dekolman plasenta nedeniyle bebeğini kaybedenler

Allah hepimize gayret kuvvet versin.Aklımızı başımıza devşirsin.Moral versin.Güç versin.Cesaret versin.

merhaba arkadaşlar,
öncelikle hepimizin başı sağolsun,Allah tekrar yaşatmasın.Benim de ilkgözağrım oğlum Alim 34.haftasında gecenin birinde suyumun patlaması ardından gelen kanama ile hayata merhaba diyemeden elveda dedi. plasenta dekolman teşhisi konuldu.2,5 ay oldu ama yokluğu günbegün büyüyor.düşünmemeye çalışıyorum ama ne mümkün.Görüyorumki yalnız değilim,görüyorumki aynı duyguları paylaşan sizler varsınız.
Yeniden hamile kalmak istiyor insan dayanılmaz bir güdüyle oysa ben PKO hastasıyım,ya yumurtlamıyorum yada ne zaman yumurtladığım belli bile değil.Bu bebeğim de tüp bebekti.ilk denememdi,yumurtlarım aşırı uyarılaması sonucu doktorum çoğul gebelik olmasın diye tüp bebek önerdi yoksa hiç aklımızda yoktu,doğal yollarla olsun diyorduk.sonra ilk denemede tutmuş olması sevindirdi alıştık onun varlığına şimdi ise yok artık oğlum.çok özlüyorum onu.
Şimdi çaresizce doktorun verdiği sürenin bitmesini bekliyorum bir yandan soğan kürüne başladım.
sizlerin güzel haberleri umutlarımı yeşertiyor , pozitif enerjiniz güç veriyor .
ben inanıyorum Allah'ım bize hayırlısıyla sağlıklı evlatlarımız kucağımıza almayı nasip edecek

Son düzenleme:
merhaba arkadaşlar,
öncelikle hepimizin başı sağolsun,Allah tekrar yaşatmasın.Benim de ilkgözağrım oğlum Alim 34.haftasında gecenin birinde suyumun patlaması ardından gelen kanama ile hayata merhaba diyemeden elveda dedi. plasenta dekolman teşhisi konuldu.2,5 ay oldu ama yokluğu günbegün büyüyor.düşünmemeye çalışıyorum ama ne mümkün.Görüyorumki yalnız değilim,görüyorumki aynı duyguları paylaşan sizler varsınız.
Yeniden hamile kalmak istiyor insan dayanılmaz bir güdüyle oysa ben PKO hastasıyım,ya yumurtlamıyorum yada ne zaman yumurtladığım belli bile değil.Bu bebeğim de tüp bebekti.ilk denememdi,yumurtlarım aşırı uyarılaması sonucu doktorum çoğul gebelik olmasın diye tüp bebek önerdi yoksa hiç aklımızda yoktu,doğal yollarla olsun diyorduk.sonra ilk denemede tutmuş olması sevindirdi alıştık onun varlığına şimdi ise yok artık oğlum.çok özlüyorum onu.
Şimdi çaresizce doktorun verdiği sürenin bitmesini bekliyorum bir yandan soğan kürüne başladım.
sizlerin güzel haberleri umutlarımı yeşertiyor , pozitif enerjiniz güç veriyor .
ben inanıyorum Allah'ım bize hayırlısıyla sağlıklı evlatlarımız kucağımıza almayı nasip edecek
canım başın sağolsun.allah sabır ve dayanma gücü versin.yukarıda okumuşsundur bende 6,5 ay önce aynı şeyleri yaşadım.tesellimiz inşallah yavrularımız bie şefaatçi olurlar.

canım ümidini kaybetmemen çok güzel.aynı durumu yaşayıp bbek sahibi olan arkadaşlarımızda var.inşallah en kısa zamanda sağlıkla bebeğini kucağına alırsın.

Çok kötüyüm çok moralim bozuk.Nasıl yaşayıp gidicem bilmniyorum.Çalıştığım yer benim hayatımı çok etkiliyor.Oldukça moralim bozuluyoır.Ne tarafa dönsem hamile çok zor oluyor benim için Biraz önce hüngür hümgür ağladım.Allah'ım bir çıkış kapısı lütfen .Rabbim yardım et.

Şu avatar resmini de nasıl değiştiricemi bulamıyorum.Gördükçe moralim bozuluyor.Mutlu bir anımda koymuşum resmi.Şimdi diken gibi betıyor yüreğime.

Son düzenleme:
Çok kötüyüm çok moralim bozuk.Nasıl yaşayıp gidicem bilmniyorum.Çalıştığım yer benim hayatımı çok etkiliyor.Oldukça moralim bozuluyoır.Ne tarafa dönsem hamile çok zor oluyor benim için Biraz önce hüngür hümgür ağladım.Allah'ım bir çıkış kapısı lütfen .Rabbim yardım et.

