Saç Bakım Ürünleri Dax Supergro Sa glendirici bakm ya

selam arkadasllar..bnnde bu güne kadar entele entele die ölüyordum mersinde oturuyorum pozcudaki kör yusufa sordum kalmadı dedi.badem yağı,hint yağı ve yılan yağı karışımı werdi..kullandım ama uzatma konusunda pek bi etkisini göstermediği için artık kullanmıyorum..etkisi war ama uzatmıyor..neyse konumuza dönelim bugün araştırırken gördüm dax ıı ve uzattığını söylüyorsunuz lütfen bununla ilgili kesin bilgi werebilir misiniz?? bi arkadaş entele kullanmayın yazmışş..aklım çok karışık LÜTFENN İKİSİNİN ARASINDA BİR SEÇİM YAPMAMA YARDIMCI OLUNN...bi de çok önemli mersinde enteleyi bulabileceğim ve dax ı bulabileceğimm bir yer söylerseniz çok sewinirim her gün aramaktan ayaklarım göçtüü lüttfenn..cewabınızı bekliyorum..konuyu takip edicemm..

merhaba arkadaşım bende mersinde oturuyorum daxsı kuaförüm tavsiye etmişti kendiside satıyordu ben ondan aldım ama platin mazalarında görmüştüm oradan alabilirsin

hatta ben aldım 2 gün önce dün de denedim nasıl olucak bakalım diye ama bazı arkadaslar sac derisinde karıncalanma falan yapıo yazmıslar bende öyle birşey olmadı 30dk beklettim kutunun üzerinde öyle yazıyodu cnkü.snra da yıkadım smdilik daha yeni oldugu için pek yorum yapamıyorum ürün hakkında ama ilerleyen günlerde paylasıcam sizlerle :)

Ankarada Kızılay 'da veya diğer büyük alışveriş merkezlerinde bulabileceğim bir yer var mı arkadaşlar?[/COLO
kızılayda SGM var bu ürünü bulabilirsin canım. onur çarşısının ilerisinde hementurkbayragi...

teşekkürler arkadaşım aldım ve kullanıyorum şuan çok da memnunum ama düzenli kullansam asıl o zaman gorucem faydasını..

Selam kızlar bende bugün başlayacağım dax supergro yu kullanmaya (beyaz olanı :) ) , her kutu farklı mı merak ettim , 15-20 dk bekletin yazıyor benim kutunun üzerinde.ESRANIL arkadaş 30 dk yazıyordu yazmış, o yüzden kafam karıştı :uhm:

hatta ben aldım 2 gün önce dün de denedim nasıl olucak bakalım diye ama bazı arkadaslar sac derisinde karıncalanma falan yapıo yazmıslar bende öyle birşey olmadı 30dk beklettim kutunun üzerinde öyle yazıyodu cnkü.snra da yıkadım smdilik daha yeni oldugu için pek yorum yapamıyorum ürün hakkında ama ilerleyen günlerde paylasıcam sizlerle :)

canım baya zaman geçmiş aradan nasıl menun kaldın mı bi etkisini gördün mü??

ben daxı 1 senedir kullanıyorum ankaraya gittiğimde almıştım büyük olanından ve 1 senedir aklıma geldikçe sürüyorum saçıma...bence çok ii bir ürün kesinlikle kullanmanızı tavsiye ederim ve inanın uzatıyorda...ben başka saç bakımları yaptığım için fazla kullanamıyorum daxı boş olan günlerde sürebiliyorum sadece çünkü hergün ayrı bir bakım yapıyorum...hiç çekinmeden ve düşünmeden kullanabilirsiniz..okumadım sayfaları ama bu saç kopardı falan denmiş ne alaka anlamadım bence saçı kopan kişi yanlış ürün kullandı...yada ilk zaman uygulanırken dökülen saçlardan bahsediyor ki o saçlar cansız saçlar dökülenlerin yerine yenilerini çıkartıyor zaten...

bu daxı sıvılastırarak suremiyomuyuz yaa? ben bööle vazelin kıvamında cok zorlanıyorum:KK43:

sıvı şekilde de sürebilirsin...nasıl sir ağdayı kaynatıyorlar ve sıvı oluyor daxı da bu şekilde kaynatabilirsin...küçük bir kabın içine su koy daxı yerleştir kaynasın bir süre çıkardığında zaten sıvı olacak o şekilde rahatlıkla kullanabilirsin...ağda kaynatır gibi kaynat yani...

canım baya zaman geçmiş aradan nasıl menun kaldın mı bi etkisini gördün mü??

ben bi kutuyu bitirdim nemlendirme acısından güzel ama sactan arındırmak biraz zor ya da ben mi fazla sürüyorum bilmem :)) ? ..3 kez filan yıkıyorum ben ama o zaman da yıpranıyo gibime gelio (şampuanım tresan ) .saçlarımı yeni boyatmıstım dipleri geldi ; uçlarından biraz kestirmiştim daxı kullanmaya baslamadan önce onun da faydası oldu.2nci kutuyu alıcam yarın sonucları yine yazarım kızlar a.s.

sıvı şekilde de sürebilirsin...nasıl sir ağdayı kaynatıyorlar ve sıvı oluyor daxı da bu şekilde kaynatabilirsin...küçük bir kabın içine su koy daxı yerleştir kaynasın bir süre çıkardığında zaten sıvı olacak o şekilde rahatlıkla kullanabilirsin...ağda kaynatır gibi kaynat yani...

mantıklı aslında ; nasılsa yağlar sıcakken daha etkili olmuo mu , dax da oluyodur o zaman.:kedi::kedi:

kızlar mrb bende dax aldım ve 2.kullanışım ilk kullandığımda saçlarımı kuruttu ama 2.kullanışımda çok güzel oldu ve saçımdan çok kolay çıktı çünkü odamda erimiş sıcaktan :sm_cool: o yüzden hem çok kolay sürüyorum hemde çok klay saçımdan çıkıyo sizde öyle yapın ben bide yılan yağı ve hint yağını karıştırıyorum bazende maydanoz kaynatıyorum saçım için çok iyi geldi baya uzadı saçlarım maşallah :) dax ıda bana kuaför tavsiye etmişti saçların daha çabuk uzar diye

ben de daha kolay sürmek için geçen gün yaptıgım bişeyi paylaşıyım sizinle :)
cezveyi ısıttım ama cok hafif , ters cevirip dax kutusunu üzerine koydum,beklettim baktım su gibi oldu hemen eridi onu da sacıma çok kolay sürdüm cok da pratik geldi bana tavsiye edilir zorlananlar için

ben de 2 haftadır falan kullanıyorum kızlar...zaten yağlı olan sçlarım iyice hızlı yağlanıyor artık gerçekten sağlıklı saçlarım, 2 haftada bile gösterdi kendini...uzamasına da etkili olduğunu düşünüyorum ama onu anlamak için biraz daha uzun süre lazım tabi :)

ya ben bu supergroyu hiç bi yerde bulamadım daxın her çeşiti var super gro yokk hepsini aldınız dmi kızlardelikafadulden

kızlar eski bi konu ama dikkatimi çekti
var mı başka kullanan
biri dax demiş
biri supergro ikisi ayrı ürün müfisfisfis

evet ben kullanddım bu ürünü saçlarım boyalıydı ve uzamasını doğal rengine dönmesini istiyordum.hakkaten de çok çabuk uzadı ve boyalarım şimdi sadece uçlarda kaldı.bi süre ara vermştm şimdi tekrar başlıcam.1 ay düzenli kullanmda fark edilir bi parlaklık oluyo saçlarda zaten

bende askeri yeşilini aldım ,satıcı onu önerdi, katları belirginleştirir bakım yapar kırık uçları onarır yazıyor..üzerinde

X