piyasacı erkek evde oturan kız ve uzak sayılabilecek mesafe ilişkisi :( ve acaba aldatsammı isteği

Sırf yeni heyecanlar aramanızı meşrulaştırmak için başka birini bu kadar oyalayıp, ondan "sevgilim" diye söz etmeniz garip. Aranızda neredeyse hiçbir şey geçmemiş paylaşım adına. Bence siz sevgili değil, adama hasımsınız.
Biriyle olacaksanız olun, bu kadar uzatmaya gerek yok. Bunun için bir şeylerin arkasına sığınmaya da gerek yok. Ya aldatıldıysam, ay o zaman önce ben aldatayım da içim rahat etsin demek gerçekten enteresan.
Akşamları aile baskısı yüzünden dışarı çıkamadığınız ya da geç saatlere kadar çalışıyor olmanız sebebiyle, hafta sonları babanız var diye sözüm ona sevgilinizle bile görüşemediğiniz bu vasat hayatta, elit arkadaşlarınızla rakı balığı ne ara yapıyorsunuz?
O kısmı hikayeye yedirememişsiniz.
Gerçek hayatta insanlar kâr zarar hesabı yapmadan seviyor birbirlerini. Kavga ise kavga, tutku ise tutku ama gerçek şeyler yaşıyorlar.
Bu anlattıklarınız ilginç de değil, gülünç.
Ergen değilseniz, çekilir kahır da değil.

Bide ben senin yaşında iki senelik evliydim hiçte senin gibi ergen karmaşık abidik gubidik tavırlar sergilemiyordum gayet olgundum karakter meselesi canım…

İlişki yaşamak bu kadar zor bir şey değil ya. Bu kadar zor olmamalı. En sevmediğim şeydir ilişkide sürekli hesap kitap yapan,taktik peşinde koşan insan.

Seviyorsam sevdiğimi söylerim de belli ederim de. Aynı şekilde sevgilim de bana. Birbirimize belli etmeyecez de kime edecez? O zaman neden sevgiliyiz?

X