D&P açık parfüm kullananlar

bende ksk çarşıdan alıyorum dp vgeçilmezimdir hem ucuz hemde kalıcı isameki kullanıyorum...abimede cio aldım oranın kokuları güzel başka yerden cio aldım aynı koku değildi ...

İstanbula her geldiğimde bikac tane alıyorum,bazı parfümleri gercekten basarılı ama satıcıları hiç iyi değil dövcekmiş gibi bakıyolar adama,şu şu parfümleri denemek istiyorum diyorum tik tik hareketler yapıyolar hemen al git havalarındalar o yüzden sevmiyorum DPyi-tatlicadiarzu-

En son Gloria aldım.Çok hoşuma gitti.
bu arada bende Karşıyaka çarşı şubesinden alışveriş yapıyorum,şu an promosyonları var,100 ml. parfüm ve deodorant alana 30 ml lik parfüm hediye,bu şekilde 27 tl :ecrin_bebek:

bende ünv yıllarından berı channel change kullanıyorum c24 numarası.bence o pahalı parfümlere on basar vede kalıcı kokuyor.kokuyu soranların sayısını unuttum her dısarı cıkısımda mutlaka soran oluyor.ben memnunum tavsıye ederım sedacıım

ben dp armani she ,armani code kullanıorum ve cok memnunum kalıcı buram buramda kokuyo orjınalden farkı yok sımdı yurtdısından kuzenım ıstedı ona 5 6 sıse ıstedgı parfumlerı gonderıcem alıp dp den cok memnunum :)

ben hep avon kullandım ama hiçbi koku üzerimde kalmıyor malesef. üzerimde kalcak ve çok ağır olmayan bi parfüm almak istiyorum çiçek ve baharat kokularını sevmem tatlı kokular severim daha çok ve beyaz tenliyim bana önerebilceğiniz parfüm varmı acaba?

slm kızlar bende şuan ralp loren , noa ve touch of pink kullanıyorum dpden gerçekten çok güzel... eternity moment diye bi parfüm varmış dp de celebre benziyo diye forumda gördümde önce size sormak istedim sizce nasıl bi koku ??

Son düzenleme:
selam arkadaslar, bende bugün ilk kez bu parfümlerden aldım ve kenzo flowers aldım cok hoş bu saate kadar test ettim beyaz tenli olmama ragmen suanda hissedilir şekilde kalıcı:KK70: tavsiye ediyorum kesinlikle.. bir kaç tane denedim resmen rakı gibiydi bazılarıda yag gibi kokuyodu ama kenzo cok güzel..

ben hep avon kullandım ama hiçbi koku üzerimde kalmıyor malesef. üzerimde kalcak ve çok ağır olmayan bi parfüm almak istiyorum çiçek ve baharat kokularını sevmem tatlı kokular severim daha çok ve beyaz tenliyim bana önerebilceğiniz parfüm varmı acaba?

yardımcı olabilcek kimse yokmu?

ONU BUNU BİLMEM BEN C30 TOU YOU D&P DE BUNUN ÜSTÜNE TANIMAM yerimseniben TAVSİYEME UYAN HERKES ACAYİP MEMNUN İKİNCİ SIRADADA 212 SEXY VAR BİR KERE DENEMEKTEN NE ÇIKAR KULLANAN OLURSA ALDIĞI TEPKİLERİ BEKLİYORUM BEN HİÇ OLUMSUZ BİR TEPKİ ALMADIM :asigim:

KESİNLİKLE LOLİTA LEMPİCKA DENE DERİM:CüvCüv:
ŞİŞESİ MOR ELMA ŞEKLİNDE AMA AÇIK ALIRSAN BUNU ORDA SÖYLERSİN ŞEKERLİ VE AŞIRI ETKİLEYİCİ
KULLANDIKTAN SONRA CEVAP ATARSIN CANIMopuyorumnanaktan

teşekkürlera.s.
peki hypnotic poison, noa ve 212 sexy hakkında bi bilgin varmı onların adını çok duydum. kokularını biliyorsan senin söylediğin ve bunlar arasından hangisini önerirsin? avon pur blanca en sevdiğim kokulardandır mesela ama hemen uçuyor. bu tarz parfüm seviyorum yani sence bu 4 parfümden hangisini daha çok severim? çok soru sordum ama hiç kendime göre parfüm bulamıyorum teşekkürler şimdiden yardımın için.opuyorumnanaktan

arkadaşlar, D&P yi hiç denemedim ama ank da kavaklı açık parfüm (raulph-romance, miracle, pure poision, chanel chance ve she) ve (versace-bright crystal, 212 sexy, kenzo le'upar'ın) orjinallerini kullanan biri olarak söyeleyebilirim ki açık parfüm kesinlikle daha kalıcı, ya da benim orjinal seçimlerim başarısız. yaklaşık 50 eurya free shoptan aldığım versacem en fazla yarım saat dayanaıyor-direk cilde sıkıyorum bu arada- ama açık olan pure poison veya romance saatlerce gidiyor.
kavaklı dışında açık parfüm denemedim ama D&P yi de deneyeceğim ve kesinlikle açık parfüm kullanacağım artık:) avon unkilerde hiç kalıcı değil bu arada...

X