Dekolte giyen kadın teşhircimidir?

giyim tarzlarımız seninle oldukça yakınmış..

fakat ben giyinirken inançlarımla hareket etmiyorum.rahatımı düşünerek giyiniyorum.eğer işyerinde 10 saat beylerle (her kültürden)çalışıyorsanız asla dekolte düşünmezsiniz:)

inanç ve yetiştirilme meselesi bence..ben dekolteyi sevmem,hoşuma gitmez..bana görede kadın kendini göstermek için yaratılmamıştır..biri bana baktığında rahatsız olurum.açık bir bayanım,ama bakımlıyım düzgün giyinirim paspal değilim..hiçbir zaman güzelliğin dekolte giymekte olduğunuda düşünmedim..eşimde sevmez ama bana birgün daha şunu giyme dememiştir zaten öyle giyinmediğim için..Allahtan kocam istemiyor öyle giyinmemi..benim yapıma ters çünkü,istese kavga çıkar..o yüzden darısı başıma değil yani:KK53:

giyim tarzlarımız seninle oldukça yakınmış..

fakat ben giyinirken inançlarımla hareket etmiyorum.rahatımı düşünerek giyiniyorum.eğer işyerinde 10 saat beylerle (her kültürden)çalışıyorsanız asla dekolte düşünmezsiniz:)
yok bende inanç meselisni genel olaak söyledim böylede düşünen var diye..yoksa bende kendi rahatımıda düşünüyorum..açarsam günah olur diye değil yani..yoksa kapalı olurdum zaten

Anladım canım,inanç diyince öyle sandımdı:))
ya aslında eminim hepimiz güzel hatunlarız,bi bıraksalarda şöyle içimizden geldiği gibi giyinsek..ben etek/elbise çok severim.hep iş hayatında takımlar etekler giyeceğimi hayal etmiştim....bu yaşıma kadar toplam 10-15 kez falan etek tarzı giymişimdir.
içimde ukte kalıyor..:KK43:

yok bende inanç meselisni genel olaak söyledim böylede düşünen var diye..yoksa bende kendi rahatımıda düşünüyorum..açarsam günah olur diye değil yani..yoksa kapalı olurdum zaten

Isteyen giyer ama ben dekolte giymem sevmem de. Dekoltde kadinin fizigi, mekan onemli bence. Halkla cok icice, temasta olunan bir iste minicik etek giymek bence hic hos degil.
Bir doktor hanim hatirlarim kucukken, aklimda kalmis, acil serviste calisiyordu. yasli bi amcanin cocugu kaza gecirmis bacak kan icinde, adamcagiz perisan. Doktor hanim kizimiz mini etekli ince corapli. Eteginin kisa olusuna bakmadan masanin uzerine de yari oturdu ki o an o goruntu gercekten mide bulandiriciydi.
Herkes boyle mi degil elbet. Ama ne olur zaman, mekan , ortam farkindaligimiz olsun, uslubumuzu kaybetmeyelim.

Valla giyilen eteği taşıyabiliyorsan mini etek güzeldir...

Mesela esra erol,zuhal topal vs. etekleri hep kısadır;ama dikkat edin

otururken kalkarken asla etek açılmaz

Süper duruyorlar

mini etekle oturan bayan oturmasına dikkat etmiyo,orası burası açılıyosa teşhircidir bence. :KK61:

mini etekle oturan bayan oturmasına dikkat etmiyo,orası burası açılıyosa teşhircidir bence. :KK61:

Buna katılmıyorum. İnsanın içinde bulunduğu duruma göre hiç umulmadık şeyler olabiliyor. O kadar mini etek giydiğim halde şimdiye kadar en çok uzun etekte eteğim açıldı ve istenmeyen durumlar ortaya çıktı. Mini etekte de oldu ama insan mini etekte daha fazla dikkatli oluyor.

:121:İki tane bacak,iki tane kol görmekle pisleşen birinin, kadın ya da erkek,insanlığından şüphe ederim.

dekolte giymek teşhircilik değildir ama o dekolteyle oturup kalkmayı yani onu taşımayı bilmek lazım ki iğrenç görüntüler çıkmasın ortaya:KK53:

elbisenin bütünüyle sac makyaj cok abartili oldumu teshircilik oluyor dozunu iyi ayarlamak lazim az ama öz herzaman daha vurgulayicidir:KK23:
onu giyen oturmasinla kalkmasinla yerini bilip hakkini verebilmeli yok bacagini ört felan olmaz madem kapatcaktin niye actin :KK9:

elbisenin bütünüyle sac makyaj cok abartili oldumu teshircilik oluyor dozunu iyi ayarlamak lazim az ama öz herzaman daha vurgulayicidir:KK23:
onu giyen oturmasinla kalkmasinla yerini bilip hakkini verebilmeli yok bacagini ört felan olmaz madem kapatcaktin niye actin :KK9:

dekolte kisiye göre degisir yerli yerinde giymesini severim günlük hayatda etekde giyerim shorta onun haricinde bacak en cokda sirt dekoltesini cok begenirim :KK31:

