Cuma Zayıflama Yarışması Üyelerinin Paylaşım Alanı

haftanın birincisi olmuşum da...merhabalar...Ben 6. takımdan ecetin...
10 şubatta üye oldum ama ne yapacağımı bilmeden dolaştım durdum..sonra diyet yöntemlerini inceledim ve protein diyetinde karar kıldım ama ben karar verdiğimde cuma günüydü ve diyet guruplarını farkettim. 6. guruba beni de almaları için ricada bulundum sağolsunlar geri çevirmediler..yoksa yapamazdım...

protein diyetinde bildiğiniz gibi et_su,yoğurt, peynir,yumurta, süt var.
cumartesi deneyeyim dedim yapamadım, pazar günü yapayım dedim, sabahtan iyiydi ama akşam misafirlerin getirdiği taze kurupastalarla krize girip bozdum..
vee...
pazartesi karar verdim ..oldu...:Saruboceq:
güzeldi çünkü aç değildim ama su içmek ve yorgunluk biraz zorluyordu..

sabahları su ,1 haşl. yum ve 1 kk peynir
aralarda su, süt veya yoğurt
öğlen su, 50gr. (susuz,net)light ton veya haşl. tavuk
akşam su, haşl. tavuk
akşam 17 den sonra yemiyordum

ilk haftalarda fazla kilo verilirmiş, sanırım o yüzden 5 kilom gitmiş ama suyu da çok tüketiyorum..

ama şu anda diyetimin et-sebze aşamasındayım bu yüzden haftaya daha az kilo vereceğimi düşünüyorum...

herkese iyi haftalar...opuyorumnanaktan

:enbuyukkk:
haftanın birincisi olmuşum da...merhabalar...Ben 6. takımdan ecetin...
10 şubatta üye oldum ama ne yapacağımı bilmeden dolaştım durdum..sonra diyet yöntemlerini inceledim ve protein diyetinde karar kıldım ama ben karar verdiğimde cuma günüydü ve diyet guruplarını farkettim. 6. guruba beni de almaları için ricada bulundum sağolsunlar geri çevirmediler..yoksa yapamazdım...

protein diyetinde bildiğiniz gibi et_su,yoğurt, peynir,yumurta, süt var.
cumartesi deneyeyim dedim yapamadım, pazar günü yapayım dedim, sabahtan iyiydi ama akşam misafirlerin getirdiği taze kurupastalarla krize girip bozdum..
vee...
pazartesi karar verdim ..oldu...:Saruboceq:
güzeldi çünkü aç değildim ama su içmek ve yorgunluk biraz zorluyordu..

sabahları su ,1 haşl. yum ve 1 kk peynir
aralarda su, süt veya yoğurt
öğlen su, 50gr. (susuz,net)light ton veya haşl. tavuk
akşam su, haşl. tavuk
akşam 17 den sonra yemiyordum

ilk haftalarda fazla kilo verilirmiş, sanırım o yüzden 5 kilom gitmiş ama suyu da çok tüketiyorum..

ama şu anda diyetimin et-sebze aşamasındayım bu yüzden haftaya daha az kilo vereceğimi düşünüyorum...

herkese iyi haftalar...opuyorumnanaktan

ben onlarıda yemeyerek 5 günde 5 kilo verdim
saadece haşlanmış yumurta ve elma yiyodum bide lahana suyu maden suyu yeşil çay ve
suyla geçirdim 5 günümü.bide çok spor yaptım havalarda güzeldi nasılsa:eek:
72 den 67 ye düştüm :)))
kilolarımızda verdiğimiz kilolarda aynı :)

Takım kaptanlarının dikkatine!

1 - Uzun süredir yapmadığım bir listemizi yeniden hayata geçirmeme ne dersiniz?
Hatırlamak için lütfen tıklayınız.. yerimseniben
http://www.kadinlarkulubu.com/diyet...yarismasinda-bugune-kadar-kac-kilo-verdi.html

Şu anda geçerliliğini koruyan 11 takımımız var. Yarıdan çoğunuz, yani toplam altı takım kaptanından "Evet" yanıtı gelirse, ayda bir olmak üzere listeyi yayımlamaya başlayabilirim.

2- 12. takım uzun bir süredir kilitli.. Dönecekler mi, durum nedir, herhangi bir yaşam belirtisi de yok. Oysa kurallarımıza göre kontenjanımız 12 takım.
Yeni bir takım kurmaya ne dersiniz? Ama bunun için yeni takımda işler rayına girene kadar gönüllü bir kaptan gerekiyor.. ışleri rayına sokana kadar onlara kaptanlık edip, işi öğretip, yeni bir kaptan ve yardımcısını belirledikten sonra da ayrılmak üzere gönüllü olan varsa lütfen elini kaldırsın ve başvuru topiğinde bekleyen arkadaşlarla ilgilensin. Bu işi yapabileceğine inanan herkes gönüllü olabilir, illaki mevcut sistemde kaptan ve/ya yardımcısı olması gerekmiyor.
Elini kaldıran olmazsa yapacak bi'şey yok.. yerimseniben

DıKKAT

Daha önce bahsedildiyse ve ben kaçırdıysam öncelikle özür dileyeyim..

