Çok param yok bakımlı ve şık olmak istiyorum

Parfüm muscent.com
Çelik takı yasminaksesuar.com
Pantolon zaranın yüksek bel kumaş pantolonları
Çantayı genelde benim çevremdeki öğretmenler pierre cardin alıyorlar,aldo da şu an güzel modeller var indirimde
Ayakkabı ervanın butiği/ luvishoes
Yüz temizleme jeli la roche posay
Güneş kremi barulab greentea
Ben de öğretmenim bunları kullanıyorum fikir olur diye site ismi vs vererek yazdım umarım işinize yarar🌸
Yaa çok teşekkür ederim

Spora yakın çok klasik olmayacak şekilde sade giyinmeyi seven biriyim. Sınıf öğretmeniyim

Bol paça pantolon üzerine rahat gömlekler, tişörtler, sweatler alabilirsiniz.
Uzunluğu sizin tercihiniz nasılsa o şekilde olur.
Mesela ben ne kısa ne uzun tunik kullanıyorum diz kapağımdan biraz üstte oluyor okulda da beyaz önlük giyince gayet rahat düzgün oluyor.
Genel itibariyle dolabımın belli bir renk tonu var birbiriyle rahat kombinleyebiliyorum.

Krem, beyaz, siyah, lacivert, bej gibi net tonlarda kaliteli pantolonlar alıp üzerini de rahatlıkla bulursunuz.

Kombinle uğraşamam derseniz direk takımlardan alın. Çok güzel keten takımlar oluyor lcwde dahi. Kış gelince de triko takımlardan alırsınız.

Valla
Yaşınızı yazmasaydınız gözümde 50li yaşlarındaki kadınlar canlanmıştı. Gözümde canlandırınca itici geldi bana. Güzellik salonunda mı çalışacaksınız?

Takı bana gereksiz geldi. Yazmadan edemeyeceğim. Parfümün kokusunu bilmem ama ağır değildir inşallah. Büyükşehirlerde ciğerler daha hassas. Rahatsız olan olabilir.
Neyi itici geldi tam olarak? Sik ve bakimli olmak istemesi mi? Ucuz parfum soylemesi mi? Butcesinin kisitli olmasi mi? Kombin yapamamasi mi?

Bir de internetten takip edebilirsiniz çok uygun fiyatlı yerler var. Normalde modanisa, allday vs alırım. Bu yıl bir iki tane pazarium diye bir siteden gömlek, pantolon aldım. Kaliteli değiller ama sabahtan akşama bir kere giyip yıkıyoruz zaten çok uyguna aldım. Şu an nasıl bilmiyorum ama fatihte ana caddede mağazalar pazarın olduğu tarafta outletler var, ayrıca pazardan 10 yıl önce aldığım tuniklerim var hala giyerim. İstanbulda bazı pazarlar çok güzel.

Parfüm konusunda da bargello yerine avona bakın daha iyi emin olun.

Yaşınızı yazmasaydınız gözümde 50li yaşlarındaki kadınlar canlanmıştı. Gözümde canlandırınca itici geldi bana. Güzellik salonunda mı çalışacaksınız?

Takı bana gereksiz geldi. Yazmadan edemeyeceğim. Parfümün kokusunu bilmem ama ağır değildir inşallah. Büyükşehirlerde ciğerler daha hassas. Rahatsız olan olabilir.

Neden bu kadar saldirgansiniz?

Valla

Neyi itici geldi tam olarak? Sik ve bakimli olmak istemesi mi? Ucuz parfum soylemesi mi? Butcesinin kisitli olmasi mi? Kombin yapamamasi mi?

Bir de uzun süreli iş hayatından uzakta kalan insanların dolapları da iş için uygun olmayabiliyor, İnsanın zihni karışabiliyor.

