Çatlaklar Contractubekx Krem - Doğum Sonrası Karındaki Çatlak Ve Yırtıkların Tedavisi

Çatlaklar; nedenleri ve çözümleri
arkadaşlar merhaba benim de çatlaklarım var kafamçokkarıştı ve kötü duruyorlar 2,5 sene once doğum yaptım acaba gerçekten yararmı işe ne güzel olur varya :a015: sevmiyorum onları

bayanlar bana doktorum yüzümdeki sivilce lekeleri için verdi. 1 ay falan oldu kullanıyorum hala. bana doktor demiştiki 3 ay kullanacaksın. ama fazla sürme soyulma yapar yaptı çok hafif...
bu ilaç daha çok yeni ameliyat izlerini azaltmak için kullanılıyormuş. ama mucize beklemeyin de yazıyordu bir yerde.
amelyat izlerine yarıyorsa sanırım yeni çatlaklarada yarar.
bu arada devlet karşılıyor.yeni karşılamaya başlamış.

arkadaşlar diğer formdada ilk ben yazmıştım contratubex i..ben 6-7 ay kadar kullandım çok memnun kaldım ..tabi tam anlamıyla geçmedi çatlaklarım ama bikini giyebilecek kadarda inceldi ve küçüldüler..tabi sporlada biraz sıkılaşmak lazım..deneyin bence..

arkadaşlar diğer formdada ilk ben yazmıştım contratubex i..ben 6-7 ay kadar kullandım çok memnun kaldım ..tabi tam anlamıyla geçmedi çatlaklarım ama bikini giyebilecek kadarda inceldi ve küçüldüler..tabi sporlada biraz sıkılaşmak lazım..deneyin bence..

Puponcum sen nasıl kullandın ve düzenli kullandınmı.Ben bi yerde madecassol ve contratubexi beraber kullanmak daha etkili diye okumuştum.

kızlar ben 7 buçuk aylık hamileyim...1 aydır hızla çatlıyorum yaklaşık 5 aydır lıerac kullanıyorum ama işe yaramıyo...arada madecassol sürüyorum ama bebişime zarar verir diye fazla kullanmak istemiyorum...bu contractubekx i şimdi kullansam çatlamamı durdururmu acaba? bilen varsa bana yardımcı olabilirmisiniz...çatlaklarım gün geçtikçe büyüyo morelim çok bozuluyo senağlama bu gidişle bir daha bikini giyemiycemsenağlama

kızlar ben 7 buçuk aylık hamileyim...1 aydır hızla çatlıyorum yaklaşık 5 aydır lıerac kullanıyorum ama işe yaramıyo...arada madecassol sürüyorum ama bebişime zarar verir diye fazla kullanmak istemiyorum...bu contractubekx i şimdi kullansam çatlamamı durdururmu acaba? bilen varsa bana yardımcı olabilirmisiniz...çatlaklarım gün geçtikçe büyüyo morelim çok bozuluyo senağlama bu gidişle bir daha bikini giyemiycemsenağlama

canım ben 20 yaşındayım çok zayıftım amerikada kaldım orada düzensiz beslenmeden çok kilo aldım su da çok içmedim yani türkiyeye döndüğümde heryerimde çatlak gördüm başıma kaynar suların döküldüğü an kesinlikle kollarımda oluşanlardı o kadar kilolu olmamama ragmen acı gerçek çatlamıştım hergün kalkınca kollarımda ki o çizgilere bakıyorumm...oluşmuşlardan artık geçtim...hamile olduğun için ben kuzenime suna dumankayınnın formülünü verdim ilaçlar etki etmez o kremler oluşmuşlar için sana badem yağı kekik yağı kakoa yağı bugday yağı saf zeytinyağı kayısı yağı bunlar pahalı değiller aktarlardan al karın bölgene bunları sürr inan faydasını göreceksin ve çatlamayıcaksın....

