Dansöze para takmak

hayır,bunu göremediniz mi diye soruyorsanız yanımda dansöze para takmamıştı hiç dansöz olayını da sevmezdi.yanımdan gitsin diye taktım diyip durdu işte orada değildim bilemiyorum kafası nasıl güzeldi.
Simdi soyle birsey var gormek ayri birsey, birde eglenceye duskun olmak ayri. Mesela esinle konusmussundur adam severim gezmeyi eglenmeyi demistir. Bu eglenmelerin de siniri cizilmis olabilir de olmayabilir de ama. Boyle bi mekana gidilecekse sizin her sekilde rahatsiz olacaginiz belli. Muhafazakar ya da kiskanc olabilirsiniz bu durumlari gorucu usulu evlenmediyseniz mutlaka konusmussunuzdur. Mesela biz esimle sevgiliyken de bilirim esim gezmeyi eglenmeyi sever. Hem benimle hem arkadaslariyla da gider bildigim icin de sorun yapmaam acikcasi. Siz bilmiyor muydunuz gidecegi takilacagi ortamlari?

Bunu asla kabul edemem diyen insanlar da var benim.Siz neden bizi yaftalıyorsunuz hoş değil.
Hayır çok normal. Siz arkadaşların yorumlarına bakmayın. Kararınızın arkasında durun. Sizi destekliyorum.

Yazdığım şey bu. Bunun neresinde sizi nasıl yaftalamışım anlamadım. Boşanın diyorum işte. Siz de kesinlikle boşanacağım demediniz mi?

Simdi soyle birsey var gormek ayri birsey, birde eglenceye duskun olmak ayri. Mesela esinle konusmussundur adam severim gezmeyi eglenmeyi demistir. Bu eglenmelerin de siniri cizilmis olabilir de olmayabilir de ama. Boyle bi mekana gidilecekse sizin her sekilde rahatsiz olacaginiz belli. Muhafazakar ya da kiskanc olabilirsiniz bu durumlari gorucu usulu evlenmediyseniz mutlaka konusmussunuzdur. Mesela biz esimle sevgiliyken de bilirim esim gezmeyi eglenmeyi sever. Hem benimle hem arkadaslariyla da gider bildigim icin de sorun yapmaam acikcasi. Siz bilmiyor muydunuz gidecegi takilacagi ortamlari?
Asla böyle dansözlü ortamları sevmez.Doğum günlerinde ben severim diye zorla gideriz hatta.Sakin ortamda içmeyi sever,nefret eder çok gürültülü ortamdan.Dediğim gibi arkadaşına sözü vardı ısmarlıcaktı falan.Yeri de arkadaşı ayarlamış dansözlü olduğunu bilse arkadaşı ayarladı karım zaten beni zorla götürüyodu umrunda olmaz diye düşündü muhtemelen.

Canım sen sadede gelsene bi bahaneler üreteceğine 😀 yabancı yok açık açık “evi almam için nasıl bir sebep bulmalıyım boşanma konusunda da hakim evi verisin” diye sorarsan daha iyi cevaplar alırsın. Böyle sürekli saçma saçma sebeplerle evi almaya çalışırsan alamazsın da. Sürekli konu açıyorsun cart curt oldu boşanıyorum diye 3-4 defadır aynı şeyi yapıyorsun sadede gel bence

Asla böyle dansözlü ortamları sevmez.Doğum günlerinde ben severim diye zorla gideriz hatta.Sakin ortamda içmeyi sever,nefret eder çok gürültülü ortamdan.Dediğim gibi arkadaşına sözü vardı ısmarlıcaktı falan.Yeri de arkadaşı ayarlamış dansözlü olduğunu bilse arkadaşı ayarladı karım zaten beni zorla götürüyodu umrunda olmaz diye düşündü muhtemelen.
Esin arkadasini bosasin o zaman 🤣 senin bosanmana gerek yok. E ama bak ikisini de sen soyluyorsun " esim zorla goturuyordu " diyor adam ne sucu var simdi. Bu tarz mekanlara gittiyseniz getirilerini bilmemek sacmalik olur. Hamama giden terler misali, dansozlu mekan da dansoz tum masalari dolasir parasini takarsin gider kural gibi birsey bu abartmayin bence.