Şu avatar resmini de nasıl değiştiricemi bulamıyorum.Gördükçe moralim bozuluyor.Mutlu bir anımda koymuşum resmi.Şimdi diken gibi betıyor yüreğime.

canım,bu acıyı yaşayan ne ilk ne de son kadınlarız.benimde canım yanıyor hamile haberleri aldıkça,ansızın sonlanan hamileliğim geliyor aklıma.algıda seçicilik bizimki birazda,inanki şuana kadar duymadığım kadar hamile haberi alıyor,görmediğim kadar hamile görüyorum.alt komşum 7-8 haftalık hamileymiş,iş yerinde arkadaşlarımdan 2 si hamile onlarda daha yeniler 3 aylık bile olmadı.yani bunların hepsi oğlumu kaybettikten sonra aldığım haberler.Sonu da gelmiyor hergün bir haber alıyorum ama birgün sizlerin de hamile haberlerini alıcam ,hatta belki kendiminkini öğrenicem...umudumuzu kaybetmeyelim
ve şükretmeliyiz beterin beteri var her zaman,çok şükürki hamile kalabiliyosun mesela ben de yumurtlama sorunu var zor hamile kalıcam(oğlum tüp bebekti)..bardağın dolu tarafına bakmaya ve umudumu taze tutmaya çalışıyorum.
ben de her gece ağlıyorum halen ama sabah umutla uyanıyorum...
Herşey güzel olacak umudunu kaybetme

ben de öğertmenim canım seni çok iyi anlıyorum benim tayinim çıktığı için eski okulumda değilim başımdan geçenleri buradakiler bilmiyo ben doğuda çalışırken bütün veliler hamileydiler oraya gelen memur arkadaşlar da bebek işini doğuda halledelim zihniyetiyle hepsi hamileydi ve benim bebeğim olmuyodu bi düşün durumumu sen hamile kalabilen birisin şansının farkına var yine olacak bebeğin emin ol. işi kendine zindan etme hayat çok kısa canım arkadaşım yaşadıklarımız aynı şeyler sana teselli verirken bile bebeğim aklımdan çıkmıyor birbirimize destek olmalıyız atlatacaz ve güzel günler gelecek elbet

slm bende 7 gün önce bebeğimi kaybettim ne oldu anlamadım doğmasına 15 gün vardı hastaneye gittiğimde 4 saat önce ayrılmış hala şoktayım

slm bende 7 gün önce bebeğimi kaybettim ne oldu anlamadım doğmasına 15 gün vardı hastaneye gittiğimde 4 saat önce ayrılmış hala şoktayım

canım çok çok geçmiş olsun,Allah tekrarını yaşatmasın.Acını,şaşkınlığını en iyi bilenlerdenim.Hayat böyle acı süprizler çıkartabiliyor karşımıza ne yazıkki.
Bilki seninde bir meleğin var seni bekleyen,şefaatçin olacak.
Sanırım seninki plasenta dekolman değil,farklı bir durum?

İnşaallah sevgili umutlu adın ne güzelmiş.Bana umut verdin birden.

Eklektik,
canım özelime mesaj atmışsın yeni gördüm uzun uzun yazdım ama gelgörki 100 mesaj yazmadan özelden yazamıyormuşum gönderemedim kusura bakma.
varsa farklı bir yolu ordan yazayım dert ortağım

merhaba arkadaşlar,

canım benim başın sağolsun bende ikinci oğlumu 21+2 de aynı nedenden kaybettim ve bende senin gibi pko luyum ama pko benim hamile kalmama şimdiye kadar çok engel olmadı allahıma çok şükür...benimde 41 gün oldu oğlumu kaybedeli ve soğan kürü yapıyorum şimdi bende doktorumda cyclo prognova verdi rahim toparlansın diye...birde bir doktor bana glucophage vermişti insulin direncini dengeler kilo verdirir birde yumurta olmasını sağlar diye ben ikinci bebeğime hamile kalana kadar kullandım onu belki faydası olmuştur çünkü adet olamadan hamile kaldım ben

elektrik canım benim yapma böyle.inan benimde etrafım hamielerle sarılmış durumda.ya bu sene patlama var yada algıda seçicilikten kaynaklanıyor.bizim imtihanımızın vesilesi buymuş canım.bak haberlerde hergün ne haberler çıkıyor.onlarda senin benim gibi neden ben diye düşünüyordur.sabır etmekten başka hiçbir yolumuz yok.birbirimizden güç almalıyız.ben bu sene iş dışında hiç gezmedim,kıyafet almadım içimden gelmedi.ama yanlış yapıyoruz canım benim hırpalama kendini zorlandığın zamanlarda dua et ALLAH'a sığın.

