Dekolte giyen kadın teşhircimidir?

Benim gördüklerim hiçte hoş görüntüler değildi, kiloluydular dombili bacaklar bıngıl bıngıl :KK19: Üstelik varoş sayılacak yerlerde giyince herkes dönüp dönüp bakıyor haliyle.

Bana göre mini etek dekolte, ama onu da giymemek teşhirciliğin ta kendisi. Böyle giyinenlere de aaa eteğini giymeyi unutmuş gibi bakıyorsun :KK37:

yeri zamanı önemli tabi,bunun ayrımını yapabilmek lazım.ama vücudu müsaitse ben sadece tuniğede karşı değilim sonuçta tuniklerin alt kısımları dar,etek gibi duruyo bu yüzden hiç bi eksiklik gibi gelmiyo bana,bende rahat dolaşabileceğimi bilsem giyerim vücuduma güvenirim ve kendimi öyle güzel görmek beni mutluda eder kim bakmış kim beğenmiş umrumda değil teşirci değilim kendimi mutlu ediyorum başkasını değil.kadın vücudu kadar estetik bişi daha varmı yaa

Benim gördüklerim hiçte hoş görüntüler değildi, kiloluydular dombili bacaklar bıngıl bıngıl :KK19: Üstelik varoş sayılacak yerlerde giyince herkes dönüp dönüp bakıyor haliyle.

Bana göre mini etek dekolte, ama onu da giymemek teşhirciliğin ta kendisi. Böyle giyinenlere de aaa eteğini giymeyi unutmuş gibi bakıyorsun :KK37:

aslında kilolu bayanlara tunik tayt ve etek daha çok yakışıyor..
tek püf noktası bedene göre giyinmek..
+
Bir bayan bile etek giyen bayanlar için teşhirci diyorsa erkekler ne der , neler yapma hakkı bulmaz kendinde..

+
Bir bayan bile etek giyen bayanlar için teşhirci diyorsa erkekler ne der , neler yapma hakkı bulmaz kendinde..

katılıyorum çok doğru bi tespit:nazar:

kadın kadını herzaman kıskanır belkide biz yapamıyoruz edemiyoruz şartlar müsait değil diye yapana çamur at izi kalsın politikası uyguluyoruz.

hayret daha hala taslayan olmamis beni dogrumu okudum yoksa degisiyormu burasi inanin simdiye kadar pek cok yorum yapilmistir elestirenler felan olmustur yaptigim yorumlar icin demistim ama bir tane bile olumsuzluk gormedik cok sasirdim sasasa kaldim yahuuu biri beni cimciklesin:KK53::KK53:

+

katılıyorum çok doğru bi tespit:nazar:

kadın kadını herzaman kıskanır belkide biz yapamıyoruz edemiyoruz şartlar müsait değil diye yapana çamur at izi kalsın politikası uyguluyoruz.

Haha çok komik :KK1:

Sözlerim neden çarpıtılıyor ben mini etek teşhircilik demedim ki nerede demişim, mini etek bile giymeden ince çorapla dolaşmak bana göre teşhircilik, tayttan bahsetmedim ki. Adı üstünde külotlu çorap ya etek altına ya pantalon altına giyilen bir şey.

Kıskanmak demişsiniz birde niye kıskanayım bence çok itici görüntülerdi, büyük adım atarken çorabın ağ kısmının ve iç çamaşırın gözüktüğünü düşününce daha da itici geliyor :KK19:, hem ne kadar önemli di mi öyle dolaşmak, dolaşamıyorum diye çamur atıyorum hayat memat meselesi sanki.

Burada sorulmuş topik açılmış, herkes gibi bende fikrimi belirtiyorum, mini etek dekolte ama onu giymeden sadece ince çorapla dolaşmak teşhircilik, bu bir iddia falan değil benim bakış açıma göre öyle.

Whiskey böyle konuşarak farklı bakış açısını hazmedemeyip çamur atan sen oluyorsun şu durumda. Sen gezebilirsin öyle, sana normal gelebilir. Ben size neden normal geliyor normal olamaz diye diretmiyorum, öyle giyen şöyle böyle demiyorum. O yüzden kendi bakış açını bana kabul ettirmeye çalışma hem de böyle basit bir şekilde, kıskançlık, çamur atmak gibi ifadelerle hiç :KK20: lise çağlarımı çok geride bıraktım. Hiç önemli bir konu değil benim için, ama söylediklerim çarpıtılmasın diye ve itham da bulunduğun için kendimi ifade etme gereği duydum.
Ha beni geri kafalı da bulabilirsiniz hiç önemli değil, ben öyle olmadığımı biliyorum ve aksini ispat etme gereğini duymam bile. :KK68:

Son düzenleme:
Kıskanıyormusunuz , kıskanmıyormusunuz orasını bilemem
Sizi tanımıyorum , ee malum düşüncelerinizide okuyamam internet üzerinden
İstiyen istediğini giysin , güzelide yakışanıda yakışmıyanıda
Ama kimse öyle giyiniyor diye kimseye yok şölede böylede diyerek aşağılamasın
Birde erkek zihniyetinide bayanların aşması lazım
Yoksa bir adım öteye giyemeyiz biz..

