Saç Bakım Ürünleri Dax Supergro Sa glendirici bakm ya

DAX SUPERGRO SAÇ GÜÇLENDİRİCİ BAKIM YAĞI' nı kullananlar varmı arkadaşlar?
Saçı 3 kat daha hızlı uzattıgını söylüyorlar.. Gerçekten uzatıyormu? Benim sordugum parfümericilerin bazıları yalan inanmayın diyo, bazılarıda saç derisini beslediği için saçların daha hızlı uzamasını sağlar diyo.. Ama ben güvenipde alamıyorum.. Sonuçta paramı çöpe de atmak istemiyorum.. Kullanan arkadaslar varsa lütfen yorumlarını yazsın benneyaptımki

bence inanma bende denedim öyle bir yağ hiç faydası olmadı benimde saçlarım başıma bela çok yağlanıyor bi çözümünü bulamadım deliricemmmmm:KK43:(((

3 haftadır bu yağı kullanıyorum. haftada 2-3 kullanım arası değişiyor.kullandığımdan beri saçlarım haftada ortalama yarım cm uzamış. çünkü 3 haftadır 1.5-2 cm kadr bi uzama kaydettim ancak ben bu yağları aycangül'ün bakım günlerinde aksatmadan kullandım. ayrıca biotin de kullanıyorum. pek çok kişiye göre az bir uzama olabilir ama benim saçım ayda 1 cm bile çoğu zaman uzamaz.

ben yararını gördüğümü söyleyebilirim.

benden başka ilgilenen olmadı ama ben daxımla oldukça mutluyum. birileri mutlaka yazdıkarımdan faydalanır zaten.(yani öyle umuyorum:)

başlıktaki yorumların çoğunu okudum.çok kararsız kaldım.saçlarımın uzamasını istiyorum artık:KK43: fiyatı diğer ürünlere göre daha cazip geldiği için kullanmayı düşünmüştüm ama:44:

bende aynı dertten muzdaribim maalesef.Kısacık kestirdim çok pişmanım.Uzama süreside kolay dğil.

offfff ya bu kuaförlere sinir oluyorum kırıklarını al dedim kuşa çevirdi beni

nasıl uzuyacak bu saç bilmem ki??:KK50::KK50::KK50::KK50::KK50:

arkadaşlar ben de yeni aldım ilk defa kullandım ama 3 yıkamada çıktı saçımdan normal mi ve dax ın yanında yılan yağı şampuanı, yağı ve bir çok yağ karışımı kullanıyorum ikisinin zararı olur muuu ve benim saçım hiç uzamayanlardan başka yöntem ve kesin uzatan formüller var mıııı yardımcı olunn:KK25:

arkadaşlar ben 5 kere kullandımm ve bir parmak kalınlıgında uzadıı yani 2 haftada bir parmak ettii size de tavsiye ederim ama kullandıktan 1 gün sonra saçlar yağlı gibi oluyor tekrar yıkamak zorunda kalıyorumm

hayatımda bu kadar kötü bir ürün kullanmamıştım. bir faydası olmadığı gibi saçım anormal derecede dökülmeye başladı. kimseye tavsiye etmiyorum. kutusu epey büyü, %90'ı duruyor. isteyen olursa kargo ücretini versin adresine göndereyim. yani merak eden varsa boşuna para vermesin.

sheen hiç beğenmemiş herkese aynı etkiyi yapmıyor galiba valahi benim saçımıda uzattı gözle görülür bir cinsten ama sürekli devamlı düzenli kullanıyordum yanı saçımın herkes ipek gibi olduğunu söylüyordu vallahi sonra bende farkettim parlak ve yumuşaktı şaştım kaldım bende ama sonra güzel etki yapınca normalde bir haftada iki kez kullanıyordum sonra iki haftada bir kez sonra üç hafta sonra hiç derken aralarda saçlarım gerçekten benimde dökülmeye başladı ki çok dökülmezdi sanırım bizim sorunumuz düzenli kullanmamak olabilir ama ben gene başlıyorum arkadaş şimdi saçımı fotoğrafını çekicem sonrada uzadıkdan sonra hadı bakalımm:KK61::KK61:

sheen hiç beğenmemiş herkese aynı etkiyi yapmıyor galiba valahi benim saçımıda uzattı gözle görülür bir cinsten ama sürekli devamlı düzenli kullanıyordum yanı saçımın herkes ipek gibi olduğunu söylüyordu vallahi sonra bende farkettim parlak ve yumuşaktı şaştım kaldım bende ama sonra güzel etki yapınca normalde bir haftada iki kez kullanıyordum sonra iki haftada bir kez sonra üç hafta sonra hiç derken aralarda saçlarım gerçekten benimde dökülmeye başladı ki çok dökülmezdi sanırım bizim sorunumuz düzenli kullanmamak olabilir ama ben gene başlıyorum arkadaş şimdi saçımı fotoğrafını çekicem sonrada uzadıkdan sonra hadı bakalımm:KK61::KK61:

günlük kullanımı ne kadar canım ayrıca bir kutu aylık süresi nedir?kullanıma mı bağlı yoksa tavsiye edilen miktar veya süre var mı?

