Derdimi paylaşmak istiyorum

Gunaydin kizlar
Hala makatimda agri hissediyorum :KK43: esim bakiyorda sanki kabalarim agriyo
Ebe bana catin o kadar darki inanamiyorum demisti acaba biseyle gemisletiyolarda ondanmi agriyo
Henux yatajtan cikmadim
Dun aksam ege ben onur ucumux yatak odasinda uyuduk cok horlamisim
Esim bu defteei kapattik artik tamammi dedi tamam dedim yarin duzelirsem gezmeye gidicez insallah annemlerde bugun evlerine giderler annemde kaynanamda evde dun maaf olmuslar beklerlerken :)

kuzum geçmiş olsun..
bence kapatın artık bu defteri..
kanaman olması normal canım bence..sonuçta geç dönemde kürtaj oldun..
kendini çokta yorma kuzucum ama bencede evde öle biraz gezin o ilaçların etkisi öle geçer bencede..
rapor kaç gün verdi doktor..
bird bebeğin cinsiyeti neymiş merak ettimm

Son düzenleme:
cutecim çook geçmiş olsun
şer gördüğümüz konularda da bazen çıkıyor bir hayır
Rabbim bilir bizim için doğrusunu hayırlsını

Allah seni oğluna bağışlasın. Yaşın çok genç ileride inşallah sorunsuz gebelikler sağlıklı evlatların olur.

Kanaman normalmiydi kadesa
ama buna kurtajmi denir normal dogummu bilmiyorum cok garip biseydi

Soslu makarna pazartesi aksami 19:30 dan din aksam 10 kadar yemrk yememistin bi corba ayran pasta :) seni nile yerim
Insallzh janamam kesilirde rahatlarim kana tahammulim yok dr aradim kan pihtisisa gelir ama bebege ait degil bunlar korkma opr.da yeni git gide azalir dedi

ondan diyorum işte canım çok açsındır diye
kanama gün ve gün azalır bence
şimdi bol bol beslen ve dinlen canım..

çok geçmiş olsun inş çabucak düzelirsin
geçer bu günler ama sabır lazım

Beb geldim yani hast hala
cok agr cektim malesef cok korktum cok fazla bagirdim 45 dk oldu mudahaleden uyanali 30 dk sonra dr gelixwk durmuma bakicak ona gore taburcu olcam viraz kanamam vae galiba bu kurtulamadim kandan o yyzden korkuyorum hareket etmiyorum

bayilirken ege diyerek bayilmisim oyle yni

Buarada bebegin kalbi gecw durmus belkide ben gwce o yuzden uyandim cinsiyetinu ogrenemedik dr gelip sorucaz ona gore isim vericez filan

Yazilanlari okuyunca biraz duygulandim cubku bende insanlara deger veririm cook tesekkur ederim cok merak etmissiniz guzel dileklwede bulunmussunuz

esimde col sikintita girmis cok aci cekti abla diyip duruyomus bilmiyorum Allah olmayanlara versin insallah hamile olanlae zamaninda bebekleeini saglikla kucaklasinlar kimselere boyle acilar karsiliksiz acilar cektirmesin

artik bu konu kapanabilir herkezin yazdiklarini okudum cok teseklueler

Allah evlatlarimuza saglik versin bu aksam kaybanamlar annemlee abimler bizde olucaz pasta almislar beni bekliyolarmis

Kanama takinti olmus kipirdamaya korkuyorum hala tuvalete yine korka korka gittim ama sanki.makatimi kotu hissediyorum ve hassaaim resmwb haftalarca tramva yasadim normale alismakta zor olacak

Ev kalabalik biraz yemej yedik acayip yirgunluk coktu uyumaya karae verdim cola filan icicektim hadi bisver bugun dedim icmedim

Oyle yabu ruh haliminde kendi kendine duzelce yokta psikologluk oda artik

Gunaydin kizlar
Hala makatimda agri hissediyorum :KK43: esim bakiyorda sanki kabalarim agriyo
Ebe bana catin o kadar darki inanamiyorum demisti acaba biseyle gemisletiyolarda ondanmi agriyo
Henux yatajtan cikmadim
Dun aksam ege ben onur ucumux yatak odasinda uyuduk cok horlamisim
Esim bu defteei kapattik artik tamammi dedi tamam dedim yarin duzelirsem gezmeye gidicez insallah annemlerde bugun evlerine giderler annemde kaynanamda evde dun maaf olmuslar beklerlerken :)

