Bir kere buldunuz mu diğer seçenekler hep size uygun çıkacaktır. Çıkan görsellere göre dolap uygulamasından,sosyete pazarlarından görece daha uyguna bulabilirsiniz kıyafet. Takı olarak da bijuterilerde çelik seçenekler var. Hem kaliteli hem de çok şıklar.
Pinterest hesabım yok ama bir ara açabilirim 🥰

Ikinci El kiyafetleri avrupada cok yaygin. Nerdeyse her sehirde ikinci el kiyafet magazalar var. Türkiyedede sanirim dolap uygulamasi var. Belki oralarda güzel seyler bulabilirsiniz.
Instagram veya Pinteresrde güzel ilham bulabilirsiniz.
Cilt bakim icin Rossmann magazasini öneririm. Güzel indirimler var ve ürünleri cok kaliteli.

Sizin aksinize bana tam olarak 20li yaşlarının ortasında, henüz aile baskısı ile aşırı derece bakıma önem verememiş öncelik verememiş birisi canlandı. İtici olan ne? Görüyoruz 50li yaşlarda fıstık gibi şıkır şıkır insanlar var?
Ayrıca büyük şehirlerde lütfen parfüm ve deodorant kullanalım. Kimsenin pis ter kokusu ile denk gelmeyelim bu buhran sıcaklarda.
Gerçekten aile baskısından bakıma önem veremedim küçük yaşlarda aynaya biraz fazla baksam bile sanki hemen birini bulacakmışım gibi davranılır sorun olurdu. Tabii ki deodorant kişisel temizlik konusunda dikkat ediyorum. Artık yaş da ilerliyor daha dikkatli olmam gerekiyor o yüzden fikir almak istedim

İstanbul'da nereleri önerirsiniz? El kadar çanta neredeyse cüzdan kadar 300 tlydi. Geçen gittiğim yerde
Siz cidden çok yüksekten uçuyorsunuz. Tamam pahalı her şey ama uyguna da var. Ben tesettürlüyüm uygun fiyatlı giyinirim belirli parçalarda.
Parfüm demişsiniz bargello alacağınıza Avon ve Oriflame parfümlerine bakabilirsiniz
Şal kullanırım belirli markaların. İndirime.girer sıklıkla o zaman alırım.
Eşarp için bir eşarpçım var piyasanın yarısının altına alırım ve orjinal Twill ipek

Yakın olsak alır götürürdüm sizi alışverişe

Gerçekten aile baskısından bakıma önem veremedim küçük yaşlarda aynaya biraz fazla baksam bile sanki hemen birini bulacakmışım gibi davranılır sorun olurdu. Tabii ki deodorant kişisel temizlik konusunda dikkat ediyorum. Artık yaş da ilerliyor daha dikkatli olmam gerekiyor o yüzden fikir almak istedim
Benim lafım bilmeden etmeden ortaya saçma sapan fikir atan arkadaşaydı. Ki kendisi gerekli cevabı almıştır diye düşünüyorum

Parfüm muscent.com
Çelik takı yasminaksesuar.com
Pantolon zaranın yüksek bel kumaş pantolonları
Çantayı genelde benim çevremdeki öğretmenler pierre cardin alıyorlar,aldo da şu an güzel modeller var indirimde
Ayakkabı ervanın butiği/ luvishoes
Yüz temizleme jeli la roche posay
Güneş kremi barulab greentea
Ben de öğretmenim bunları kullanıyorum fikir olur diye site ismi vs vererek yazdım umarım işinize yarar🌸

Merhaba kızlar yeni bir şehire taşındım. Küçük bir ilde yaşıyordum. Büyükşehir daha farklı tabi herkes şıkır şıkır. İşyerinde de böyle olacak. Maaşım çok iyi değil borçlarım da olduğu için kendime ayıracağım çok yüksek miktarlar yok maalesef önceliğim çocuğum çünkü. Tesettürl0yğm. Bakımlı ve şık olmak için uygun fiyatlı önerilerinize açığım. Parfüm almak istiyorum bargello kullanan var mı o bile 250 TL olmuş orjinal de değil. Birkaç altın takı almak istiyorum bileklik vs ama çok zsvkli biri değilim
Ö birinin bana yardım etmesi lazım. Zarif minimal takı önerilerinize açığım. Bakım için de doğal bir sabun nemlendirici krem ve serum kullanıyorum. Ekstra neler kullanılabilir şık ve her daim bakımlı görünmek için? Yaşım 30

Instagram'da türbanlı kadınların hesaplarına bakın, mutlaka tarzını beğendiğiniz, fiziğinizin uyduğu birileri çıkar. Ben alışveriş yaparken bu şekilde önerilere dikkat ediyorum, genellikle fiziği dış görünüş olarak bana benzeyenleri takip ediyorum.

Lcw'de çok güzel kıyafetler var, özellikle internet sitesinde satılanlar güzel, çeşit mağazaya göre fazla. trendyol'da da güzel ürünler var.

Siz cidden çok yüksekten uçuyorsunuz. Tamam pahalı her şey ama uyguna da var. Ben tesettürlüyüm uygun fiyatlı giyinirim belirli parçalarda.
Parfüm demişsiniz bargello alacağınıza Avon ve Oriflame parfümlerine bakabilirsiniz
Şal kullanırım belirli markaların. İndirime.girer sıklıkla o zaman alırım.
Eşarp için bir eşarpçım var piyasanın yarısının altına alırım ve orjinal Twill ipek

Yakın olsak alır götürürdüm sizi alışverişe
Kıyafetleri nereden alıyorsunuz? Ya da şalları? Bana yardım edin Allah aşkına 🙈

X