Konu şu:

4. Takım listesinde gözüken "uaydın" nickli arkadaşımız daha önce diskalifiye edilmişti. Sanırım 13. kişi olarak konuşulan oydu.. Takımlardan konuya onay gelmedi ama zaten 4. takımın bir üyesi geri dönmek üzere ayrılınca, liste yine 12 kişilik gözüküyor..

Ancak asıl problem başka..

Kuralımız gereği; diskalifiye edilen br üye yeniden yarışmaya alınmıyor. Eğer alınıyorsa, bunun kaptan için mutlaka bir sebebi olmalı diye düşünüyorum -ki daha önce de örneklerini yaşadık-

Dolayısı ile de bu sebebin, herhangi bir karışıklığa mahal vermemesi adına paylaşım alanında yarışmacı arkadaşlarımıza aktarılması gerekiyor ki, konu "kural ihlali" olarak görülmekten çıksın..

Merhaba arkadaşlar;

Bu hafta bireyselde 1. olduğum için diyet programımı burada paylaşacağım....

Aslına bakarsanız bu hafta diyetim adına önceki haftalardan farklı hiç bir şey yapmadım.... Sadece takım içinde kendi aramızda bir yarış yaptığımız için ekstra olarak spora ağırlık verdim günde ortalama 1.5- 2 saat yürüyüş yaptım....

Yediklerime gelince gün içinde mutlaka etimide sebzemide tüketiyorum ben.... Günlük örnek bir menümü yazıyorum şimdi:

SABAH:

1 kase çorba + 1 dilim kepek ekmek
veya
Domates, salatalık, 1kk beyaz peynir ve 1 dilim kepek ekmek

ÖĞLEN:

Haşlanmış veya ızgara (hiç yağsız) kırmızı veya beyaz et
Salata
1 dilim kepek ekmek

AKŞAM:

4-5 yemek kaşığı sebze yemeği (evde ne varsa)

Sürekli ara öğünlerimi yemesemde yiyeceğim zaman yeşil elme veya diyet bisküvi ile light süt içiyorum.

Ben 2 aydır düzenli olarak bu şekilde besleniyorum, bu haftaya kadar adam akıllı spor da yapamıyordum ve başladığım günden bu güne kadar 11 kilo verdim ve anladım ki aslında bu şekilde de insan doyabiliyormuş....

Hekse bu zorlu yolda bol iradeli ve az kalorili günler diliyorum.... SAdece isteyelim ve hayal edelim hep birlikte istediğimiz ideal kilolarımıza ulaşacağız... :lepi:

Arkadaşlar bu haftada bireyselde 1. olmuşum... Burada bu hafta yazacaklarım geçen haftakinden farklı olmayacak..... Ben bu yeme düzenini 2 aydır oturttum hayatıma ve hiç bir değişiklik yapmıyorum...

Bide son zamanlarda artık vücutta alıştı sanırım bu yemek yeme düzenine önceden tuvaletle ilgili çok ciddi sorunlar yaşıyordum... (Tabi önceden 1 oturuşta 3 tabak yemek yerken ölçüler 4-5 yemek kaşığına düşünce bağırsaklar da afallamıştı...kaydirigubbakcemile3) Ama şimdi bağırsaklarımda bu yemek yeme düzenine uyum sağladı ve bağırsak problemim halloluncada daha rahat kilo vermeye başladım....

Ben yine de örnek menümü tekrar yazayım yinede belki gözden kaçmıştır.... Ben gün içinde 1 öğün et tüketiyorsam diğer öğün mutlaka sebze yiyiyorum.... Sebzelerimle birlikte yoğurt veya ayran, etin yanındada yeşillik tüketiyorum (yani her öğünde hem sebzemi hemde proteinimi tüketmiş oluyorum) Sabahları çok erken kalkıp kursa gittiğim için kahvaltıda çorbayı tercih ediyorum ve akşam hariç diğer öğünlerimde light kepek ekmek tüketiyorum...
Ara öğünlere pek uyamıyorum ama içim kazınırsa ertelemiyorum ya yeşil elma yada light bisküvi ile 1 bardak light süt içiyorum....

Birde 2 haftadır düzenli olarak yürüyüşe başladım sabahları otobüsten 3 durak önce inip kursa kadar yürüyorum akşamlarıda 1 saat yürüyüş parkurunda yürüyüş yapıyorum....