haberleşelim olur mu?yanlız ben kısmet olursa görevli olarak hacca gideceğim.dönüşte haberleşiriz.dualarımdasınız.hoşçakal.

canım ALLAH sabır versin.başın sağolsun.sendemi dekolman oldun?çok zor zamanlar ama sabretmekten başka yolumuz yok.inşallah yavrularımız bize şefaatçi olurlar.

canım benim başın sağolsun bende ikinci oğlumu 21+2 de aynı nedenden kaybettim ve bende senin gibi pko luyum ama pko benim hamile kalmama şimdiye kadar çok engel olmadı allahıma çok şükür...benimde 41 gün oldu oğlumu kaybedeli ve soğan kürü yapıyorum şimdi bende doktorumda cyclo prognova verdi rahim toparlansın diye...birde bir doktor bana glucophage vermişti insulin direncini dengeler kilo verdirir birde yumurta olmasını sağlar diye ben ikinci bebeğime hamile kalana kadar kullandım onu belki faydası olmuştur çünkü adet olamadan hamile kaldım ben

seninde başın sağolsun canım,Allah tekrarını yaşatmasın.
Glucophage hiç duymamıştım ,kilo sorunum yok ama doktoruma bir sorayım bu ilacı belki tavsiye eder.
Soğan kürü işe yarayacak mı diye bekliyorum , 1-2 gün içinde regl olmam lazım,regl olmadan bende kahverengi akıntı olur , şuan akıntım var beklemedeyim.
soğan kürü bittikten sonrada incir kürünü yapmayı planlıyorum.kendimi kürlere verdim
Canım sen lohusa değilmisin şuan,soğan kürü yapman doğru olur mu bilemedim.ben lohusalığım bittikten sonra regl oldum ondan sonra başaladım soğan kürüne

Son düzenleme:
elektrik canım benim yapma böyle.inan benimde etrafım hamielerle sarılmış durumda.ya bu sene patlama var yada algıda seçicilikten kaynaklanıyor.bizim imtihanımızın vesilesi buymuş canım.bak haberlerde hergün ne haberler çıkıyor.onlarda senin benim gibi neden ben diye düşünüyordur.sabır etmekten başka hiçbir yolumuz yok.birbirimizden güç almalıyız.ben bu sene iş dışında hiç gezmedim,kıyafet almadım içimden gelmedi.ama yanlış yapıyoruz canım benim hırpalama kendini zorlandığın zamanlarda dua et ALLAH'a sığın.

haberleşelim olur mu?yanlız ben kısmet olursa görevli olarak hacca gideceğim.dönüşte haberleşiriz.dualarımdasınız.hoşçakal.

ne mutlu hacca gideceğine çok sevindim.Allah kabul etsin şimdiden.darısı başımıza.ben umreye gittim 4 sene önce hatırladıkça burnumun direği sızlar..senden ricam kabe'de bana da dua edermisin zahmet olmazsa.adım elif.Sağlıcakla gidin gelin inşallah.rabbim dualarını kabul etsin...

canım ALLAH sabır versin.başın sağolsun.sendemi dekolman oldun?çok zor zamanlar ama sabretmekten başka yolumuz yok.inşallah yavrularımız bize şefaatçi olurlar.

evet benimkide dekolman oldu malesef çok mutsuzum bu günlerin geçmesini bekliyorum sabırla benimkini sezeryanla aldılar sizinkidemi öyle oldu

evet benimkide dekolman oldu malesef çok mutsuzum bu günlerin geçmesini bekliyorum sabırla benimkini sezeryanla aldılar sizinkidemi öyle oldu

zamanla azalacak acın,hayat devam ediyor öyle yada böyle..ilk 40-50 günüm çok zordu ama çok şükür şuan daha iyiyim.Allah'a sığın güzelim en büyük huzur onda.
benimki de sezeryan oldu,gecenin bir yarısı apar topar girdim sezeryana,benim dışarı kanaman vardı ve müthiş bir kasık ağrısı

ne mutlu hacca gideceğine çok sevindim.Allah kabul etsin şimdiden.darısı başımıza.ben umreye gittim 4 sene önce hatırladıkça burnumun direği sızlar..senden ricam kabe'de bana da dua edermisin zahmet olmazsa.adım elif.Sağlıcakla gidin gelin inşallah.rabbim dualarını kabul etsin...

canım benim ne demek hepimiz için dua edeceğim.kısmet olursa dönüşte uzun uzun görüşürüz.ALLAH tüm isteyenlere nasip etsin.

canım bende sezeryan oldum.tam 7 ay oldu.doğmasına 6 gün vardı.herşey aniden gelişti.acım hala taze.sabretmekten ve beklemekten başka yolumuz yok.rabbim sabrımızı arttırsın.kısmet olursa döndüğümde uzun uzun görüşürüz canım.

X