Canım sen sadede gelsene bi bahaneler üreteceğine 😀 yabancı yok açık açık “evi almam için nasıl bir sebep bulmalıyım boşanma konusunda da hakim evi verisin” diye sorarsan daha iyi cevaplar alırsın. Böyle sürekli saçma saçma sebeplerle evi almaya çalışırsan alamazsın da. Sürekli konu açıyorsun cart curt oldu boşanıyorum diye 3-4 defadır aynı şeyi yapıyorsun sadede gel bence
O evden hak almasi her türlü zor diye düşünüyorum,bir de galiba aranmadan önce boşanıp daha çok hak alacak , çalışmıyorum diye

Siz yazinca baktim da 10 konudan 5 i ev 🤣 takmis o eve illa ki alacak evi. En iyisi dansoz olarak dusunup dansoze yorum yapmamak kadin isini yapiyor 👌

Siz yazinca baktim da 10 konudan 5 i ev 🤣 takmis o eve illa ki alacak evi. En iyisi dansoz olarak dusunup dansoze yorum yapmamak kadin isini yapiyor 👌
Bu kadar takıntılı biri baştan eşini yollamazdı kendince planı yaptı diye düşündürüyor 😀 bile isteye adamı yolladı çıksın bisey olsun da sebep olsun amaç

Bu kadar takıntılı biri baştan eşini yollamazdı kendince planı yaptı diye düşündürüyor 😀 bile isteye adamı yolladı çıksın bisey olsun da sebep olsun amaç
Dimi ama hani iki gunluk de evli degiller ki adamin huyunu suyunu bilmesin. Direk midem bulaniyor demesi bile asiri komik 🤣 tartistim, nefret ettim gibi ibareler kullansa neyse direk ve net midem bulaniyor 🤔 ardindan da evi nasil alirim mevzuu

Bak simdi dusundum aklima geldi. Benim kendimden de midem bulaniyor kocam yanimdayken kadinlarla karsilikli dans etmesine izin verdigim icin 🤣

Başka sıkıntılar vardı evet ama umursamıyordum artık.

Bu kaldırabileceğim bir olay değil ahlaksızlık bildiğin. Çok basit bir şey yüzünden mi boşanmak istiyorum gibi duruyor?.Bu saate kadar uyumadım ağla ağla içim şişti
Dansözlu mekana gitmesi benim şahsi fikrim olarak konuşayım kaldırabilecegim bir olay değil. Sizin için de öyle gibi görünüyor. Yani neden izin verdiniz ? Sizin için öyle değilse gidip para takmayip ama izleseydi sadece sorun değil miydi? Yani para takması mi sadece sorun burda . Anlamaya çalışıyorum. Hadi diyelim dansözlu mekana gitmesi sizin rizaniz doğrultusunda oldu. Oynayan bir kadının eşinizi eğlendiriyor düşüncesine nasıl katlandiniz. Kafamda deli sorular. İzin vermem. Izinsiz gidiyorsa da gittiği yerde kalsın geri dönmesin. Net olmayan bir şeyler var sanki

Başlıkta da belirttiğim gibi iki arkadaş eğlenmeye gitmişlerdi.Masaya dansöz gelmiş eşim de para takmış maalesef iğrenç.
Oturduğumuz ev eşimin üzerinde.Tam satıp taşınacaktık ama midem kaldırmaz artık.

Üstelik hamileyim.Ben anneme gidemem sen git dicem.Yüzünü bile görmek istemiyorum.

Anlaşmalı mı boşanmalıyım.Şu an çalışmıyorum
Yani evet dansoze para takması hoş değil ama boşanmaya kadar gidecek bir durum yok bence sanırım hormonlariniz tavan ☺️

Başlıkta da belirttiğim gibi iki arkadaş eğlenmeye gitmişlerdi.Masaya dansöz gelmiş eşim de para takmış maalesef iğrenç.
Oturduğumuz ev eşimin üzerinde.Tam satıp taşınacaktık ama midem kaldırmaz artık.

Üstelik hamileyim.Ben anneme gidemem sen git dicem.Yüzünü bile görmek istemiyorum.

Anlaşmalı mı boşanmalıyım.Şu an çalışmıyorum
Sizi anlamaya çalışıyorum ama bir türlü anlayamıyorum.Eskiden düğünlerde miydi unutmuşum çok dansözlü ortamlarda bulundum.Herkes para takar öyle bir adet var.Dansöz dolaşır masaları takan takar takmayan takmaz zaten o para takılsın diye dolaşır.Parayıda kenardan bir yerden takarlar işte kadınlardan bile takan olur eşler yerine.İlk defa bunu konu eden sizi gördüm.İşi boşanmaya kadar götürmüşsünüz.Acaba dedim ayrılmak için bahane arıyordunuz da bu işinize mi geldi.İnanın yargılamak için yazmadım.Ama boşanmak ne demek dansöze para taktı diye.Kadınla aşk mı yaşadı yattı mı neden bu kadar rahatsız oldunuz.Bilmiyorum çözemedim sizi.
Muhafazakar yapınız var da ondan mı ters geldi kadın etine değdi diye mi bu kadar boşanmaya götürdünüz konuyu.Ben hoşlanmıyorum tamam bu sefer olmuş ama bir daha böyle bir şeyle karşılaşırsan takmanı istemem deseniz yetmez mi..

X