Cok tesekkurler kizlar
Peki kamamam olmasi normalmi koyu kan geliyo bazen brmde kandan korkuyorum basim donuyo esim.pedimi degistirirken tam geldide basim dondu tansiyonum dustu sanirim
Sy makat kaba agrisina kaynanamsa genislettikleri icin agriyo diyi biraz gezin acilsin diyo yatarkej kalkmak zor geliyo ama.oturmak da rahat gibi

BiraZDAN kahvalti edicez nasil acim nasil
Dun sadece corba ve biraz.pasta yedim o kadar
Arrik yarin da iyi olurum samirim
Gunde 3 tane agri kesici 2 tanede antibiyotik vermisler bana

Kanaman normalmiydi kadesa
ama buna kurtajmi denir normal dogummu bilmiyorum cok garip biseydi

Soslu makarna pazartesi aksami 19:30 dan din aksam 10 kadar yemrk yememistin bi corba ayran pasta :) seni nile yerim
Insallzh janamam kesilirde rahatlarim kana tahammulim yok dr aradim kan pihtisisa gelir ama bebege ait degil bunlar korkma opr.da yeni git gide azalir dedi

kuzum benım o kadar cok üzüldüm ki anlatamam ağlaya ağlaya okudum :KK43::KK43: gerçekten cok sey yaşadın umarım bunun mükafatını alırsın bende 3 düşük yaşadım senı ve acını cok ıyı anlıyorum rabbım oğluna uzun ömürler versın meleğinde sana ötekı dünyadaşefaatçi olsun sen cok dayanıklı bır annesın canım benım artık 6-7 ay dınlen sonra rabbım sana tosun gıbı bır kız versın

bende kürtaj oldum benımde rahım ağzım darcı kaz ağzı dıye bır alet var onu takıyorlar senı bayıltmadan benımde cok kanamam oldu kan pıhtısı gıbı sankı et parçası düşürüyordum ama bunlar normalmış antıbıyotık muhakkak doktordan al sen sımdı lohusasın unutma sırtını ayaklarını sıcak tut mumkunse eğer sırtına yakı vursun annenler bırde bol su iç canım benım dualarımız hep senınleydı yıne senınle :KK54:

Bebegim cinsiyetine bakmamislar
Sirtimi ve ayagimi sicak tutuyorum am genede hic bisey olmamia gibi drgil belden asagim dayak yemis gibi
Makat cok cok agriyor tuvalette kucuk abdestimi yaoarken bile aciyo ne alaka anlamadim sanki icinde bissy var mubarek
Oyls yani dr hagtaya persekbe kontrol verdi o gun raporu kapatip cuma gunu is baso yaparim haftaya

canım benim kanama pembesi ve afedersin sümüksü bi kıvamda oluyordu ve arada pıhtı geliyordu.sonra kahverengiye döndü ve kesildi.

ama benimki 6 haftalıktı seneiki 14 haftalık çok fark var arada o yüzden kanamadan korkma.

Sirtimi ve ayagimi sicak tutuyorum am genede hic bisey olmamia gibi drgil belden asagim dayak yemis gibi
Makat cok cok agriyor tuvalette kucuk abdestimi yaoarken bile aciyo ne alaka anlamadim sanki icinde bissy var mubarek
Oyls yani dr hagtaya persekbe kontrol verdi o gun raporu kapatip cuma gunu is baso yaparim haftaya

kabızlık falan varsa sıkıntı olur eczaneden şurup alsan daha rahat edersin tuvalette canım, annemin düzenli kullandığı bi şurubu var kabızlık için, adını bilemedim ama her eczanede var bilirler onlar

tatlım ağrı olması çok normal kuzucum..sonuçta cihazla girdiler rahmi kazıdılar..kolay bir operasyonda olsa derler ya bıçak acısı yani seninkide öle..
kanamada normaldirr..

Cute, Canım çok geçmiş olsun. İnşallah çektiğin bunca sıkıntının karşılığını Mevlam iki cihanda da nasip eder sana.

Rabbim hayırlısını versin, hayırlısıyla versin, hayırlı evlatlar nasip etsin. Bize şer görünende kim bilir ne hayırlar gizlidir, sakın isyan etme olur mu? İnşallah biran önce sağlığına da kavuşursun :112:

Cok tesekkurler kizlar
Peki kamamam olmasi normalmi koyu kan geliyo bazen brmde kandan korkuyorum basim donuyo esim.pedimi degistirirken tam geldide basim dondu tansiyonum dustu sanirim
Sy makat kaba agrisina kaynanamsa genislettikleri icin agriyo diyi biraz gezin acilsin diyo yatarkej kalkmak zor geliyo ama.oturmak da rahat gibi

