Saç Bakım Ürünleri Dax Supergro Sa glendirici bakm ya

halt etmiş o yeni boyadığım saçlarımın dibi geldi sürdüğümün ertesi günü mükemmel bişey

saç dibinin gelme zaman gelmiş büyük ihtimal :) 1 günde saç dibi normal şartlarda gelmez :)
bugün bende aldım fön makinesi falan tutmama gerek kalmadı,hava çok sıcak olduğu için zaten kendi erimiş saçımı hafif ıslatıp dip ve uçlarına 1er tutam sürdüm yaklaşık 1 saat oldu birazdanda yıkıycam,herkesin saç yapısı farklıdır kiminin deli gibi uzar kiminin ayda 1-2 cm i geçmez kimininde belki uzuyosada ince telli ve bakımsız olduğu için devamlı uçlardan kopar..benim 3ayda 4cm anca uzuyor fakat bi o kadarda uçtan kopmalar oluyor,bu ürünü de badem yağından daha pratik olduğu için aldım uzatmasada en azından sağlıklı yapıcağına şüphem yok ama mucizeler bekleyip kendinizi boşa kandırmayın :KK3:

bende aldım iki gün önce deniyecem bakalım şuan kafamda bekliyorum bu ikinci yapışım umarım işe yarar:Saruboceq:

saç dibinin gelme zaman gelmiş büyük ihtimal :) 1 günde saç dibi normal şartlarda gelmez :)
bugün bende aldım fön makinesi falan tutmama gerek kalmadı,hava çok sıcak olduğu için zaten kendi erimiş saçımı hafif ıslatıp dip ve uçlarına 1er tutam sürdüm yaklaşık 1 saat oldu birazdanda yıkıycam,herkesin saç yapısı farklıdır kiminin deli gibi uzar kiminin ayda 1-2 cm i geçmez kimininde belki uzuyosada ince telli ve bakımsız olduğu için devamlı uçlardan kopar..benim 3ayda 4cm anca uzuyor fakat bi o kadarda uçtan kopmalar oluyor,bu ürünü de badem yağından daha pratik olduğu için aldım uzatmasada en azından sağlıklı yapıcağına şüphem yok ama mucizeler bekleyip kendinizi boşa kandırmayın :KK3:

zaten boyamıştım birgün önce dibi gelmesi mümkün değil canım normal şart değil demekki ,daxsı ne zaman sürsen bunu gözlemliyorum canım bende böyle oldu bende paylaştım canım

mrb bende gecen gün aldım dax supergro yu bu aksam 2. kez kullanmış olucm dha yeni oldgu içn saç uzamasında işe yarar mı blmiorum ama umarım etkili olur :) ilk denedgmde gözle gorulur bi şekilde saclarımı yumusacık yaptı saclarım boyalı dax ı kullandm ve dha parlak olmalarını sagladı :) herksin saç tipi farklı sznksi nasıl bilmiorum ama umarım bnde de işe yarar guclubacismile

topiği baştan sona okudum :) arındıramama sorunu dışında herkes memnun anlaşılan o da çok sürmekten kaynaklanıyor galiba ben de bugün watsons da dolanırken gözüme çarptı daha önce burdan duyduğum için aldım henüz kullanmadım.. uzama konusunda sıkıntım yok ztn uzun saçlarım ama uçları çok kuru bakım yağı almıştım daha önce ama hiçbir etkisini göremedim yine kuru yine kuru inş bu iyi gelir..bazı arkadaşlar kırmızı, yeşil, mavi olanlarından bahsetmiş onlar briyantin sanırım..resmini koyuyorum arkadaşlara yardmcı olmak için..:1hug:

$Photo-0046.jpg benim aldığım bu doğru olanı da bu galiba...
:icecream:

Ben bunu 1 hafta kullanmıştım o 1 kafta saçım o kadar yumuşak ipek gibi gür ve güzel göründü ki anlatamam birde ben saçımı boyatmıştım dibi bir türlü gelmiyodu sonra bunu
1 hafta kullandım saçımın dibi geldi şimdi yeniden başladım bence kullanın
:ecrin_bebek:

bende kullanıorum ve inanılmaz memnunum hem uzatıyo saçları gerçekten hemde nemlendiriyo benm saçlarım çok kurudur ama artık o eski kuruluğu almadı .Arındıramamadan bahsetmişsiniz ama şampuanla gayet güzel çıkıo bende öle bi problem yok kızlar herkeze dehşetle tavsiye ediorum :))))

Arkadaşlar ben de bugün arkadaşımın tavsiyesiyle aldım Dax. Biraz zaman geçsin sizinle de paylaşırım yorumlarımı.
Ama arkadaşımdan gördüğüm kadarıyla gerçekten baya işe yarıyor. Saç derisini beslediği için saçlar daha çabuk uzuyor ve daha sağlıklı.
Tabi beslenmeyle de alakası var, unutmamak lazım.

bende yeni kullanmaya başladım bu ürünü kızlar
saçımda arınma sorunu yaşamadım,sanırım diğer arkadaşlar fazla sürüyorlar,ben sadece saç diplerime masaj yaptım saçı parlak ve yumuşacık yapıyoropuyorumnanaktan

arkadaşlar hiç yormayın kendinizi böyle kimyasallarla.ben soya yağını duymuştum marketten bildiğiniz yemeklik soya yağı.saçlarımı sarıya boyattığım gün çok çiğ durmuştu ve 2 gün sonra düğüne gideceğim için hemen diplerinin çıkmasını istedim.boyattığım gece bolca sürüp derisine yedirip sarıp yattım.sabah kalktım yıkadım.yaklaşık 6 saat kadar durdu saçımda yani.ve bir baktım ki 1 cm uzamış nerdeyse.bunu eğer sarı ve siyah gibi iki zıt renk olmasaydı anlayamazdım.denedim o nayladım tavsiye ediyorum.hiç bir zararı olmadığı gibi gayette parlak ve sağlıklı duruyor.hatta bunu bebeğimede denedim,saçları uzadı ve sıklaştı.

arkadaşlar hiç yormayın kendinizi böyle kimyasallarla.ben soya yağını duymuştum marketten bildiğiniz yemeklik soya yağı.saçlarımı sarıya boyattığım gün çok çiğ durmuştu ve 2 gün sonra düğüne gideceğim için hemen diplerinin çıkmasını istedim.boyattığım gece bolca sürüp derisine yedirip sarıp yattım.sabah kalktım yıkadım.yaklaşık 6 saat kadar durdu saçımda yani.ve bir baktım ki 1 cm uzamış nerdeyse.bunu eğer sarı ve siyah gibi iki zıt renk olmasaydı anlayamazdım.denedim o nayladım tavsiye ediyorum.hiç bir zararı olmadığı gibi gayette parlak ve sağlıklı duruyor.hatta bunu bebeğimede denedim,saçları uzadı ve sıklaştı.

cnm iyi hoş da saçın bir gecede bir cm uzaması
pek de sağlıklı gelmedi bana :umursamaz:
sonuçta
bitkisel olan zararsızdır diye de birşey yok entele de bir bitki ama zehirli..
siz neyse de bebğinizde denemeyin bir daha bence
büyüme çağındakindaki bir çocuğa uygulamak pek
mantıklı gelmedi bana..
:1closedeyes:

Son düzenleme:

canım bebeğinde niye kullanıyorsun.ya zararı varsa.bilemezsin ki.gecede 1 cm uzaması imkansız ama her gece sürelim 1 ayda saçlar kalçalara iner yahu.yok artık....belki saçının dibindeki boyayı aşındırmıştır.ne bilim 6 saatte 1 cm :KK67:

ben dün vimjodan bu ürünü sipariş verdim tedarik sürecinde diyor umarım gelir uzun sürersede iptal ederim baska bir yerden almıstım aynı ürünü memnundum dökülmelerim çok oluyordu azaltmıştı

Bende 2gun once surdum onden hala yagli gibi duruyo..yikarken zor cikardim..onun disinda memnun kaldim.birde fiyati heryerde degisiyo en ucuz19.5liraya buldum.

vimjo biraz geç gonderiyor arkadaslar.
mail atın, sitenizde 3 gün içinde kargoya verilir yazıyo 5 gün oldu hala tedarik sürecinde falan diyin. o zaman kargoya veriyolar hemen. sonra "aldınız mı" diye telefon acıyolar =)
ama size tavsiyem, araştırın alacağınız ürünü, vimjo pek çok ürünü pahalı satıyor.. dax da bunlardan biri. 10 lira daha ucuza satan yerler var.

Son düzenleme:
kızlar bende veridm siparişimi selective saç boyasını bulamıyorum burda tedarik sürecinde diyor olmazsa arkadaşın dediği gibi mail atarım teşekkürler

X