Nişan Damat Bohçası

Nişan Adetleri, Nişan Bohçası, Nişan Tepsisi
Bohca yapmadik biz bence o olaylara girmeyin derim kv dugun oncesi bana bohca yapmisti ama sandik almis icine koymustu o icinden gelen seyleri almis kozmetik vs almis ama hepsini dagittim sonucta onlar benim zevkim degildi kozmetik disinda digerleri iyiydi bende esime tiras seti (kendim yapmistim) pijama tk aldik ama bohca yapmadik gereksiz geliyor bana

Öncelikle kullanılmayacak hiçbir şey koymadım. Terlik mesela.. Onun yerine bot aldım. Pijama takımını günlük giyilebilir pamuklu aldım. Onlar dışında da gömlek, kemer, cüzdan, çorap, çamaşır, parfüm, deodorant falan fişman.. Hepsini kullanıyor şimdi, kullanmadığı hiçbir şey almadım. Ana babaya da hiiiiçbir şey koymadım. Abartı onlar.. Bana kalsa bohça da yapmazdım da işte..

Para tuzagi bu bohça işleri ama malum adet... Simdi soyle ki sizin adetinizde nasil bilmem ama bizde nişanda kiz tarafi damada, erkek tarafi geline hazirlar. Kp ve kv gorumce kayin vs. Bunlara dugunden once bohca yapilir. Ben esimin bohcasina karaca nin hazir damat setini aldim. Bir kutu icerisinde gömlek, kravat, pijama takimi, ev terligi, saat, kol dugmesi, parfum, ic camasiri vs. Vardi. Bu set 300 tl civariydi tam fiyati hatirlayamadim. Traş setini de ayri aldim. Aynali hoş bir kutu da taragindan traş malzemesine diş macunundan diş fircasina hepsi vardi. Onu da 75 tl gibi bir fiyata aldim. Eminönünden alisveris yapmistim. Oldukca hesapli ve gayet guzel seyler var

Damat icin olanlari yazmissiniz zaten. Biz kv icin pike takimi havlu tulbent patik seccade. Kp icin gomlek ic camasiri corap takke tespih.gorumceler icin de pijama takimi havlu tulbent patik lif koymustuk. bunlar guzel seyler imkaniniz el verdigince ufak tefek biseyler yapabilirsiniz cam sakizi coban armagani hediyelesmek de sunnettir ayrica.

Niye gereksiz olsun ya pijama havlu seccade parfüm çorap hepsi de elzem ve de o gereksiz bu gereksiz diyeni de anlamıyorum.

Niye gereksiz olsun ya pijama havlu seccade parfüm çorap hepsi de elzem ve de o gereksiz bu gereksiz diyeni de anlamıyorum.

X