BiraZDAN kahvalti edicez nasil acim nasil
Dun sadece corba ve biraz.pasta yedim o kadar
Arrik yarin da iyi olurum samirim
Gunde 3 tane agri kesici 2 tanede antibiyotik vermisler bana
geçmiş olsun cutecim tekrar.Koyu kan gelmesi normal canım benim de öyle oldu benimki 13 haftalıktı aynı doğum yapmış gibi oluyorsun hatta.25 gün kanamam oldu benim aynı lohusa gibi.dr 1 hafta 10 gün demişti gittik ultrasonografi yapıldı bir şey çıkmamıştı.aynı senin gibi ağrı kesici ve antibiyotik kullandım.Ayaklarını sıcak tut üşütmemeye dikkat et canım.makatın neden ağrıyor acaba o ben de olmamıştı.belki çatın darmış ondan olabilir.müdahale sırasında baskı olduğundandır.
ben de aynı senin gibi bebeğimin cinsiyetini öğrenenememiştim.rüyalarıma giriyordu erkekmiş.sağlık olsun sen iyi ol herşeyin üstesinden gelirsin güçlü kadınsın.

Ecetuba haftaya cuma ben is basi yapcam iyulesirim dimi
Benim makatta baski devam ediyor oraya bisey yapilmiyor ama dimi neden agriyor sanki zorlammis gibi ve onun yanindaki kabalarim
Kanaman nasildi peki kadesanin dedi gibi koyu uzayan kan gibimiydi canim benim arada oyle geliyo ama ben oedime bakmiyoeum esim degistiriyor :)
Gecicek gecicek insallah
Bunlarda gecicek

Benim makatta baski devam ediyor oraya bisey yapilmiyor ama dimi neden agriyor sanki zorlammis gibi ve onun yanindaki kabalarim
Kanaman nasildi peki kadesanin dedi gibi koyu uzayan kan gibimiydi canim benim arada oyle geliyo ama ben oedime bakmiyoeum esim degistiriyor :)
Gecicek gecicek insallah
Bunlarda gecicek

iyileşirsin canım haftaya cumaya.Makattaki baskıyı druna bir sor bakalım ebe demiş ya çatın inanılmaz dar diye ondan olabilir.şöyle düşündüm bir an ben düşükten sonra kızım normal doğumla dünyaya geldi.o zaman dr büyük tuvaletini yaparmış gibi ıkın diyordu doğum esnasında.şimdi senin bebeğinin de haftası büyüktü kürtaj esnasında darlıktan baskı olmuş olabilir.kanamam koyu renkti cnm bir de değişikti kokusu.adet kanı gibi değildi farklıydı.senin tarifin gibide sayılır:)eşine de maşallah diyeyim.geçer canım geçer ben kürtajdan sonra anne bir daha olamam zannediyordum 22 yaşımdaydım.kızıma hamile kaldığımda hep korkuyla geçti 9 ay.Allah sağlıklı verdi kucağıma çok şükür.Hepsi geçti şimdi 4 yaşında cadı sinir ediyor beni:))Allah evlatlarımıza sağlık versin.

Gecicek gecicek insallah
Bunlarda gecicek

canım benım sen hem erkeğe hem kıza konan ısım seç uzme kendını dayak yemiş gıbı olursun kolay değil içinden kocaman parça çıkarıyorlar kuzum makatda ağrır bır kaç gune geçer seni kontrole çağırmasının sebebı ıcınde parça kalmışmı dıye bakarlar sen yat dınlen cuma işe başlama acele etme toparlan bıraz başlarsın zaten devlet öder ızın paranı sen düşünme şimdi herşey ıyı olacak

bitanem nasıl soze gırecegımı bilmiyorum başın sagolsun rabbım sabır versın gulum cok acılı ve cok sıkıntılı bır surec yasadın kolay degıl sımdı nasılsın toparlanabılıyomusun???

allahım ege yanında sarıl ogluna benım yerımede :KK14:

Ecmel inam konunu dun okudum neden pplise sikayet etmiyosun oglunu ya bende balayindayken egeden ayro kalmistim 4 gun hic yedigimi ictigimi anlamamistim

Nasilim iyiyim yaagrilar gecince da iyi olcak 57 kiloydum 12 gaftada simdi 54 dusmusum yuxum suxulmus gibi geliyo aynada :) heekez gitti evine ucumuz yalniziz mutluyuz yapcak bisey yok dua edicez obur dunyada kavusmak icin bizim elimuzde olan bisey drgil malesef

Oyle yani ikk tuvalet belliki sikibtili olcak insallah onuda atlatsam ilaclarimi icip duruyorum simdilik belki yarin rofle yaptitmaya gidicem cuma gunu dogum gunum bilmiyorum ama bakarim genede

X