Çatlaklar Contractubekx Krem - Doğum Sonrası Karındaki Çatlak Ve Yırtıkların Tedavisi

Çatlaklar; nedenleri ve çözümleri
slm kızlar denemedim şey kalmadı.Benim bu sene daha da arttı çatlaklarım.Hormonlarla alakalı herhalde ama Contractubekx çok ii geldi kısa zamanda gözle görülür bir farkllılık oldu.yeni oluşan yerlerede sürüyorum şimdi.çok çok dikkatli bakarsan fark ediliyor bir bölgedki çatlaklarım diğer çatlaklarıma sürmeye devam ediyorum.

7 aylık hamileyken doktorum banada önerdi daha hiç çatlagım yoktu ozaman çatlama başlamasın ddiye kullandım bir hafta sonu iki gün süremedim hemen çatlamaya başladım ondan sonrada önüne geçemedim zaten bıraktım kullanmayı dogumdan 10 gun snra başladım yeniden kullanmaya eger faydasını görürsem yazarım sizlere

selam canım uzun zaman oldu foruma girmedim yeni gördüm yazını yardımcı olurum tabi ne istersen sorabilirsin bana tamam çatlaklar hakkında

kremin asıl amacıameliyat izlerini geçirmesi..bu anlamda 1 numara..çatlaklar üzerindede etkisi var ama çok az..çatlakları tamamen geçiren br yöntem henüz yok

ben de doğumdan sonra burdan okuyup sürmeye başlamıştım karnıma ama daha 3. günümde felaket kaşınma başladı ama ne uyuyabiliyorum ne oturabiliyorum çok fenaydı ben de bıraktım

kızlar ben 2 sene önce benlerimi aldırmıstım doktorum operasyondan sonra bunu vermıstım ama ben kullanmamıstım işe yaramayı dıye. Ama sımdı cok pişmanım ufacık çizgiler var yuzumde dıkıs ızleri :KK43::KK43: acaba contratubexi kullansam işe yarar mı :KK43::KK43:

ben çatlaklarda sonuç almadım kızlar 1 ay kadar kullandım dogumdan sonra ama azalma görmedim tam dikiş izimede sürmedim açıkçası hala kremim var dikiş izime süreyim bari :)
şuan kantaron yagı kullanıyorum çatlaklarım için onuda burdaki bir topikte okudum yrarsa söylerim :)

bende 3 ay önce sezeryan doğum yaptım doktorum bu kremi bana dikiş izinin kalmaması için vermişti düzenli kullandığımda faydasını gördüm
ama çatlaklar konusunda bir işe yararmı bilmem,çok fazla çatlak olmadı bende denerdim yoksa..

oldukça uzun zaman kullandım,kanlanmanın verdığı kaşıntı dışı,çok basit yanık lekesine kullandım 1.derece hiçbir faydası olmadı,10 a yakın kullanan arkadaşımdada etkisi yok,ama denemekten zarar gelmez,reçete ettirip alıp deneyin

37 haftama girdim
göbişte ki çatlaklar çok kaşınıyo bide kabardı dün verdi dr bu jeli
ama hala kaşınıyorum devam etsem mi
ne yapsam dayanılcak gibi değil kaşıntı alerjikmiş offf

aaa kesinlikle bende deniyeceğim
normal eczanelerde bulabilirim değilmi?

Bütün eczanelerde vardır diye düşünüyorum, sivilce tedavisinin sonunda doktor bu kremi vermişti bana ama ben açıkcası çok kullanmadım bir iki ay kullandım baktım bir değişiklik yok bırakmıştım, bende devam edeyim bari süremeye

merhaba arkadaşlar sezaryanla dogum yapmıştım banada dr yazmıştı bu kremi ama ben kullanmadım
emziren anneler kullanmamalı diye okumuştum yanlış hatırlamıyorsam

merhaba arkadaşlar sezaryanla dogum yapmıştım banada dr yazmıştı bu kremi ama ben kullanmadım
emziren anneler kullanmamalı diye okumuştum yanlış hatırlamıyorsam

canım sanırım yanlış hatırlıyorsun çünkü hamileler bile kullanıyorlar bu jeli

ben dün basladım kilo alıp vermekten kalcamda çatlak oldu.. kasıntı var ama yaza kadar kullancam umutluyum =)yoksa lazer yaptırrım

37 haftama girdim
göbişte ki çatlaklar çok kaşınıyo bide kabardı dün verdi dr bu jeli
ama hala kaşınıyorum devam etsem mi
ne yapsam dayanılcak gibi değil kaşıntı alerjikmiş offf

zaten bu krem kaşındırıyor,nasıl yani allerji için contraxtubex mi verdi doktor

ergenlik çağımda hızlı kilo alıp verdiğim için ben de aynı dertten muzdaribim
3 hafta önce cilt doktoruna gittim bana bu kremi önerdi
gerçi çok eski çatlaklarım var onları geçirmez ama azaltır dedi
yeni sayılanlar da 6 ay 1 sene gibi bir sürede sonuç verirmiş
3 haftadır günde 2 kez kullanıyorum sabretmek lazım
gelişme olduğunda yazarım size kızlar
geçiceğini umuyorum , pozitif düşünelim pozitif sonuçlar alalım :eek: