Saç Bakım Ürünleri Dax Supergro Sa glendirici bakm ya

arkadaşlar yumurta maskesi siz saç uclarına sürüyormusunuz ben sadece saç diplerime sürüyorumda bide sanki zeytin yağı saçımı kurutuyo gibime geliyo daha önceden saçıma zeytin yağını süreyim dedim sanki kurulaştırdı

ya arkadaşlar bende alacam ama nette bakarken dax sampuanla kullanırsanız daha ii sonuç alırsınız dioo sizce . kullanan varmı bu sekilde

saçlarınızı kurutan yumurtanın beyazıymış kullanan arkadaşlar öle diolar bende kullandım yumurta üstelik saçlarım röfleli ve ince telli içine birde menekşe yağı attım 1 tatlı kaşığı yumurta kokusunu aldı.

kızlar bende hakiki zeytinyağını az ısıtıyorum saç diplerime uyguluyorum.bide ılık havluyu sarıyorum saçıma iyi geliyor denenmişltir.şu aralar da hc saç bakım yağı kulllanıyorum 2. şişe bitti oda iyi geldi.sizden kullanan oldumu hc saç bakım yağı kullanıp saçına iyi gelen oldumu .

bende bu gün dax superguro ile hairt+ saç bakım kremini siparişini:asigim: yapıcam önümüzdeki haftalar sonuçları size yazarım daxsı hafta bir kulllanmayı düşünüyorum.

Ben de uzun suredir kullanıyorum dax supergroyu,uzamasında pek bi fark goremedım ama guclendı ve daha yumusak oldu sanki,herkese tavsiye ederim

ben pek memnun kaldım diyemem yani saçım bi günde yağlanmaya başladı ki benim saçlarım röfleli..çok çok kuru saçlıla kullanmalı bence,dipler normal uçlar kuruysa(benimki gibi)yine önermem..uzatmayla alakası yok ama biopon saç maskesinden çok memnunum,eskiden de kullanırdım geçen gün yine aldım süper bi maske :-)

bende kullanıyorum ve memnunum ama sakın sakın entele kullanmayın !!!!! :KK43::KK43::KK43: saçlarım 5te 2 kadar kaldı... nasıl döküldü anlatamam 1 senedir onla uğraşıyorum yaa.....

SUPERGRO İLERİ DERECEDE BAKIM YAĞI Bitkisel ekstralar açısından zengin içeriği sayesinde saç derisini ve tellerini tedavi ederek sağlıklı ve daha hızlı uzamasını sağlar. İçerik özelliği Jojoba yağı Hindistan cevizi yağı Çay özü Papatya özü Badem yağı Aloevera Avokado özü Susam yağı Buğday özü Fıstık yağı Bitkisel yağlar ve mineraller Kullanımı Yıkama işleminden yarım saat veya bir saat öncesinde parmak uclarına az miktarda aldığınız SUPERGRO yu saç derisine sürülerek 10 dk. masaj yapılır.Sadece saç derisine friksiyon yapılması yeterli olacağından, saçın bütününe elde arta kalan SUPERGRO dan sürülür. Haftada minimum 2 kez yapılması tavsiye edilir. Daha fazla yapmanız artı avantajınız olacaktır. Saç derisine masaj yaparak yedirdiğiniz supergro bir süre sonra başınızda hafif karıncalanma, hareketlenme hissetmenize neden olacaktır. Bu ürünün işlediğini, kan dolaşımını hızlandırdıgını gösterir bu sayede saç hücreleri canlanır, beslenir ve daha hızlı uzamasını sağlar. Not 1: Supergro uygulamasına başlamadan önce seyrek bölge veya saç uzunluğunu, işlem sonrasında daha iyi fark edebilmeniz için fotoğraf çekiniz. Bir ay sonra aradaki uygulama farkını daha rahat göreceksiniz. Not 2: Ürün ölü saç hücrelerine çözüm değildir fakat gözle görülmeyen tüycük şeklindeki saç tellerini canlandırıp, kalınlaştırarak daha hızlı uzamasını sağlar ve seyrek bölgeyi kısmen kapatır

bi kaç ek bilgi a.s.

selam arkadasllar..bnnde bu güne kadar entele entele die ölüyordum mersinde oturuyorum pozcudaki kör yusufa sordum kalmadı dedi.badem yağı,hint yağı ve yılan yağı karışımı werdi..kullandım ama uzatma konusunda pek bi etkisini göstermediği için artık kullanmıyorum..etkisi war ama uzatmıyor..neyse konumuza dönelim bugün araştırırken gördüm dax ıı ve uzattığını söylüyorsunuz lütfen bununla ilgili kesin bilgi werebilir misiniz?? bi arkadaş entele kullanmayın yazmışş..aklım çok karışık LÜTFENN İKİSİNİN ARASINDA BİR SEÇİM YAPMAMA YARDIMCI OLUNN...bi de çok önemli mersinde enteleyi bulabileceğim ve dax ı bulabileceğimm bir yer söylerseniz çok sewinirim her gün aramaktan ayaklarım göçtüü lüttfenn..cewabınızı bekliyorum..konuyu takip edicemm..

Ankarada Kızılay 'da veya diğer büyük alışveriş merkezlerinde bulabileceğim bir yer var mı arkadaşlar?

X