Valla bence bütün bayanlar giyinsin öyle
Ne yani , öyle giyinmekmi tehşircilik
Bence hoş bir kombinasyon
Sonuçta giydiği yakışıyorsa insana giymeli
Ama öyle tek tek olunca giyinen bakan çok oluyor , yadırgayanda..

taytla giyinilir tunik onu anlarım ben de giyerim hadi külotlu çorapla da giyinilir ama benim gördüğm adeta üstünde tişört gibi bir tunik tunik bile değil yani kalçayı azcık geçmiş ya da geçmemiş küloylu çorapların hani ağ kısımları vardır ya orası görünüyıor yani bu çok da hoş bir görüntü değil bence.

taytla giyinilir tunik onu anlarım ben de giyerim hadi külotlu çorapla da giyinilir ama benim gördüğm adeta üstünde tişört gibi bir tunik tunik bile değil yani kalçayı azcık geçmiş ya da geçmemiş küloylu çorapların hani ağ kısımları vardır ya orası görünüyıor yani bu çok da hoş bir görüntü değil bence.

ben estetik görüntüyü ararım popo değil

Kıskanıyormusunuz , kıskanmıyormusunuz orasını bilemem
Sizi tanımıyorum , ee malum düşüncelerinizide okuyamam internet üzerinden
İstiyen istediğini giysin , güzelide yakışanıda yakışmıyanıda
Ama kimse öyle giyiniyor diye kimseye yok şölede böylede diyerek aşağılamasın
Birde erkek zihniyetinide bayanların aşması lazım
Yoksa bir adım öteye giyemeyiz biz..
:KK19::KK19::KK19::KK19:

burda kimse kimseyi giyiminden dolayı aşağılamıyor,konunun başlığına dikkat çekerim dekolte giyen kadın teşhircimidir diye soruluyor,tabi ki herkes kendi fikrini belirtecek , çorap üstü kazak hiç hoş değil,bu dekolte de değil,düpedüz teşhir bana göre,kış günü kıyamette eteğinin altına çorap bile giymeyen bir mini etekli ne yapıyor yani,ortamına ve zamanına göre giyinmeyi bileceksin,dekolte dozunda olursa dekoltedir dozu kaçtımı dekoltelikten çıkar bana göre........

bende dekolte çok severim ama giymem ama giyenede çamur atılmasına izin vermem.bu hep böyledir sanat camiasındaki insanlara bakarlar aman heryeri estetik okadar yaptırsam oramı açsam şunu giysem bukadar makyaj yapsam bende güzel olurum.banada okadar çok bakarlar derler.yap ozaman kardeşim sana yasakmı var ? o insan hemen tukaka oluyo nedense.bunu anlayamıyorum siz normal karşılayın ki erkeklerde karşılasın,erkekler normal karşılasın ki bayanlarımız rahat olsun,daha özgür olsun,kötü kadın yaftası yapıştırılmasın kadınlara

kadın veya erkek farketmez, insanoğlu güzel olan bir bölgesini göstermek ister. herkesin içinde bu içgüdü vardır, bazılarında çoktur belli olur, bazılarında da o kadar belli olmaz. dekolte giyen kadın, o bölgesini güzel buluyordur ve göstermek istiyordur, teşhircilik başka bir şey. cinsel anlamda teşhirciliğe girecek olursak tanımı şöyle bir şey: "cinsel zevk alınacak bölgelerini göstererek doyuma ulaşma" böyleleri yok mudur? vardır. ama bunu dekolte giyen kadınlara genellemek yanlış olur.

:)
Yazıları okudumda aklıma bir şey geldi.
Hani kadın vücudunun gösterilmesi bazılarınıza göre hoş bir şey ya çok güzel duruyor ya güzel durana bakıyorsunuz hoşunuza gidiyor ya minicik etekler elbiseler göğüsler fora bacaklar fora vs gayet hoş duruyor bence giyilmeli diyen kadınlar size bi sorum var.
Samimi bi cvp bekliyorum ama :)))
Yanınızda ki eşiniz,sevgiliniz nişanlınız öyle birine bakıp tahrik olduğunda öyle arkasından baka kaldığında gözlerini alamadığında o kadından buda hoşunuza gidiyor mu?
Aman canım ne var hatun güzel giymiş hoş durmuş baksın erkeğimde ne olcak mı diyorsunuz :KK53:

Hani kadın vücudunun gösterilmesi bazılarınıza göre hoş bir şey ya çok güzel duruyor ya güzel durana bakıyorsunuz hoşunuza gidiyor ya minicik etekler elbiseler göğüsler fora bacaklar fora vs gayet hoş duruyor bence giyilmeli diyen kadınlar size bi sorum var.
Yanınızda ki eşiniz,sevgiliniz nişanlınız öyle birine bakıp tahrik olduğunda öyle arkasından baka kaldığında gözlerini alamadığında o kadından buda hoşunuza gidiyor mu?
Aman canım ne var hatun güzel giymiş hoş durmuş baksın erkeğimde ne olcak mı diyorsunuz :KK53:

bikere erkeği akvaryuma koyacak halimiz yok önce bu bencilce davranıştan kurtulmamız lazım.yada at gözlüğü ile gezdirecek halimiz yok adamları.ikincisi bunu atlamak yanlış olur herkes böyle giyinse erkek neden baksın ? sende mini etekli göğüs dekolteliysen eşdeğer bi kadına neden baksın ? hala bakacak diye endişeleniyosamda ozaman kendimde bi eksiklik vardırda ondandır.kadın vücudu estetiktir bunun aksini idda edemez kimse,nü tablolar kadın vücudu üzerine yapılır mesela.bu bunun en güzel kanıtıdır.

bu soruya ben cevap verebilirim yasadim cunku evet ben giyiyorum yerine gore mini etekte ama ciddi mini den bahsediyorum dekoltede oortamlardas baska insanlarda giyiyor yani sap gibi kalmiyorum esimde bakiyor bakmamasi anormallik ama okuz tren ortakligi degil bu bakip onune donmek gibi buda gayet normal kimsede takilip kalmiyor sonucta insanlarinda ben dikkatini cekiyorum bunu in kar edemem seksi olmayi ben istiyorum sonucta yani sorun suysa hayir sakinca gormuyorum kendini bildikten sonra zaten aksi halde ac kurt gibi davransa ne o o ortamlara girerim nede rahat ederim cnm

Bu nasıl bir sorudur allah aşkına ya
Burda ayırt edilecek bir nokta vardır , erkeğin yanındaki kadında öyle giyinmişse ve başka erkeklerde ona bakarsa erkeğin tepkisi ne olur ?
Farkındaysanız hep erkek ne yapar diye konuşuyoruz
Kadının giyinme özgürlüğü zerre kadar yok
hem ben sizin bahsettiğiniz gibi giyen bayanda görmedim..

ona bakıp tahrik olacak adamın hayatımda işi olmaz zaten.. Çunki o tip bir sapık kapalı giyinmiş kadındanda tahrik olur.. göz ucuyla bakılıyo elbette, bunu hepsi yapıyorda ama bende bakıyorum çok alımlı bir bayana" aa ne hoş olmuş" diyebiliyorum...

bu mantığı düşünerek hareket ediceksek adamları yazın koylarda denize sokmamız lazım çunki plajlar cıbıl dolu :KK34:

Dimi o da var bide denize kapanıp girsin bayanlar
Mazallah bikini giyerlerde başka erkekler bakar iç geçirir tahrik olur
Zaten soru soran arkadaşta öyle yerlerde muhakkak kapanıp denize filan giriyordur..

Zaten soru soran arkadaşta öyle yerlerde muhakkak kapanıp denize filan giriyordur..

ay çok komik oluyorlar beyaz t-shirt ıslanınca bütün memeler ortada eşim böylelerine çok güler, ne yapsın böyleler bütün hayatları mutfakta yemek yapmak ile geçiyor insan ama bir araştırır ne tip mayolar var diye böyleler birde pinti ver t-shirt 5 tl alsana mayo !

Bu nasıl bir sorudur allah aşkına ya
Burda ayırt edilecek bir nokta vardır , erkeğin yanındaki kadında öyle giyinmişse ve başka erkeklerde ona bakarsa erkeğin tepkisi ne olur ?
Farkındaysanız hep erkek ne yapar diye konuşuyoruz
Kadının giyinme özgürlüğü zerre kadar yok
hem ben sizin bahsettiğiniz gibi giyen bayanda görmedim..

Öyle cevaplara böyle soru:KK4:
Kadının giyinme özgürlüğü yok diye bir şey yok zira öyle olsaydı etrafıma baktığımda ben yarı çıplak gezen kadınları kendilerini göstermekten zevk alan ve bunu herkesin içinde belli eden kadınları görmezdim.
Sen benim bahsettiğim gibi kadın görmediysen benim gördüklerim uzaydan falan geldi herhalde oysa ki ben etrafta çok görüyorum:KK68:
ona bakıp tahrik olacak adamın hayatımda işi olmaz zaten.. Çunki o tip bir sapık kapalı giyinmiş kadındanda tahrik olur.. göz ucuyla bakılıyo elbette, bunu hepsi yapıyorda ama bende bakıyorum çok alımlı bir bayana" aa ne hoş olmuş" diyebiliyorum...

bu mantığı düşünerek hareket ediceksek adamları yazın koylarda denize sokmamız lazım çunki plajlar cıbıl dolu :KK34:
Denizde tatil yerlerinde ayrı onunla bunu bir mi tutuyorsunuz ki?
Orda herkes öyle olduğu için kimse dönüp bakmıyor. Neyle neyi kıyasladınız garip:)))
Evet kara çarşafla giriyorum ben denize girerken:KK68:
Algılama zorluğu çeken ve işine geldiği zaman başka şeyi savunan işine gelmediği zaman başka şeyi savunan insanları anlamıyorum ben :)
Kolay gelsin sizlere:KK33:

X