Bunların dışında bu hafta boyunca canım deli gibi iskender istedi ama tereyağı olacağı için içinde vaz geçtim ve bu hafta sonu ödül vereceğim kendime; gidip güzel bir kebapçıda karışık ızgara yiyeceğim (yanında ekmek pide yemeden ve ayrıca akşam yemeğimide meyve ile geçiştirerek)

Herkesin az kalorili ve bol bol kilo kaybettiği bir hafta geçirmesini temenni ediyorum.... opuyorumnanaktan

merhabalar
yarın hesaplama sırası bizde herhalde degilmi?
biz bu güne kadar hiç sonuç açıklamadık
en son ne zmana kadar acıklamamız gerekiyor ?
cumartesi ye sarksa oluyormu ? takımızda bir çok arkadaş calışıyor evden nete giremiyorlar ha keza bende giremezsem ne olacak ?

gibi sorular var kafamda

En son sonuç açıklama saati 21.30

Cumartesiye sarkma olayı şu güne kadar hiç olmadı, illa ki takımda yapabilecek birilerini bulmalısınız en son çare kardeş takımdan rica edebilirsiniz veya başka bir takımın sizin yerinize yapmasını isteyebilirsiniz, mazeretiniz olduğunda buraya yazarsanız herkes bildirimlerini erkenden yapar sizde evlerinize dönmeden mesai saati içinde hesaplamaları yapabilirsiniz ama bu hafta için geç kalmış bir olay bu tabiki..

selam kızlar
bu hafta bireyselde 1. oldum ilk defa delikafadulden bu hafta diyetimi nasılmı yaptım.. çok sıkı şekilde montignac diyeti uyguladım aslında bu diyete başlayalı 1 ay oldu ama geçen haftalarda bazı kaçamaklarım olmuştu ama bu hafta hiç kaçamak yapmadım. hayatımdan princi,beyaz unu,patatesi,şekeri çıkardım. Önüme neler neler verildi ama ben hep geri çevirdim çok kararlıydım ve hala daha öyleyim.. ayrıca hergün 3 litrelik sürahimi doldurdum ve içtim. spor yapmadım ama önümüzdeki hafta yürüyüşe de başlıcam.. kızlar benim için bu işin sırrı montignac diyeti.. bu diyeti uygulamamda benden yardım ve desteğini esirgemeyen arkadaşlarıma, özellikle aebencim zilligurticim ve sultancıma çok teşekkür ediyorum. :hooray: bu kupayı sizin için alıyorum :hooray: a.s.

Bireyselde 3. olmuşum. Çok sevindim. Umarım bu sevinci tüm zayıflama yolundaki arkadaşlarım tadarlar. Bende Monti uygulayanlardanım. Daha önce bu diyetle 12 kilo vermiştim ama yedikçe geri aldım. Eskisinden çok fazla yediğim için. Eğer hakim olsaydım kendime almazdım.
Neyse şimdi bir haftadır yine başladım ve ilk haftamda dereceye girdim.
Kutlayan herkese teşekkürler.

Püsküütüm 5. takımdan bijoux hedefine çok az kala mecburen mezun oluyor:ecrin_bebek::ecrin_bebek: bizim takımda kimse hedefine ulaşamıyor bebek almaya gidiyorlar kaydirigubbakcemile3 karnemizi müsait olduğun bir zamanda hazırlayabilirsen a.s.çok seviniriz..
En kısa sürede hazırlarım kallisim.. :emir_bebek:
Bijoux a da sağlıklı bir dönem temenni ediyorum.. a.s.

sonuç listeleri hazır arkadaşlar...2. takımdanım,takım kaptanımız EBRULUM,onun adına hazırladım...yanlışlık yapmamışımdır inşallaheyvahedigeldismile
dereceye giren arkadaşlarımızı ve takımlarımızı tebrik ederim a.s.

http://www.kadinlarkulubu.com/showthread.php?p=12215674&posted=1#post12215674
Ellerine sağlık tatlım.. kaydirigubbakcemile5

selam kızlar
bu hafta bireyselde 1. oldum ilk defa delikafadulden bu hafta diyetimi nasılmı yaptım.. çok sıkı şekilde montignac diyeti uyguladım aslında bu diyete başlayalı 1 ay oldu ama geçen haftalarda bazı kaçamaklarım olmuştu ama bu hafta hiç kaçamak yapmadım. hayatımdan princi,beyaz unu,patatesi,şekeri çıkardım. Önüme neler neler verildi ama ben hep geri çevirdim çok kararlıydım ve hala daha öyleyim.. ayrıca hergün 3 litrelik sürahimi doldurdum ve içtim. spor yapmadım ama önümüzdeki hafta yürüyüşe de başlıcam.. kızlar benim için bu işin sırrı montignac diyeti.. bu diyeti uygulamamda benden yardım ve desteğini esirgemeyen arkadaşlarıma, özellikle aebencim zilligurticim ve sultancıma çok teşekkür ediyorum. :hooray: bu kupayı sizin için alıyorum :hooray: a.s.
Tebrikler lightlife.. :hooray: :nazar:
Bir listeye sadık kalanlara hep imrenerek bakmışımdır.. Hayatımda hiç ama hiç başaramadım.. :eek: Yapıma aykırı.. yapacak bi'şey yok.. kaydirigubbakcemile3

