Çatlaklar Contractubekx Krem - Doğum Sonrası Karındaki Çatlak Ve Yırtıkların Tedavisi

Çatlaklar; nedenleri ve çözümleri
benim de çatlaklarım vardı bu kremi kullanıyorum 4 aydır. günde 2 kez. kaşınmasının sebebi cildinizin hassas oluşundan kaynaklanıyor olabilir. kaşıntı yapıyorsa gün aşırı uygulayın.

ben şöyle uyguluyorum.

hava karardıktan sonra çatlak olan bölgeye fazla bastırmadan 2 parmağımla masaj yaparak sürüyorum. mesela akşam 19 da. 2 saat sonra temizleyici losyonla ya da gül suyu ile silip ardından madecassol krem sürüyorum aynı bölgeye. onu da 2 saat beklettikten sonra yine gül suyu ya da temizleyici losyonla siliyorum ve gece yatarken tekrar contractubexi sürüyorum 2. kez. sabah kalktığımda yine silip nemlendirici krem sürüyorum. Ben faydasını gördüm. bu yıl toplam 6 ay kullanıp 6 ay ara verdikten sonra seneye tekrar kullanmaya başlayacağım.

yüzünüzde ki izlere uygulayacaksanız mutlaka dışarıçıkmadan önce yüzünüzden temizleyici bir losyonla silin ve dışarı çıkmadan yarım saat önce 50 koruma faktörlü güneş kremi sürüp öyle dışarı çıkın.

peki geçtimi çatlakların onda tam bahsetmemıssınızde fayda gordum demıssınız tamamen sılıklesme gıbı mı oldu nasıl oldu yanı

illa oncesinde gul suyuyla temizlemek mi gerekiyor? Ben kullanmak istiyorum o nednele detayli ogrenmeye calisiyoum :)

yarın bende alıcam kilolu bir kızım karın bölgem tırmalanmış gibi çatlak :KK25: :84: kullanmadan önce resmini ve 2 ay sonraki halini çekerim düzenli kullanıcam bakalım nasıl olucam umarım acalma olur:KK58::KK59:

Insallah olur Rubyrua. Valla hemen arkandayim. Ise yariyor dedigin an bende baslayacagim:)

bir çok kişi aldığını ve kullanmaya başladığını yazmış. ama sonuçları yazmamışlar

kimse memnun kalmadı mı acaba:84::84::84::84::84:

ya bu krem nasılda kaşındırıyo ya tatlı tatlı acayipte soyuyo öyle yara yapacak derecede de değil bence acnelys den daha çok etkılı hem çabuk soyuyo hem sonuç güzel :nazar:

Bu kremi 3 yıl önce cerrahpaşadaki bir doktorun önerisiyle aldım söylerken tamamen geçirmez demişti o yüzden aldım ve nedense fazla önemsemedim attım bir kenara şimdi burda okuyunca bu akşam baktım 2011in 9. ayına kadar kullanabilirmişim..
ben 4 yıl öncesine kadar tam 33 kilo verdim vücudumun heryerinde özellikle karnımda çok çok derin çatlaklar var tamamen geçirmez biliyorum ama azaltsa bile yeter bana..
bu akşam karnıma sürdüm bakalım..daha soymadım biraz bekletip soymak mı gerekiyor acaba?
birde kolumdaki yanık izine sürdüm bakalm onda ne fayda edicek..
siz nasıl kullanıyorsunuz kızlar sürdükten sonra bırakıyormusunuz kendiliğine yoksa soyup siliyormusunuz..? :26: uzun bir zaman geçtiği için prospektüsünüde atmışım ne yazıkki..:KK25::KK25:

kızlar bnde geçen sene cildiye doktoruna sordm çatlaklara iyi gelen bi krem warmı die bunu önerdi bna bnde aldm 2hafta dzenli kullandmm çatlaklar çok olmamasına rağmen nerdeyse hepsini geçirdi ondan snra üşendiğim için kullanmayı bıraktm ama tekrar başlicam bu krem gerçekten işe yaradı bndee bn günde bi kez akşamları yatmadan önce sürüp yattm sabahları yıkadmm bn memnun kaldm yinede tercih sizn iyigünler:))

kızlar bnde geçen sene cildiye doktoruna sordm çatlaklara iyi gelen bi krem warmı die bunu önerdi bna bnde aldm 2hafta dzenli kullandmm çatlaklar çok olmamasına rağmen nerdeyse hepsini geçirdi ondan snra üşendiğim için kullanmayı bıraktm ama tekrar başlicam bu krem gerçekten işe yaradı bndee bn günde bi kez akşamları yatmadan önce sürüp yattm sabahları yıkadmm bn memnun kaldm yinede tercih sizn iyigünler:))

peki senin çatlaklar kaç senelikti ? benim çatlaklar baya eski 10 senedir varlar....işe yarar mı ??

senin adına çok sevindim...çatlakların kaç yıllıktı lütfen bizi bilgilendirirmisin bu çok önemli benim için.

