Çok Zormuş Çooookkkkkkkk :(

gitmedin mi sen hala ne zaman gidiyosun :KK53:
29da gidiyorum :KK14:
hayır zorla gıtmıyosun sonuçta bı gıt g

or yapamazsan don gel gerı ama bosuna calısmıs olcaksın zaman kaybı olcak bunlarıda unutma
alışmaya çalışmak diye bişi yok alışmak zorundayım:KK61:
Kuzum:KK61:
geleceğin için alışmak zorundasın, anneciğinde bunu bildiğinden gizli saklı yerlerde ağlıyordur ama gör bak sen alıştıkça iyi oldukça o da mutlu olacaktır.
İlk zamanlar sürekli arayıp konuşma ihtiyacı duyacaksınız sonra bir bakmışsın ikinizde alışmışsınız.
Okuyup eğitimli, kültürlü biri olman için fedakarlık yapman gerekiyor, güçlü ol ve anne babanı gururlandıracak başarılara imza at :KK60:
Sen akıllı ve iyi bir kızsın, herşeyin üstesinden geleceğine eminim:KK66:
Ablam ya:KK61: İyiki varsın çok teşekkür ederim:KK61::KK68:
Güç verdi yazdıkların:KK61:
Sen bi o yola cik. Yolda aglarsin yerlesirken aglarsin sonra okul telasi yasam telasi kendi sorumluluklarindan bunlara zaman bulamaz olcaksin bi bakmissin alismissin. Ozluyosun tabi ki ama anliyosun ki aglicak bisey yok kendi hayatin icin iyiligin için ordasin guzel arkadaslarin calisacak derslerin yikayacak bulasiklarin dag gibi olmus camasirlarin var. Hooop basladin mi bunlardan sikayet etmeye :KK49:
Daha yola çıkmadan ağlıyorum o yolda uff:mad:
Bugünleri hatırplayıp güleceğim inşallah çok teşekkür ederim:KK68:

:KK43::KK43::KK43::KK43:
Ağlaya ağlaya yazıyorum çok kötüyüm:KK43::KK43:

Ben bu yıl üniversiteyi kazandım:KK5::KK43: Evime 24 saat uzaklıkta.İstanbulu kazandım yani,oraya gideceğim:KK43::KK43::KK43:
Bu zamana kadar ailemden hiç hiç ayrı kalmadım.Annem biriciğim dostum arkadaşım sırdaşım herşeyimdir:KK43::KK43:
Ailesine aşırı düşkün,annesinin dibinden ayrılmayan bir kız olarak büyüdüm aynı zamanda babamında:KK43::KK43:

Bugün rüya gördüm gidiyodum vedalaşıyoduk uyurken hıçkırıyomuşum annem geldi noldu kızım dedi gözümü açtım vedalaşıyoduk dedim:KK43::KK43::KK43::KK43:

Kardeşim oradan annemde mutfakta ağlıyodu dedi:KK43: Ay gözlerim bulanık görüyor artık yazamıyorum :KK43:
Geçecek değil mi çok korkuyorum ben annemsiz nefes alamam.
18 yaşındayım birde soran falan olursa:KK43:
Canım annem benim herşeyim:KK43::KK14:
Canım hayırlı olsun bunda üzülecek ne var.

Hayatının en güzel yıllarını yaşamaya gidiyorsun.

Bir sonraki sene “okul açılmadan nasıl erken giderim” diye konu açarsın burada.

Üniversiteye başladığım yıl sınıftan bir kız derslerde birden ağlamaya başlayıp sınıftan çıkardı. Hepimiz merak ederdik nedenini. Bir gün hocamız dayanamayıp sorduğunda kız kendisini ağlatan şeyin anne özlemi olduğunu söyledi. Alışması çok uzun sürmedi ve çok da keyifli zamanlar geçirdik birlikte. Şuan böyle endişelenip üzülmen normal, ama alışırsın merak etme. Hatta bir zaman sonra tatillerde eve döndüğünde ev ortamından sıkılacaksın ve okuduğun şehre dönmek için gün sayacaksın. :)

:KK43::KK43::KK43::KK43:
Ağlaya ağlaya yazıyorum çok kötüyüm:KK43::KK43:

Ben bu yıl üniversiteyi kazandım:KK5::KK43: Evime 24 saat uzaklıkta.İstanbulu kazandım yani,oraya gideceğim:KK43::KK43::KK43:
Bu zamana kadar ailemden hiç hiç ayrı kalmadım.Annem biriciğim dostum arkadaşım sırdaşım herşeyimdir:KK43::KK43:
Ailesine aşırı düşkün,annesinin dibinden ayrılmayan bir kız olarak büyüdüm aynı zamanda babamında:KK43::KK43:

Bugün rüya gördüm gidiyodum vedalaşıyoduk uyurken hıçkırıyomuşum annem geldi noldu kızım dedi gözümü açtım vedalaşıyoduk dedim:KK43::KK43::KK43::KK43:

Kardeşim oradan annemde mutfakta ağlıyodu dedi:KK43: Ay gözlerim bulanık görüyor artık yazamıyorum :KK43:
Geçecek değil mi çok korkuyorum ben annemsiz nefes alamam.
18 yaşındayım birde soran falan olursa:KK43:
Canım annem benim herşeyim:KK43::KK14:

pericik ben 1 saatlik yola gidiyorum içim pır pır :mad: zor yauww :KK61:

Keşke bana öğrencilik yıllarımı geri verseler... Olağandır ilk yıllarda herkes ağlar. Ama herkes alışır ve herkesin kalbinde üniversite okuduğu şehrin ayrı bir yeri vardır.

İstanbul'a gidip azıcık gezince, okula gidip arkadaşlarınla tanışınca, düzenini oturtmaya başlayınca İstanbul'dan bir daha vazgeçmen çok zor :KK48: Şeytan tüyü vardır benim canım memleketimde :KK48: Hem de çok eğlencelidir. Öğrenciye gezmek de ucuzdur :KK48: Tadını çıkar, üniversite yılları, gençlik, o zamanlar bir defa yaşanıyor.
Ama dikkatli olmanı tavsiye ederim. Biraz Türk filmi tavsiyesi gibi olacak ama hemen herkese güvenme. Çok çok temkinli ol. Ben de İstanbul'da okudum, ailem de ordaydı ama okula uzaktı ev, ben ayrı yerde kaldım okurken. Herkesi dost bilme :KK51: Allah iyi insanlarla karşılaştırsın.

X