bende 1 ay oldu dogum yapalı bu ıkıncı cocugum cok fazla catladı vucudum kullanmaya baslasam olur mu eczanaya gıttım olmaz dedı bende almadım kullansam olur mu

arkadaşlar bu krem bende çok kaşıntı yapıyor kalçalarımdaki çatlaklar için kullandım ama uyku uyutmadı o derece çok kaşınıyor. Gündüz süreyim dedim gene aynı kaşıntıdan çıldırdım. Bi de burda okumuştum kaşınan yerleri tırnağınızla kaşımayın daha kötü yırtılır demişlerdi, o yüzden kaşıyamadım da çıldırdım çıldırdım.. sizde de böyle kaşıntı yapıyor mu?

kızlar ben dün başladım hayırlısı Allahtan ben kendim ve küçük kızım iin aldım hadi inşallah hayırlısı Allahtan

Bende yaklaşık iki aydır kullanıyorum bu kremi ama hiç bir değişiklik yok.Bakalım altı ay sonra neler olacak.

Merhaba Sewill
contractubek adli jel arkadaslarinda dedigi gibi yara izlerini gecirmek icin kullaniliyor malesef benimde dogumdan kalma bircok catlagim var ve 8 senelikler suan gene hamileyim ve eski catlaklarim icin bu jeli kullaniyorum baya hafifleme oldu bebek icinde hicbir yan etkisi yok ama catlak önlemek icin derini cok nemli tutman lazim ben ilk hamileligimde hic birsey sürmedim cahillikden.Isallah sana yardim edebilmisimdir. Hayirlisiyla alirsin bebegini kucagina

selam,

ben bacağımdaki batıktan kaynaklanan yaralar için doktora gitmiştim. batık olan yerler leke kalıodu. Doktor bana Contractubekx i verdi bir hafta sürdüm sonra bıraktım daha doğrusu böyle önemli bi krem olduğunu bilmiyordum unuttum bile bi zman sonra sürmeyi. ışe yarıyacağını düşünmemiştim. Dün burda tesadüfen rastaldım bu kreme eve gidince hemen arayıp buldum kremi burdaki yorumları okuduktan sonra kremi bulunca altın bulmuş gibi sevindim :dance: hemen başlıcam tekrar kullanmaya inşallah banada faydası olur :Saruboceq:

bende dun aldim dunden beri kulaniyorm bakalim hayirlisi insallah ise yarar ,cunku yirtiklardan kafayi yigcem artik

Ablam geçen sene bi kaza atlatmıştı,doktor ona yüzündeki yara izi için vermişti..Hiç iz kalmadı...
Kimbilir belki çatlaklarada bir faydası olur..
Geçen hafta oğluma salıncak çarptı,alnı 1cm açıldı...
5 tane özel hastane birde tıp fakts.acili gezdik hiç biryerde estetik dikiş yaptıramadık....
Alnında yara izi kalacak diye çok üzülüyorum:KK43:(
Bu kremi burda okuyunca bari alıyım diye düşündüm...Konuyu açan arkadaşa ayrıca teşekkür ederim,hatırlamama sebeb oldu:)

ben 2 aydır kullanıyorum kilo alınca pembe renkte oldu çatlaklarım bacaklarımda biraz renkleri açıldı ama bilmiyorum daha nekadar kullancam

ilk zaman acayip kaşıntı yaptı, tabi bunun yanında bir jel daha verdi doktor ayriyenten nemlendirici verdi vede cildim çok hassaz olduğu için duş jeli önerdi bunları kullanıyorum bakalım nekadar faydası olacak

37 haftalık hamileyim we tam 8.ayımda çatladımmafoldumben o kadar moral bozucu kı heryerim mosmor catlak dolu :çok üzgünüm:umıdımı bu foruma bagladım nı lıerac bırde contractubekx umıdım eger benımle ılgılenıp bu konu hakkın da daha cok bılgı werırsenız cok sewınırım hamılelerın ıstegını yapmak cok sewapmış bılıyorsunuz :CüvCüv:eek:puyorumnanaktan

X