Ben bunu hızlı gelişmekten dolayı oluşan 4 yıllık çatlaklıklarım için kullandım yaklaşık 2 hafta hergün aksatmadan kullandım. Çok hafif rengi soldu çatlaklıklarımın okadar. Başka faydasını görmedim..

çatlak kremlerinden mucize porselen gibi pürüzsüz bi sonuç beklemedim en azından azaltsa yeter dedım ve contractubekx kullandım
o kadar yağ krem sürdüm sonuç koca bi sıfırrrrrrrrrrrrr
tek netice aldığım contractubekx jel oldu 4tüp falan bitirdim ve %40 azaldı ki benım çatlaklar 8yıl var sanırım beyaz renkte ama tek kötü yani tatlı tatlı kaşındiriyo ama nasıl kaşıntı işte bi sağa sola kıpırdayıp durmuştum eve gelip nasılda kaşırdım her duşta kese yapınca kaşınan deri soyulurdu o beyaz çatlaklarda silikleşti cok yakından bakınca belli olur hale geldi günde 2kez sabah aksam sürdüm
başka bi yan etkisi yok kaşıntıda bazen olur bazen olmazdı çok kasıntı olunca nemlendirci sürerdım azalırdı kasıntı şimdi yaz ara verdim valla ben memnun kaldım bi ara yine başlarım kışın mesela

çatlak kremlerinden mucize porselen gibi pürüzsüz bi sonuç beklemedim en azından azaltsa yeter dedım ve contractubekx kullandım
o kadar yağ krem sürdüm sonuç koca bi sıfırrrrrrrrrrrrr
tek netice aldığım contractubekx jel oldu 4tüp falan bitirdim ve %40 azaldı ki benım çatlaklar 8yıl var sanırım beyaz renkte ama tek kötü yani tatlı tatlı kaşındiriyo ama nasıl kaşıntı işte bi sağa sola kıpırdayıp durmuştum eve gelip nasılda kaşırdım her duşta kese yapınca kaşınan deri soyulurdu o beyaz çatlaklarda silikleşti cok yakından bakınca belli olur hale geldi günde 2kez sabah aksam sürdüm
başka bi yan etkisi yok kaşıntıda bazen olur bazen olmazdı çok kasıntı olunca nemlendirci sürerdım azalırdı kasıntı şimdi yaz ara verdim valla ben memnun kaldım bi ara yine başlarım kışın mesela

çok güzel gelişmeler almışsın %40 çok iyi bir rakam çok sevindim valla bende başlıcam ozaman gelişmleri yazarım.

para ve zamanınıza yazık bana cildiyeci
percutalfa diye bi krem vermişti 54tl sanırım aldim tek bir çatlak izim bile yerinden oynamadı bi dahada asla almadım sakın pahalı kremlere kanmayın hepsi uydurma
uzman doktora veya cildiyeciye bu contractubekx jeli yazdırın kullanın 9tl bişi tutuyo

umarım faydalı olmuşumdur :KK3:

dün ihtibariyle aldım ve kullanmaya başladım kızlar jeli sürdüğünüzde hani kese olursunuzda kir çıkarya masaj yaptıkça o şekilde dökülüyor.gelişmeleri yazarım.

ben sezeryanla doğum yaptım emziriken kullandım haliyle doktor kestiği yere sürmemi söylemişti :21:

Kızlar dün itibariyle bende başladım bu jele zoretanin die kullandığım sivilce ilacının oluşturduğu biraz çöküklük var yüzümde onun için verdi doktorum.2 ay kullanıp tekrar gidicem.Günde 3 kez kullanıyorum ayrıca exipigment %2 kullanıyorum günde 2 kere lekeler için inş ikisi aynı anda tahriş etmez.Biraz doldurur boşlukları dedi ama umarım değer kullandığıma :KK59:

X