saçlarım hemencik uzasın diye geçen sene bi heves almıştım ben bu katı yağı
ama saçımdan çıkarana kadar epey uğraşmam gerekiyodu ve saçımı yağlandırmıştı
bugün de banyo dolabının derinliklerinde görüp kokusuna aldanarak sürdüm tekrar banyoda kaç kez saçımı şampuanladığımı hatırlayamıyorum
ben çok sürüyorum sanırım bu şeyi ama kokusuna dayanamıyorum ne yapayım
:KK31:
siyah kutuda muhteşem kokulu garip kıvamlı şampuanıyla yıkayınca daha kolay çıkıyo ...

arkadaşlar kesinlikle her derde deva olan bu ürünü saçında problem olan herkese öneririm yaklaşık 1 yıldır kullanıorum düzenli olarak haftada iki kez yaglayıp daha sonrasında yıkıorum ve saclarımda inanılmaz değişikliğe güçlülüğe inanamıyorum..:KK49: Saçlarım sarı oldugundan cok yıpranmıstı tüy gibiydi ama smdi cok saglıklılar artı 2- 3 ayda bir dip boyası yaparken 25 günde bir dip boyası yapmak sanırım ne kadar uzattıgının da bir kanıtıdır. Inanılmaz besledi hızlı uzatıor kupkuru saclarm su an eskisinden ck daha ii. :KK66:herkese tavsiyem dogal bi ürün oldugu için hiçbir yan etkisi olmuyor herkes kullanabilir gönül rahatlığınca...
Sevgilerrr..
:KK1: :KK19::KK64:

merhaba ;

dax supergro kesinlikle mucize. kalın telli cok sert ve kuru saçlarımı ipek gibi yapıyor. ve başlık altında pek çok kişinin yazdığı gibi saçtan çıkması da zor değil. her zamanki gibi 2 kez şampuanlamam yeterli oluyor.sanırım kullanan arkadaşlar bi yerlerde yanlış yapıyorlar. bunu saça surmek zorunda degılsınız. sac derısınıe surup masaj yapıyorsunuz, kutusunda yarım saat 1 saat arasında bekletın dıyor ama benım bazen 1bucuk saat bekelttıgım oluyor, sonra da yıkıyorum. sonuç yumuşacık, nemli,kırıksız ve ipek gıbı saçlar.
saçlarım da hızlı uzuyor aynı zamanda. ama yaklaşık 3 aydır solgar formula snh kullandıgım için bu uzama etkısı sadece supergro dan kaynaklı dıyemeyecegım :)

arkadaşlar merhaba,
bende 1 ay falan oldu kullanmaya başlayalı ,bikaç ay önc almıştım fakat kullanmamıştım hcnin ürününü kullanıyordum ikisini aynı anda kullanmak istemedim
saçtan zor arınıyor doğru fakat ben önce saçımı ıslatmadan şampuanlıyorum sonra şampuanlı saçımı duruluoyrum daha sonra 2 defa sabunla saçımı yıkıyorum daba sonra ise şampuanlayıp en sonda duruluyorum ve yag falan kalmıyo,çünkü sabun yagı arındırıyor ,,belki size yardımıc olur diye yazmak istedim

arkadaşlar merhaba,
bende 1 ay falan oldu kullanmaya başlayalı ,bikaç ay önc almıştım fakat kullanmamıştım hcnin ürününü kullanıyordum ikisini aynı anda kullanmak istemedim
saçtan zor arınıyor doğru fakat ben önce saçımı ıslatmadan şampuanlıyorum sonra şampuanlı saçımı duruluoyrum daha sonra 2 defa sabunla saçımı yıkıyorum daba sonra ise şampuanlayıp en sonda duruluyorum ve yag falan kalmıyo,çünkü sabun yagı arındırıyor ,,belki size yardımıc olur diye yazmak istedim

sanırım sorun ürünü saç derisine değil de saça kullanmanız. ya da çok fazla ürün kullanıyorsunuz ve saçtan arınıdramıyorsunuz. ben her zamankı gbı sampuanladım, sadece 2 defa. zaten sampuanın da fazlası zarar, saçın kendı yag dengesını bozuyor :KK37:

ya ben de şunu anlamıyorum,ben de kullandım bu ürünü ve ne kafamdan zor çıktı,ne de saçımda yağlanma yaptı...7-8 kez yıkayıp da kafamdan çıkaramadım diyenlere şaştım kaldım doğrusu,saçımı uzatır mı bilmiyorum,daha kullanmaya yeni başladım ancak şimdilik bahsedilen sorunları yaşamadım.Gayet güzel çıkıyor saçtan.

Kızlar ben bu ürünü kullanmıyorum sevemedim bir türlü nedense ama eminönünde kuaför malzemeleri satan yerde gördüm fiyatı 7 lira yani bilginiz olsun başka yerlerde daha pahalıdır

dün aldım bu ürünü saçlarım zor uzuyor ve sürekli düzleştirme yaptığım için ucları çok kırık...sürekli denemediğim şey kalmadı..sarımsaklı zeytin yağı bemix bepanten evigen v.s v.s onlar iyimi değilmi bilmiyorum ama kokularından eşim ertık bidaha sürersen boşarım dedi..gerçi adam haklı...neyse bu dax iyimi olur olmazmı bilmiyorum dün akşam kullandım öyle şaçımdan zor çıkmadı 3 şampuanla çok rahat çıktı ve yağlı gibide durmuyor saçlarım tam tersi ipek gibi yumuşacık umarım uzamaya ve bakıma bir fayası olur en azından kokusu güzel

X