Ne de güzel sormuşsunuz 💕

Spora yakın çok klasik olmayacak şekilde sade giyinmeyi seven biriyim. Sınıf öğretmeniyim
Altın takıyı boşverin,Çelik yada gümüş alın,tek renk tunikler alın tesettürde ben spor çok sevmiyorum özellikle öğretmende hoş durmuyor babet alın siyah bej her şeyle olur,Modanisa dışarıdan daha uygun bakın isterseniz

Altın takıyı boşverin,Çelik yada gümüş alın,tek renk tunikler alın tesettürde ben spor çok sevmiyorum özellikle öğretmende hoş durmuyor babet alın siyah bej her şeyle olur,Modanisa dışarıdan daha uygun bakın isterseniz
Spor dediğim sweatshirt vs değil tabi ama daha bol paça pantolon altına spor ayakkabı şeklinde. Babet alabilirim evet onlara da bakayım

Sen ne boş bi insansın bee, bosuna oksijen soluma, seni gorsek anlattigina gore pasaklisin gibi geldi bana da al sana önyargı😂😂

Kıyafetleri nereden alıyorsunuz? Ya da şalları? Bana yardım edin Allah aşkına 🙈
Fresh scarf pamuk crash şal hem şık duruyor hem de çok rahat oluyor. Şu an indirim yok ama 3 al 2 öde ya da %lik indirimleri mutlaka oluyor.
Qef şala da bakabilirsiniz.

Kıyafet konusunda belirli yerlerden alıyorum. Zeruj port AVM var sadece tesettür üzerine. Çok yüksek fiyatlı kıyafetlerin yanı sıra çok uygun kıyafetler de var.
Bir diğer yer Ümraniye Çarşı. Butik mağazaları çok fazla. Marka mağazalar da var. Kalitesine göre değişiyor.

Maviyle bej ya da acik kahvenin her tonu eger frapan renkler seviyosa lila/ mor ve turuncu falan cok yakisir. Azicik bakinsa aslinda salli kombinler diye cok fikir gorebilir
Kesinlikle çok güzel tonlamalar. Neyi neyle kombinleyeceğini bilirse sorun olmaz.

Bir de tesettürlüler için takımlar var onlar da hoş duruyor

Sizin aksinize bana tam olarak 20li yaşlarının ortasında, henüz aile baskısı ile aşırı derece bakıma önem verememiş öncelik verememiş birisi canlandı. İtici olan ne? Görüyoruz 50li yaşlarda fıstık gibi şıkır şıkır insanlar var?
Ayrıca büyük şehirlerde lütfen parfüm ve deodorant kullanalım. Kimsenin pis ter kokusu ile denk gelmeyelim bu buhran sıcaklarda.
İlk mesajında kafamda canlanan profil büyükşehire gidince kamera önüne çıkacakmış gibi giyinen kişilerdi. İş yeri dediği için konu sahibini devlet dairesinde masabaşı personel sanmıştım. Şık giyinmiş (!) memurlarda canlı renkli tunik giyiliyor ve kollarda boyunda bir sürü takılar oluyor. Bir de bazıları 5 metre öteden kokan ağır parfüm sıkıyor. Açıkçası bana kınaya gider gibi işe gitmek şık gelmiyor. Abartı ve kimi zaman da itici geliyor.

Parfümün ter kokusunu bastıracağını da sanmıyorum. Ter kokusu önleyici olan deodorantları öneririm.

Sınıf öğretmeni iseniz esnek hareket edebileceğiniz kıyafetler öneririm. Babetle rahat edeceğimizi sanmıyorum. İstanbul'daki ilkokul çocukları fazla hareketli ve yorucu gelecektir size. Sınıf öğretmenlerinde de denk geldiklerim genelde sportife yakın giyiniyor. Branş öğretmenleri daha resmi giyiniyor. Atandığınız ilçe de önemli tabii.

İlk mesajında kafamda canlanan profil büyükşehire gidince kamera önüne çıkacakmış gibi giyinen kişilerdi. İş yeri dediği için konu sahibini devlet dairesinde masabaşı personel sanmıştım. Şık giyinmiş (!) memurlarda canlı renkli tunik giyiliyor ve kollarda boyunda bir sürü takılar oluyor. Bir de bazıları 5 metre öteden kokan ağır parfüm sıkıyor. Açıkçası bana kınaya gider gibi işe gitmek şık gelmiyor. Abartı ve kimi zaman da itici geliyor.

Parfümün ter kokusunu bastıracağını da sanmıyorum. Ter kokusu önleyici olan deodorantları öneririm.
Hanımefendinin ilk mesajındanda ne anlatmaya çalıştığı aslında gayet açık ve ortada gözüküyor. Siz yanlış gözlem yapmışsınız.

Gözlemleriniz çok tuhaf. Neresi burası ki. Ben hiç böyle bir yer görmedim

X