Bireyselde 3. olmuşum. Çok sevindim. Umarım bu sevinci tüm zayıflama yolundaki arkadaşlarım tadarlar. Bende Monti uygulayanlardanım. Daha önce bu diyetle 12 kilo vermiştim ama yedikçe geri aldım. Eskisinden çok fazla yediğim için. Eğer hakim olsaydım kendime almazdım.
Neyse şimdi bir haftadır yine başladım ve ilk haftamda dereceye girdim.
Kutlayan herkese teşekkürler.
Vay vay vay.. Bir Monti takipçisi daha..
sanırım bu hafta bu diyetle ilgilenenlerin sayısında ciddi bir artış olacak..
Sana da bravo İrem&Özge.. :lepi: :nazar:

6. Takıma hayran kaldım sahiden de.. İstikrar denilen şey bu olsa gerek.. a.s. :nazar:

148. Etapla ilgili birkaç notum var:

2. takım :
missnewmoon için geri dönmek üzere ayrıldı notu düşülmüş ancak son kilosu belirtilmemiş. Bir önceki etabın kilosunu mu (147. etap: 70) kabul ediyoruz bu durumda?

3. takım
Diskalifiye edilen NıDAA benim listemde yok. Geçen hafta listenizde görünüyor, ancak yanına "yeni üye" notu düşülmemiş. Bu durumlarda benim için üye var olmuyor, ol-a-mıyor, çünkü; yanında yeni üye notunu görmeyince listeme kayıt etmiyorum.
Bu nedenle yeni üye alımı yaptığınızda lütfen yanına "yeni üye" notunu düşün.
Neyse.. Listeme girmesine gerek de yokmuş zaten..
Bir hafta içinde puf olmuş.. yerimseniben

2. takım :
missnewmoon için geri dönmek üzere ayrıldı notu düşülmüş ancak son kilosu belirtilmemiş. Bir önceki etabın kilosunu mu (147. etap: 70) kabul ediyoruz bu durumda?

3. takım
Diskalifiye edilen NİDAA benim listemde yok. Geçen hafta listenizde görünüyor, ancak yanına "yeni üye" notu düşülmemiş. Bu durumlarda benim için üye var olmuyor, ol-a-mıyor, çünkü; yanında yeni üye notunu görmeyince listeme kayıt etmiyorum.
Bu nedenle yeni üye alımı yaptığınızda lütfen yanına "yeni üye" notunu düşün.
Neyse.. Listeme girmesine gerek de yokmuş zaten..
Bir hafta içinde puf olmuş.. yerimseniben

özür dilerim püsküütüm unutmuşum yeni üye yazmayı :kedi:birdaha inşallah olmaz. evet paylaşımda bulunmuyordu vedalaştık.

2. takım :

çok pardon püskütüm yazıldıgını bilmiyordum ben
147. etapta da 148. etapta da kilosu 70 canm değişen bir şey yok
eyvahedigeldismile

Rica ederiz efen'im ne demek ne demek.. yerimseniben

Not: Avatar notuna gözüm takıldı.. Pırtık tamamen düzeldi umarım.. :nazar:

Püsküütüm ulaşamadım sana iki satır haber veremedim buraya sadece kontrol amaçlı gelebildim kaç gündür aklımdaydın zatenopuyorumnanaktan

Pırtık tamamen düzeldi evet, ama geri getirmelerini istemedim:gitme: onu kapatamıyorum ben çünkü bahçe demirlerinden gidiyordu istediği yere:sinifsinif: bize bağımlı olmasına da gönlüm razı olmadı :gitme: şimdi yuva arıyorlar ona halen barınakta kalıyor, yuva bulunamazsa biraz büyüyünce aynı yere bırakacaklarını söylediler hayırlısıyla biri evlat edinseydi bebeğimisenağlama

Bir de şey var diğer köpüş vardı ya anlattığım o bizim sarıkızımızmış, fotoğrafları kaldı anı olarak uçup gitti bir melek daha günahsız yere, günahkar insanlar tarafından katledilerek.....

X