Siz hala mini etekten mi bahsediyorsunuz? Biraz geri kalmışsınız. Şimdi moda onu da giymeden ince çorap üzerine sadece kalçayı örtecek kadar kazak, üst falan giymek :KK53:

Son düzenleme:
Siz hala mini etekten mi bahsediyorsunuz? Biraz geri kalmışsınız. Şimdi moda onu da giymeden ince çorap üzerine sadece kalçayı örtecek kadar kazak, üst falan giymek :KK53:

Evet şimdi moda o yakında sadece külotlu çorap moda olacak gibi geliyor bana üstüne tunik ya da etek giyilmeden. :KK37:

Evet şimdi moda o yakında sadece külotlu çorap moda olacak gibi geliyor bana üstüne tunik ya da etek giyilmeden. :KK37:

ben öyle çok kız gördüm sadece tunik altına topuklu ayakkabı başkada bişi yok.Ben bile dönüp baktım çok hoş oluyo bence,kötü bi yanı yok.herkes böyle dolaşsa dönüp bakmam ama azınlıkta olunca yadırganıyo işte.erkeklerimizinde kudurganlığı bu yüzden işte,sağa baksa örtülü sola baksa börtülü aşağıya baksa ugg,şöle kadınsı feminen bişi yok ortada,canadada gördüm genç kızlar okula bikini üstü giyip gidiyorlar altlarındada düşük bel kot,kimse dönüp bakmıyor bile,burda giysen tecavüze uğrarsın tamamen görmemişlikle doyuma ulaşmamış olmakla alakalı bişi:KK14:

Son düzenleme:

ben bu zihniyetide anlamıyorum yani.ben mesela yırtmaçlı etek giyerim eğildiğimde dizimin üstünde olan yırtmaç kalçama kadar çıkar aman nasolsa yırtmaçlı etek giymişim kapatmayayım gören görsünmü diyim? ben yırtmaçı dizimin üstünde sevdiğim için yırtmaçı dizimin üstünde olan bi etek tercih etmişim daha fazla açmak göstermek isteseydim etek metek giymez öyle çıkardım zaten.ordaki kapatma sebebi istediğimden daha fazla açılmasını engellemek :KK50:

Valla bence bütün bayanlar giyinsin öyle
Ne yani , öyle giyinmekmi tehşircilik
Bence hoş bir kombinasyon
Sonuçta giydiği yakışıyorsa insana giymeli
Ama öyle tek tek olunca giyinen bakan çok oluyor , yadırgayanda..

ben öyle çok kız gördüm sadece tunik altına topuklu ayakkabı başkada bişi yok.Ben bile dönüp baktım çok hoş oluyo bence,kötü bi yanı yok.herkes böyle dolaşsa dönüp bakmam ama azınlıkta olunca yadırganıyo işte.erkeklerimizinde kudurganlığı bu yüzden işte,sağa baksa örtülü sola baksa börtülü aşağıya baksa ugg,şöle kadınsı feminen bişi yok ortada,canadada gördüm genç kızlar okula bikini üstü giyip gidiyorlar altlarındada düşük bel kot,kimse dönüp bakmıyor bile,burda giysen tecavüze uğrarsın tamamen görmemişlikle doyuma ulaşmamış olmakla alakalı bişi:KK14:

bence kadın kadın gibi olmalı yok teşircilik olmasın diyede sürekli pantalon bunada karşıyın şükür bayanlar elbise giyiniyor çok mnda şuan erkeğin de kadın gibi kırıtıp kaş alması veya kadın gibi ay,uy konuşmasınada hiç taahamülüm yok kadın gibi olabilmek ne güzel

Valla bence bütün bayanlar giyinsin öyle
Ne yani , öyle giyinmekmi tehşircilik
Bence hoş bir kombinasyon
Sonuçta giydiği yakışıyorsa insana giymeli
Ama öyle tek tek olunca giyinen bakan çok oluyor , yadırgayanda..

Benim gördüklerim hiçte hoş görüntüler değildi, kiloluydular dombili bacaklar bıngıl bıngıl :KK19: Üstelik varoş sayılacak yerlerde giyince herkes dönüp dönüp bakıyor haliyle.

Bana göre mini etek dekolte, ama onu da giymemek teşhirciliğin ta kendisi. Böyle giyinenlere de aaa eteğini giymeyi unutmuş gibi bakıyorsun :KK37:

X